Lodě a letadla letící a plující do USA nastavují reverz, TOP 09 rychle maže americké vlajky a mizí mávátka. Lavičky Václava Havla, tibetské vlajky na úřadech a absolutní servilnosti vůči USA končí, nasazujeme milující tón k Číně a odvrhujeme Washington. Voda teče proti proudu, ráno je večer, večer je ráno a nový ŘÁD nastává.

 

Strana Zelených odlétá do Pekingu dvěma letadly (víc jich už není) a Bursík nadšeně mává čínskou vlajkou na pozrav. Mezitím vypadne z letadla vlajka tibetská. Král je mrtev, ať žije král!

Bursíková - Biomasová nachází konečně úrodnou půdu v rýžovém poli a americký prezident smutně kouká, jak si dávají husákovsko-brežněvovského hudlana evropské špičky s čínskou kulturou.

A co dělá "uvědomnělý" občan? Šije další kapsy!

 v jedné má bolševickou knížku, ve druhé americké vízum, ve třetí bruselskou genderovou hvězdičkovou pozvánku a čtvrtá kapsa bude šikmá - čínská. A pokud nakonec přibude pátá - ruská, tak jedině na prsou. Nikde jinde není místo.

 

A pak zde žije obyčejný občan, který těmto trapným slouhům režimů "kdo víc platí, tomu lezu do slipů" nemůže přijít na jméno a nejraději by tyto politické hnusy nakopal do zadnice. Telička, Sobotka, Jourová, kníže pán a Bursík, vše jedna pakáž.

 

 

Vžíjte se však prosím do role chudáků práskačů a udavačů: strašná doba. Není vám jich líto? Budou práskat Američanům na Čechy? Nebo Bruselu na Američany? Nebo Číňanům na Američany? Nabo Číňanům na Čechy? Co když se spletou a prásknou Chovancovu dezinformačnímu ústavu ty, kteří jsou dnes u vesla, aby zítra byli nepřáteli a ti, co byli nepřáteli, byli zítra u vesla? Vážně vám není líto Teličků,  Jourových, Sobotků, Bursíků, prostě všech,  kteří vždy dříve věděli, kdo je u vesla a věděli, komu mohou lézt do konečníků, poznali to podle zápachu a najednou se svět zbláznil a konečníky mají stejný obsah?

 

Brrrr, strašné pomyšlení, jakou hrůzu musí mít Telička, Jourová, Gabal, Votápek, Langšádlová, Top 09 a dosaďte si další...

 

 A v pozadí si Miloš Zemana tiše mumlá: neříkal jsem vám to hlupáci, že se jezdím učit do Číny?