Proto jsem se rozhodl, že tohle už dál tolerovat odmítám a když mi není schopna pomoci ani naše vláda, žádám americkou FBI, která je víc než dokonalá, aby alespoň ta mi pomohla.

 

Všude slyším zoufalé volání:

Ruští hackeři rozšířili falešné zprávy, které vedly k tomu, že Saúdská Arábie a některé další arabské země přerušily diplomatické vztahy s Katarem.

Ruští hackeři napadli několik dní před loňskými americkými prezidentskými volbami server nejméně jednoho dodavatele amerického hlasovacího softwaru.

Ruští hackeři rozšířili falešné zprávy a mají na svědomí katarskou krizi, oznámila CNN

Ruští hackeři se zaměřili na Mezinárodní asociaci atletických federací

Ruští hackeři  ovlivnili francouzské volby (pak to utichlo), české volby prezidenta Zemana, nyní u nás prý mají své rejdy, v Litvě, Lotyšsku, Estonsku, Polsku, na Ukrajině, na Slovensku (než zvítězil Kiska) a další a další...

 

Všude, všude je stopa po Putinovi a ruských hackerech. Za každým křovím číhá Putin a ruští hackeři, či agenti. Máme je v postelích, skříních, úřadech, Putin vždy vyjukne a zmizí a naše BISka zoufale běhá sem a tam, upozorňuje vládu, neziskové organizace jedou na 200% a...

 

Tak jsem zoufale nasedl do auta, odjel na chalupu a s hrůzou se podíval do WC, co tam najdu. Představte si to zděšení, když jsem

to

tam skutečně našel.

 

Co?

 

Přece to, co CIA a FBI v USA!

 

Už ani na ty svinský ruský "hekry" není spoleh a tak mi nezbývá, než obejít BIS a spolehnout se na excelentní americké služby, které vede z pozadí Mc Cain. Pokud strčí hlavu do mého kýblu na chalupě za pomoci americký tajných služeb, musí tam přece něco najít. Vždyť to našli už po celém světě u mě nic?

 

 

POMÓÓĆ. AMERICKÁ BLBOST JE V EXTÁZI!

 

A zatím teroristé zabíjejí naše přátele v Evropě. Nepřipadá vám, že to SKUTEČNĚ smrdí jako tajné služby USA?

 

 P.S. Jedna záhada je však viditelná všude: nikde, skutečně nikde není k nalezení protest proti ruským hackerům a ovlivnění voleb, pokud to vyhrála ta "správná, sluníčková" strana. Jedině tam jsou ty volby údajně čisté, nezpochybnitelné. Stále američtí senátoři a fanatická média nechápou, že trpělivost mnohých občanů západního světa včetně našich je už u konce?