Zní to prý hloupě, ale hrozbou pro ně,  zastánce jediné pravdy z Bruselu je to, že by lidé nevěřili v to, co  Evropské hodnoty Jakuba Jandy, genderových studií a skupiny LGBT předkládají. Přece neziskové organizace jako je ta Sorosova pro občany chtějí dobro a to dobro veřejnost musí přijmout, i kdyby se na hlavu stavěla.

 

Dobré dobro si vynutíme, i kdybychom měli být zlí

protože jedině zástupci evropského, unijního dobra vědí, co je pro veřejnost dobré, jinak se může stát, že lidé jako veřejnost dobrému dobru neuvěří a budou si hledat jiné, zlé dobro. Proto je nutné, aby dobro Evropských hodnot kontrolovalo ty, kteří předkládají veřejnosti jiné dobro a k tomu je určena Romancovová z Centra proti terorismu a hybridním hrozbám, neb to zlé dobro je hybridní dobro a to je hrozba pro dobré dobro.

Veřejnost, i když to zní hloupě, říká Romancovová, je pro nás (Evropské hodnoty) nebezpečím, že si zvolí jiné, nebezpečné subjekty, protože hlásají jiné (nazvané v pořadu populistické) dobro, zatímco my, Evropské hodnoty předkládáme dobro dobré nepopulistické.

A elým pořadem se jako červená nit táhne vyhrožování, že když veřejnost nezvolí správné dobro, bude vyměněna.  Protože to správné dobro je důležitější, než celá veřejnost.

 

Samozřejmě v pořadu jsou uváděna dobra pod jinými názvy, pouze vyměníme li názvy "populistická" apod. za stejný název dobro u jedné i druhé strany, pak teprve vidíme komičnost, co se nám snaží zástupci jediného dobra pro veřejnost vysvětlit. Navíc to dobré dobro vidíme dnes v ulicích Velké Británie, Francie a Německa, kdy veřejnost úpí a umírá pod dobrem, které obhajují Evropské hodnoty a do tohoto dobra migrantů nás nutí!

 

Není divné, že dobré dobro Evropských hodnot z Bruselu nám vnucované přináší smrt mnoha lidem a nebezpečné obtěžování mnoha žen, zatímco to zlé dobro posměšně nazývané alternativní hybridní  přináší veřejnosti ochranu a bezpečí?

Třeba tím, že to zlé dobro odmítá hromadnou migraci (nekotrolovaný exodus) a tím automaticky eliminuje zavlečení teroristů na naše území, zatímco to dobré dobro Evropských hodnot a Angely Merkelové z neznámých důvodů teroristy na naše území zve?

 

 

A kdo to dobré dobro exodu teroristů na našem území odmítá, je ve skutečnosti prý zločinec, protože  to dobré dobro chce pro teroristy to nejlepší, protože oni nás obohacují, tudíž i pro nás to dobré dobro musí být dobré!

 

Děsnivé, že tuto prapodivnou filozofii nám předkládají neziskové organizace a hlásá zástupkyně ochrany jediného dobra Romancovová v boji proti hybridním hrozbám a která za tuto ochranu už dostává výpalné. Šílené.

 Jakub Janda, Eva Romancovová, Michael Romancov nebo Sabina Slonková, mezinárodní kontext dodala například Anne Applebaumová a analytička Ivana Smoleňová z nevládní organizace Prague Security Studies Institute. „Proruské weby majú viacero společných znakov,“ objasní.

 

Co dodat. Jak napsali ti, co video viděli:  Prostě to co vyčítají jedné straně sami dělají. Jdu blejt, velebnosti...

 

 

 

 Co se však stane, když veřejnost dobré dobro, předkládané Slonkovou, Romancovovou, Langšádlovou, Gabalem, Romancovem, Stropnickým,  Jakubem Jandou, Kundrou či ukrajinským dobrem a proložené mrtvými v Londýně, Manchesteru, Stockholmu, Berlíně, v Nice a dalších místech veřejnost odmítne a bude chtít to zlé dobro, které tu ochranu občanů před teroristy bude vynucovat?

Na to zatím dokument neodpověděl. 

 

Psali jsme

Vážně povede ministerstvo dezinformací u Chovance krásně zaháčkovaná rodina Romancovova?