Že nevíte, co to je? Nevadí, Masarykova univerzita porno tanečníka pro gaye Jakuba Jandy vám to vysvětlí: Evropská unie - Evropský dotační fond pro regionální rozvoj. Co je náplní této práce? Zajištění kontaktních míst a dostupnosti návrhových formulářů,  příjem a formální kontrola…

 

Jaká je děsná práce shánět formuláře EU a jaká je neformální kontrola a jaká je zodpovědnost se neuvádí.

Pouze vláda ČSSD uvádí, že nejsou lidi. Teda, na práci nejsou lidi, dalo by se upřesnit. Protože před úřady od doby zákazu kouření v budovách se tvoří hloučky desetitisíců úřednic, dýmajích jednu cigaretu za druhou.

 

Tak tedy parta kolem Žít Brno po "skvělém projektu duhovém o sociálním začleňování" jde avantgardně Evropské unii vstříc a nikdy jinak: ukažme si na části dotazníku, jak strašnou práci bude dělat další nová pracovní síla u partičky (Ne)Žít Brno jakéhosi divného člověka Holana. Ten lišák ví, jak na to a bude nepostradatelný. Otázky tomu odpovídají: pohodlně se posaďte ať nespadnete a pozorně čtěte.

 

Mimochodem, právě chudák Holan ukazuje, kolik tisíců kilometrů najezdil a kolik peněz utratil, aby se sociálně začlenil... Schůzek bylo mnoho, omlouvá Hollan naježděných 80 000 km ... Prý se ani nezastaví.

 

Ale ještě dříve se zamyslete, kdo bude vyhodnocování číst a kolik dalších pracujících přijmou, aby ty strašně důležité otázky a hlavně nepostradatelné neformálně vyplněné, formálně zkontrolované nakonec neformálně zpracovali. A to opět platíme my!

 

 Část vzorového projektu

 

Jenom tato ukázka stačí, jak krásně vzkvétá naše vlast a jaká je budoucnost Evropské unie. A kdože ty excelentní kádry vychovává pro tak náročnou agendu? Samozřejmě Masarykova univerzita tanečníka gay klubů, který tam má hlavní slovo - Jakub Janda.

 

Dělají si z nás legraci, nebo jsou to provokace?

 

 

Upřímně: za komunistů jsme z těchto zhovadilostí šíleli, ale to jich nebyla ani třetina, co se vymýšlí dnes. A pak vždycky vyleze (promiňte prosím výraz) pitomec a jde bojovat proti komunismu v roce 2017. A na internetu nalezneme, že budeme li kritizovat tyto bájné pokroky digitalizace, budeme na indexu kontrarevoluce Evropské unie. Jak dlouho ještě?

 

Ve vzduchu totiž visí otázka: co uděláme s půl miliónem "nemakačenků", až se k nám opět svoboda vrátí a tito (za komunistů dostali název příživníci) zbyteční lidé se budou muset vrátit do pracovního procesu? Čím se budou živit?