Čím více se probírá "kauza Babiš a Čapí hnízdo", tím více lidé zuří, protože každý soudný vidí, že si sice Babiš pomohl, co hrdlo ráčí, ale Sobotka a jeho parta mu to povolovala do doby, než začala padat ke dnu. A pět měsíců před volbama začalo divadlo.

 

3+3/4 roku vesele vládne Sobotka, policejní šéf a ministr vnitra Chovanec plus Bělobrádek s Babišem, aby náhle prozřeli a 24.05.2017 v komedii na Pražském hradě nechali prezidentem tohoto údajného zločince z vlády odvolat. Za kauzy, které byly známy celou dobu: Babišovi patřila Mafra a Čapí hnízdo. Pak se Bóža Sobotka probudil, vytáhl ruku z nočníku a zaúřadoval. Jestli si vyndal pleny z povlíkaček agentury neoznámily. Každopádně to byla fraška!

 

 A otázka zní: je trestné, když Babiš tančil na hraně, ale zákon neporušil?

 Babiš se podle šéfa ODS zpronevěřil svým slibům, že zlepší podnikatelské prostředí pro malé a střední podnikatele. "Místo toho na ně uvalil kontroly, hlášení a EET, jež se pro řadu z nich staly likvidační," řekl. Jasně, to by každý z nás podepsal. Jenomže za prvé mu sekundoval Sobotka a ČSSD a za druhé většinu dokonce tato strana iniciovala tak, aby černý Petr zůstal na Babišovi. (Viz antikuřácký zákon blondýny z ČSSD) A nyní babo raď: vykopat Babiše, nebo toho, co to zpunktoval - Sobotku a toho, kdo to policejně kočíroval - Chovance z ČSSD?

Ono farizejství ČSSD - Sobotky s Chovancem a Marksovou bije do očí jak kladiva boxera Cassiuse Claye alias Muhammada Aliho!

 

 ParlamentníListy.cz v neděli informovaly o podmínkách, kterým musejí čelit zaměstnanci Lidového domu. Tento materiál vyvolal nejen výraznou čtenářskou odezvu, ale především reálné kroky. Jedním z nich je podnět na Státní úřad inspekce práce, který podal zaměstnanec sociální demokracie.

O zoufalém přístupu k vlastním řadám psaly ParlamentníListy.cz zde. O tom, že nikdo z vedení socdem na stížnosti nereaguje, s námi hovořilo hned několik lidí.

To ale není jediný problém, který bude muset Státní úřad inspekce práce řešit. „Dále chci upozornit na nelegální zaměstnávání, kdy na akcích České strany sociálně demokratické, například na předvolebních mítincích, jsou bez pracovní smlouvy anebo dohody zaměstnáváni u stánků občané, kteří za práci dostávají od České strany sociálně demokratické hotovost jako odměnu, která ale není zdaněna a nevykazuje se v oficiálním účetnictví strany,“ uvádí se dále. „Výrazně žádám z pochopitelných důvodů, aby byla zachována má anonymita, bojím se represí ze strany zaměstnavatele a očekávám, že učiníte opatření k tomu, aby se zaměstnavatel nedozvěděl mé jméno. Trvám na tom, abych byla inspektorátem do 30 dnů vyrozuměna o tom, jaké šetření ve věci provedl,“ dodává jeden ze zaměstnanců.

Kooperace mezi odbory a ČSSD je známa dlouhou dobu. A že se to vyplácí ví "táta Falbr"stejně tak, jako "pantáta Zavadil" a Středula koketuje. Je potom jasné, že se nad něčím přimhouří oči, zatímco nad jiným zavřou. A dnešní brojení proti Babišovi je ze stejné škatulky. Za normálních okolností by Babiš a jeho parta musela dostat padáka. Jenomže vyhnat Babiše, když tam jsou dnes ještě horší a můžeme jmenovat od Sobotky, Chovance, Marksové, přes Hermany, Gabaly a Bělobrádky až k "úporné opozici" Kalousků? Nebo snad ODS, kdy jedna část strany miluje běžence a cenzuru v čele s královnou hlouposti Němcovou a koketuje s Chovancem z ČSSD?

 

Tomáš Pospíchal (hráč Ostravy, excelentně pod trenérem Ježkem hráč Sparty a následně reprezentace) říkal, že fotbal nemá logiku. Bylo to v době, kdy politika měla logiku. Komunisti plácali kraviny, lid to obcházel, jak mohl a navzdory systému zde bylo mnoho věcí kvalitnějších než na západě. Pak jsme vstoupili do Evropské unie a spadla klec. Dnes normální rodina je zrůdná, film bez černocha je zvrácenost, živí nás údajně romská populace, která nás obohacuje stejně jako migranti a kdo se začne protivit, že to není pravda, začne být pronásledován. Šílené je, že v čele tohoto nestvůrného blázince jsou ti, co by měli být elitou národa, respektive elitou Evropy.

 Proto ač se zoufalstvím, je lepší Babiš, než fraška zvaná ČSSD či dokonce partaj Hermanů, Bělobrádků a Gabalů, (ne)podporovaná komikem Kalouskem.

 

 Lze tedy brát nyní volby jako "volby"?

Samozřejmě že nikoliv: opět a opět se vrátíme ke kameňáku excelentního člověka Jiřího Grossmanna ze Semaforu při volbách do Národního parlamentu v době skoro komunistické: "Jaký je rozdíl mezí slepicí? Žádný, má obě nohy stejné, zvlášť tu levou..."