Prezident Zeman nemluví pravdu a Pirát od Gottwaldova zvolený v Praze mimopražskými studenty za primátora o Číně lže. A pokud nelže a skutečně jede na hašišové vlně, a do Gottwaldova, dnes Zlína se mu nic nedoneslo, tak také nemluví pravdu. Čína nám totiž nabídla velkou možnost a Sobotkova vláda se podělala před velvyslancem Schapirem do slipů a vše z Číny a Ruska odmítla. Na příkaz velvyslance Schapira z USA, kterého následně pan prezident Zeman vyrazil z Pražského Hradu!

 

Dopis pomatenému premiérovi Sobotkovi ve slipech před velvyslancem USA Schapirem jako důkaz!

 

 1. července 2015

Vážený pane premiére Sobotko

 

Jako občanu České republiky je mi nejasný postoj ministerstva financí v čele s ministrem Babišem k Asijské rozvojové bance (AIIB). Prosím, abyste občanům České republiky sdělil, proč se ministerstvo financí nepřidalo k tak velkému projektu, ve kterém bude třeba velké množství vysoce kvalifikovaných pracovních sil, jimiž právě Česká republika disponuje.

Proč tak nadšeně tleskáme v čele s prezidentem Zemanem montovnám, distribučním společnostem jako americké spediční firmě Amazon, stavíme pro ní silnice, přestože už naše dálnice jako středoevropské země jsou vysoce přetíženy, je to pásová práce, na kterou najímáme imigranty za pár korun v hodinové mzdě a proti které se v celém světě bouří, avšak projekt, který bude potřebovat vysoce vzdělané střední kádry a které naše zem dokáže vyprodukovat (dokonce se na to opět připravovalo naše školství) snad pohrdavě odmítáme?

Proč?

Má to snad něco společného s návštěvou pana ministra Babiše a ministra Bělobrádka v USA a následném prudkém ochlazení k asijské spolupráci, stejně či podobně, jako to učinilo Japonsko, když ani Německo, náš nejbližší soused nezaváhalo a k 57 zakladatelům se přidalo? Proč v tomto případě se k Německu nepřidáme, ale k výdajům na zbrojení a válku ano? Odkud tlak přichází, nebo se prostě ministerstvo financí o budoucnost našich dětí nezajímá?

Banka, jejíž základní kapitál bude na úrovni 100 miliard dolarů. Do šestice největších zakladatelů mimo Číny, Indie a Ruska patří Německo, Jižní Korea a Austrálie.

Má snad ministerstvo financí názor, že Německo a Jižní Korea jsou tak zaostalé a neinformované státy, že nevědí, do čeho jdou? Nebo snad to má něco společného s celosvětovým míněním o dedolarizaci a následné návštěvě dvou výše jmenovaných ministrů koaliční vlády v USA?

Vážený pane premiére, předem děkuji za vyčerpávající odpověď a žádám, aby byla  dána jako veřejná informace pro všechny občany České republiky.

Petr Pokorný

 

 

Odpověď byla víc než šílená a flustrující! Zde je kopie originálu a asi není co dodat.

 

 

Zatímco Německo neleze americkým velvyslancům do slipů a i s plynovodem Nord Stream II si nenechá diktovat, naše partička z Prague Pride a hašišového dýmu zahrozila pěstičkami Číně. Bohužel Češi jsou rukojmím, zatímco platy Hřibů a Jourových se nemění ani v době neúrodné.

 

Možná že kolorit imbecilství dokresluje výlet Michálka z Loun s jeho pornohvězdou (oba Piráti) a Hřiba s manželkou do Číny na Tchaj wan,  kdy po té včera zazněl v České televizi vítězný ryk Piráta od Gottwaldova: naše cesta na Tchaj wan byla úspěšná, zoologická zahrada má luskouny. Je to naše oběť pro Pražáky...