Zpráva, ale spíše dokument, nad jehož zpracováním by žasla i komunistická administrativa UV KSČ. Nejsou lidi - sousloví, z něhož nám za bolševika vstávaly vlasy hrůzou. Na každém rohu byly stovky flákačů a komunismus tuto mantru opakoval do nekonečna. Dnes to tvrdí stejní lidé a předkládají stejné vidění světa.  Dnes jsou tyto dokumenty oprášeny ze sjezdů KSČ a předloženy zpět!

 

Největší lež, ale spíše podvod v moderní době České republiky:

Nezaměstnanost v Česku v únoru klesla na 5,1 procenta z lednových 5,3 procenta. Bez práce bylo 380 200 lidí, což je nejméně od února 2008.

 

 Lze snadno dokázat, že u nás máme PŘEZAMĚSTNANOST  pohybující se mezi čísly 200 000 až 1 000 000 pracovních sil a pravděpodobně jenom z příkazu Bruselu, abychom pomohli Ukrajině zde tato socialistická zvrácenost nastala.

 

Nejdříve k šílenému rozptylu: nejsou exaktní data, která odmítá vláda dodat. Konkrétně Jourová, Babiš...(Důkaz bude na konci)

 

Lze však jednoznačně z propočtů dokázat, že minimální číslo je 200 000 a různými dalšími propočty vzniká odhad, že křížovou kontrolou jednotlivých úřadů dosahuje astronomické hodnoty zbytečně zaměstnaného milionu lidí.

 

Ministerstvo financí - ta první část je snadno prokazatelná: na EET, kontroly, právní úkony, lidi v terénu, zaučení apod spotřebovalo ministerstvo financí kolem 50 000 lidí. Správa systému pokladen, pokladny, jejich údržba, správa kontroly systému EET a jejich správa je úžasné věc.

Už Šimek s Grossmanem říkali v Návštěva v ZOO: já tu slevu nechci zadarmo. Byznys s pokladnami pro EET dosáhne až deseti miliard. Obraty dodavatelů pokladních zařízení, kam mimo jiné spadají Dotykačka, Markeeta nebo mobilní operátoři, dál rostou. Pokud se do druhé vlny EET přihlásí na 150 tisíc malo- a velkoobchodníků, vydá ministerstvo financí spolu s první fází dohromady 190 tisíc autentizačních údajů pro přihlášení do systému. Za předpokladu, že jedna elektronická pokladna s tiskárnou stojí v průměru 15 tisíc korun, vychází částka 2,85 miliardy. A tisíce lidí má nekonečnou práci.

 

 

I ministerstvo práce a sociálních věcí každý měsíc navyšuje stav o cca 1000 lidí. Jaké další a další funkce, co zbytečné práce a právních úkonů provádí ví snad je Bůh a ministryně Marksová.Prapodivnými cestičkami: jenom namátkou příklady.

(Soubor typu .pdf)V Brně byla otevřena pobočka pro žadatele o dotaci z OPZ

(Soubor typu .pdf)Zájem o dětské skupiny je obrovský. Dotace z aktuální výzvy byla rozebraná během několika hodin

 

Ministerstvo vnitra - všimli jste si zvláštní nepřímé úměry? Ministr Chovanec tvrdí, že kriminalita klesla o 40%, nepřizpůsobivá menšina je stále hodnější a hodnější, takže o ní neslyšíme v mainstreamu ani slovo, ale současně ministr Chovanec žádá navýšení stavu policistů o 1400, aby tuto situaci zvládl. Čísla lze dohledat. Že vám to takto napsáno také nesedí?

 

Pak úprk pracujících či studentů do funkcí "Nezisková organizace" a mluvčí všeho, snad i toaletních papírků: V Česku existuje 128.000 neziskových organizací. Samozřejmě toto číslo by bylo zavádějící, protože jsou mezi nimi dobrovolné po práci, a především: je mezi nimi i malá část excelentní, která pomáhá skutečně postiženým. A nebylo by fér je řadit mezi neziskovou bezpracnou špínu. Na všechny dohromady bylo vyplaceno 16,5 miliard korun. Závažné však je, že větší balík dostávají ty, které nic nedělají, nebo jejich činnost je přínosem nula. Že je tam velice mnoho bývalých studentů humanitních věd snad ani není třeba dodávat. V televizích, rádiích a všude jinde se to jimi jenom hemží. V roce 2016 v neziskových organizacích pracovalo cca 60 000 lidí. Jenom Evropské hodnoty mají mnoho desítek mladých, co nikdy v práci nebyli. Ve skutečné práci. A pro ujasnění, lze nahlédnout, kolik romských organizací u nás je a dostává dotace. Jaký je výsledek si můžete odvodit sami:

 

 Klikněte zde

Organizace zabývající se romskou menšinou

romove.radio.cz/cz/clanek/19365
 
A zde

 

 Nebo třeba supertým Evropské hodnoty - experti všech expertů - klikněte zde

 

 

 

Pokud se vám ještě nezatočila hlava, tak vězte že to hlavní teprve přichází

 To, co je výše popsané, lze sice pracně avšak docela přesně dohledat.  Ale i z výše popsaného se dá odhadnout, že tato vláda zaměstnala kolem 150 000 lidí, kteří v případě propuštění nebudou ztrátou pro žádnou činnost, ale ušetřilo by se v násobků jejich výplat a ty nejsou malé.  A nyní rozptyl, který odmítá kvantifikovat ministerstvo financí, ministerstvo práce a sociálních věcí a vlastně nikdo nechce spočítat. Tou černou dírou jsou Evropské dotace. Máme sice přesná čísla, kolik pošleme do Bruselu, kolik nám zase pošlou nazpátek, kolik z toho smíme dát na OP Technická pomoc, ale...

 

Všimli jste si, kolik lidí na úřadech, policistů, vyšetřovatelů, právníků, soudců, papírů, tiskáren, sektretářek zabral jeden segment: podvod v dotacích ROP severozápad?

 

Zde je nejdříve důkaz, že to vláda odmítá spočítat,  i když se jedná o ztrátu stovek miliard, zatímco u EET chce přesně doložit každou účtenku v řádu jedné koruny. Takže si dejte na misku vah stovky miliard ztráty v dotacích a na druhou stranu u všech dohromady údajný únik 10 miliard. Pokoušel jsem se odhalit, co stojí obsluha dotací se vším všude, nejenom tedy OP Technická pomoc. Po pink-pongu jsem se ve finále dozvěděl, že to nikdo nepočítá? Zde na závěr - nejsou sledovány. Přitom náklady mohou čítat několik set miliard.

 

A jak znělo úplně prvotní zadání?

 

Vážený pane ministře Babiši

 

Žádost o informaci

 

Je tomu více jak rok, co jsme se pokusili zjistit, kolik stojí 625 miliard korun. Ne, není to nesmysl. Skutečně se snažíme zjistit, kolik stojí obsluha 625 miliard dotačních korun v minulém období a kolik bude stát obsluha dotací na další plánované období.

 

A protože se domnívám, že jste se s tímto dotazem v novém složení vlády nesetkali, raději hned napíši, co mám jako občan na mysli.  Nechci žádat ze zákona nějakou soukromou přetíženost úřadu a výpis „hausnumer“ pro jednotlivce. Naopak, mojí snahou je pro celou veřejnost dát k dispozici cenu skutečné obsluhy, neboli částky peněz, které se dle odhadů některých ekonomů a manažerů dotýkají výše od 25% až k neuvěřitelným odhadům 50% celé sumy dotací, takže se jedná o částky deseti, ale možná sta miliardy korun. A pokud počítáme cenu počítačových papírů v řádech desetitisíců ( a já plně souhlasím), dodnes nemohu pochopit, že částky miliardové a výš prostě nikdo nehledal a přesně neevidoval.

 

Vzhledem k tomu, že ze všech úrovní starostů, podnikatelů i občanů je slyšet o šílené byrokracii u dotačních fondů, přibližně před rokem jsem požádal MMR o rozklad, kolik vlastně stojí obsluha dotačních fondů. A tím nemám na mysli finance, jejichž zdroje pocházejí částečně z Bruselu a jsou pod značkou: OP Technická pomoc ve výši 194 874 312 euro a které se mohou totálně (100%) vybrat.

Výsledek je tristní. Nikdo neví nic.

 

 

 Celé zde

Dotace, dotace, dotace, Jourová. Žádost o informaci od min. Babiše

 

 

V předešlém článku byly při soudu popsány jasné odměny jedné osobě, poradkyni Jourové. . Jourová s firmou měla podepsanou smlouvu o odměně nejméně 450 eur denně.

Ta cifra nebyla napsána proto, aby evokovala závist, ale pro obludnost systému Dotace EU.  Kdyby se totiž jednalo o pár lidí, tak čert vem pár stovek milionů. (z cca 550 miliard) Jenomže poradenstvím se dnes již zabývá stovky a někteří dokonce se vším všudy odhadují, že se zabývá tisíce firmiček, bank, státních zaměstnanců, prodejců a reklamních subjektů. A o tyto peníze jde! Ty jsou totiž „zatím“ neevidované, nedohledatelné a vysoce lukrativní. A mnozí tvrdí, že se může jednat řádově o desítky, ale možná až o 200 miliard. Když uvážíme, že deficit státu nyní bude 110 miliard za Babiše a bude strašný, tak tato legální loupež možná 200 miliard je šílená.

Popišme si nyní, jak to (prý) funguje.

To slovo prý znamená, že není žádný dokument, ale je to pouze odvozeno z veřejných zdrojů, platu Jourové, odměn poradců a množství legálních poradentských firem.

Abyste totiž získali dotaci, musíte mít kvalitní projekt a kvalitně sepsanou žádost. Takže budete li chtít dostat peníze třeba 1 milion, zaplatite si poradentskou firmu, které zaplatíte třeba 200 tisíc. Tyto peníze samozřejmě nikde nejsou v systému Evropských dotací evidované. A když tyto dotace dostanete, oněch 200 tisíc rádi zaplatíte, protože jste přednostně získali na svůj projekt po odečtení 800 tisíc. Že to není výmysl, lze lehce zjistit zadáním na internetu, že potřebujete poradit s dotacemi. A všem se to rentuje. Další absurdní vícenáklady, že na úřadech jsou další kontroloři, že police má plné ruce práce, kriminalisté atd., to už ani zatím netřeba dodávat.

A tyto peníze prostě musí Ministerstvo pro místní rozvoj zaevidovat, přihlásit a odečíst z oněch dotací. Jinak jsou to přesná čísla o ničem!

 

 

 

Stačí kliknout na internet a hned naskakuje obrovské množství nabídek, konsultantů, poradců jak snadno a rychle k dotacím dojdete. A že to nedělají z lásky asi netřeba dodávat. Ministryně Jourová a její plat přiznaný u soudu to dokládá - namátkou:

 

www.europroject.cz

Dotace z EU snadno a rychle. ... jak dosáhnout svého cíle díky dotacím pro podnikatele i pro veřejný ... stepankova@evropske-fondy.eu web: www.europroject.cz

 

 

www.penize.cz/18390-jak-ziskat-dotaci-z-fondu-eu

Jak získat dotaci z fondů EU? Jak ... členských států Evropské unie s cílem zvýšení ... a získání dotace pro výrobu baget a toustů pro ...

www.edotace.cz

eDotace.cz jsou specializovaným portálem na dotace, dotační programy a dotační poradenství. Informace ze světa finančních podpor a dotací.

www.dotace.org

Dotace z EU 2007 - 2013 EKONOMIKA HÝBE TRHEM A MY HÝBEME EKONOMIKOU. Jsme poradenská společnost plně připravená na Vaše požadavky s cílem poskytnout Vám ...

financechytre.cz/evropske-dotace-pro-podnikatele

Díky tomu, že je Česká republika v Evropské unii mohou čeští podnikatele získat další dotace na začátek i rozvoj podnikán ... Jak získat evropské dotace.

www.mesec.cz/clanky/jak-ziskat-evropske-penize

Jak získat evropské peníze. Česká republika může v prvních třech letech po vstupu do Evropské unie získat více než 2,5 miliardy € finanční podpory.

strategie.e15.cz/.../jak-ziskat-certifikace-iso-a-dotace-z-evropske...

SUSS Consulting shání polygrafické dotace s 98% úspěšností. Novějším a zatím méně rozšířeným trendem je získat na činnost firmy dotace z fondů EU ...

www.finance.cz/zpravy/finance/158741-jak-ziskat-dotaci-z-evropske...

Téma týdne: Dotace z EU od A do Z. Předtím než o dotaci z Evropské unie vůbec začnete uvažovat, je dobré znát určitá základní pravidla o jejich ...

www.agrodotace.cz

Prvním typem dotací jsou dotace z Evropské unie. Dotační programy jsou aktuálně platné pro období 2007 až 2013. ... Jak získat zemědělské dotace.

granty-dotace.cz/chci-dotaci-jak-na-to

Jak na dotaci z fondů EU? DOTACE PRAHA. Energie; Ekologie; Nákup strojů a technologi ... DOTACE MIMO PRAHU. Energie; Ekologie; Nákup strojů a technologi ...

 

Takže na závěr:  ač se celým systémem evropských dotací zabývá sta tisíce lidí, není šance dohledat, kolik skutečně stojí celý systém. A to navíc nikdo neví, kolik bylo postaveno cyklostezek, projektů bazénů, kam nechodí plavci, prapodivných kurzů a výletů přes přeshraniční alkoholové dýchánky a každý si můžete doplnit sami. Například zde:

Chcete dotace z EU? Pošlete hrát děti kuličky....

 Vrátíme li se tedy k nadpisu, lze docela spolehlivě tvrdit, že 500 000 lidí se dá během několika týdnů přesměrovat na skutečnou práci. Stačí oznámení, že Evropské dotace ve svém důsledku ničí naší ekonomiku a stojí nás to víc, než kdybychom do Bruselu neposílali nic a Brusel nám také nic. Ti zbývající uměle zaměstnaní by svoji práci mohli ukončit dle harmonogramu, jak by dobíhaly jednotlivé OP. Otázkou je, co s lidmi jako je Jourová z ANO, které evidentně poškozuje Českou republiku a ještě za to bere šílené peníze. O tom by měla rozhodnout justice, protože není možné, aby někdo poškozoval beztrestně vlastní stát. A není problém dohledat, s čím odešla do Bruselu a jaké zájmy začala hájit za naše peníze!