Proč? Proč to dělají? Jaké úmysly má tato parta, která totálně deptá celou zem a dělá z ní montovnu a vrchního dodavatele řidičů a náhradních dílů pro vyspělé státy Evropy? Neměli by být trestně stíháni za tento zločin?

 

Členové bankovní rady

 

Česká národní banka v lednu zdrtila českou měnu masivními nákupy eur v objemu 391 miliard korun. Doplněním české měny do oběhu udržela kurz eura na stanovené úrovni 27 korun. Operace byla nejvyšší od listopadu 2013, kdy banka s intervencemi začala. Objem devizových rezerv již překonal hranici 60 procent HDP a patří po Švýcarsku mezi největší v rámci zemí OECD.

 

 Další podvod udělal ministr Babiš - ekonomika se nezvedala skvělým výkonem, ale!

Dluh Čechů loni stoupl o 151 miliard na téměř dva biliony

Celkový dluh Čechů ke konci roku 2016 činil 1,96 bilionu korun a meziročně tak vzrostl o 151 miliard. Objem dluhu z nově poskytnutých úvěrů loni dosáhl rekordních 549 miliard korun. Největší problémy se splácením dluhů mají lidé do 24 let. Údaje dnes na tiskové konferenci zveřejnily Bankovní a Nebankovní registr klientských informací. Objem dluhu z nově poskytnutých úvěrů se proti předešlému roku zvýšil o 16 procent a poprvé tak překonal hranici půl bilionu korun. Nejvíce si lidé půjčovali ve čtvrtém čtvrtletí loňského roku. Nový dlouhodobý dluh dosáhl poprvé 100 miliard korun za čtvrtletí (meziročně o 27 procent více), zatímco nový krátkodobý dluh činil v posledním kvartále 51,5 miliardy.

 

A to je ten úžasný vzestup: dluh, dluh a dluh.

Další zločin je likvidace těch, co dělají v počtu jeden, až pět lidí. Od EET, přes šílenou šikanu až neuvěřitelné pokuty za chyby v doložení, nikoliv nezaplacení daní! Daně zaplatíte, ale spletete si kód a už jsou obrovské postihy. A pak vyleze zločinec Babiš a hlásí, že si úředníci mohou dle svého uvážení obejít zákon a pokuty prominout! A pokuty nikoliv za zlodějnu, ale překlep či omyl odeslaného kódu!

 

A s tím souvisí masívní nabízení zahraničním firmám, daňové prázdniny pro spediční firmy a různé prapodivné výroby náhradních dílů za hubičku, zatímco český podnikatel a zaměstnanec platí jak šílený.

 

 

 Úzce souvisí s

Dohoda Trumpa s Ruskem? Maličkost proti tomu, co se řítí na Evropu a Merkelová šílí

Záhadná diskuze Singer versus Markéta Šichtařová