Skrytá Pravda

A co víc, patří mezi méněcenné rasy i občan z České republiky? Nejen v Evropské unii si tak připadá. Jak s námi jedná Merkelová, zavání opět dobou fašistickou kolem roku 1935.

 

Lidové noviny popsaly situaci takto:

Měli bílí turisté při evakuaci přednost? Přeživší ze zdevastovaného ostrova si stěžují na rasismus

 

PAŘÍŽ Část černošské a míšenecké populace z francouzské části karibského ostrova Svatý Martin, který minulý týden zasáhl hurikán Irma, vyjadřuje hněv nad tím, že bílí turisté dostali při evakuaci z této lokality přednost. Upozornila na to agentura AP.

Rozhořčení nad údajnou diskriminaci - ať už skutečnou, či jen zdánlivou - podle ní odhaluje rasové napětí, dlouhodobě sužující někdejší odlehlé francouzské kolonie, zejména v Karibiku.

Johana Soudiagomová ze Svatého Martina místní televizi Guadeloupe 1 řekla, že hlavně běloši byli vybráni k evakuaci lodí, která připlula z jiného francouzského ostrova v Malých Antilách, La Désirade. „Bylo to selektivní,“ tvrdí zjevně otřesená žena. „Bylo to jako kdyby se řeklo: je nám líto, ale bereme jen bílé. Na lodi byli jen bílí,“ prohlásila.

 

Jenomže pak další světové agentury vydaly svědectví, která se podobají této:

Čtyři dny trvalo Čechovi Ihoru Krotovychovi, než se dostal do bezpečí poté, co hurikán Irma zpustošil 6. září ostrov Svatý Martin, kde byl u přítelkyně. Nejprve museli utéci před rabujícími gangy z francouzské části do nizozemské. Z hotelu je vyhazovali a letadla je odmítala brát na palubu, protože americká evakuovala jen Američany, kanadská Kanaďany a nizozemská Holanďany. Teprve v neděli 10. září jej na Martinik přepravilo francouzské vojenské letadlo, řekl Novinkám do telefonu.(Sice je jméno na Čecha prapodivné, ale popis se shoduje s jinými svědky)

V neděli 10. září opět zamířili na letiště: „To už tam probíhala separace. Byla tam fronta pro USA, fronta pro Holanďany, fronta pro EU a jiná pro lidi, co letěli do Jižní Ameriky. Americká vojenská letadla, která přivážela zásoby, brala jenom Američany a nějaký lidi z nemocnice. Holanďani brali Holanďany a zase lidi z nemocnice. Ještě tam přistávaly privátní tryskáče a kanadský komerční letadla, ta odvážela jenom Kanaďany. Žádná letadla nebyla z EU. V té obrovské frontě byly těhotné, rodiny s dětmi, ale to nehrálo žádnou roli. První šli Američani, pak Holanďani. A to je všechno.“

Američané během dvou dnů evakuovali přes 1200 lidí, uvedla televize ABC. Ti popisovali, jak se za bouře ukrývali a vyprávěli o násilnících s mačetami, kteří se ukázali i u hotelů.

 

(Kdo byli ti mačetáři. Skutečně civilizovaní bílí turisté?)

Ajay Rawtani. „To nebylo rabování, to byla krádež za bílého dne. Lidé se smáli, když ničili a kradli. Brali s sebou děti, aby kradly s nimi. Brali všechno, co se jim dostalo do rukou. V Diviku sebrali naše firemní auta, aby odvezli lup. Jestliže Irma zničila letiště ze 70 procent, tak oni zničili zbytek a zatloukli hřebíček do rakve.”

Dodal, že si místní takto podřezali větev, na níž sedí, protože už na ostrov nebude nikdo jezdit.

 

Poslední komentáře

Autorská práva vyhrazena!

Kam mizí bohatství národů západní civilizace
 - Petr Pokorný

Tato knížečka nemá ambice stát se učebnicí nových guvernérů bank, ministrů financí či základem erudovaných ekonomů. Pouze ukazuje, jak se neskutečně změnil svět a jak se poctivý trh změnil na ráj socialistických podvodníků, kteří si říkají "moderní pravice" ze západu.

Číst dále