Hnůj z veřejnoprávní televize tryská nenávist na všechny strany. Kdo neplivne na AfD, není Čech. Udřené vítězství Merkelové děsí. A tak urážky, kterým říká Šonka na Čt 24 hyperkorektnost, což prý znamená slušnost, neberou konce. Propadák hyperkorektních stran je strašný a pro německé sociální demokraty (SPD) s novým lídrem Martinem Schulzem skončily volby hořkou porážkou. Odchází do opozice.

 

 Za všechno může AfD (a možná Klaus a Putin)

Jak si dovolila AfD uzmout tolik hlasů madam Merkelové? Už jenom vysvětlení, že hyperkorektnost, kdy se zamlčují zločiny menšin a uprchlíků je slušnost přivádí skutečně slušné lidi do varu. Kde se ta šílená enkláva převracečů slov v Čt24 bere? Kdo je tam dosazuje? Kdo si dělá z občanů České republiky legraci? To je ta údajná, neprolhaná, nejlepší zpravodajská televize za naše peníze?

 

Například angažovaný nestraník mladý muž studující v Německu má přátele z univerzit, tak ví své. Rozumí všemu jak Jakub Janda - pornotanečník z gay klubu. Vždyť už je plnoletý a má vzdělané přátele...

 

A zatímco Merkelová osobně oznámila, že bude příště lovit ve straně AfD a bude chtít hlasy zpět je správný výrok,  pokud to řekne člen AfD, je to podle Kubaly osobní nenávist. Divné výroky na Čt24.

Jestli urážky na DDR (východní Německo) a na voliče AfD zní přímo od Šonky v Čt24 jako korektní vyjadřování, tak co je pak ve skutečnosti  "nekorektní"? A dokonce už Čt24 dokázala prolustrovat voliče a ví, že to zavinili ti, co k volbám nechodí. Jak to dokázala, je čirou záhadou. Nebo spíše vážně: nenávist z Čt24 čiší tak silně, jako hnůj přímo v žumpě za kravínem. Publicista Jaroslav Šonka k tomu v komentáři pro Českou televizi poznamenal, že třetí Alternativa pro Německo, která ve volbách získala 13 procent, má v sobě obsaženy perverzní náběhy.

 Alternative für Deutschland logo. (Photo: AfD)

„Hlasy pro AfD jsou naprosto ztracené hlasy, protože ta strana má naprosto nulový koaliční potenciál, což si ti lidé asi brzo uvědomí,“ poznamenal před kamerami ČT Šonka. Až voliči zjistí, že tato strana legislativně nic neprosadí, odvrátí se od ní.

V předvolebních průzkumech ale AfD získala menší podporu než ve skutečnosti. Proč? „Ten efekt byl prozkoumáván předem, zadem a je to spíše to, že ta strana má do té míry perverzní náběhy, že se lidé styděli přiznat, že ji budou volit,“ vyjádřil názor publicista. Připomněl také, že strana uspěla především v bývalé komunistické části Německa. Tady lidé více slyší na hesla pravicových extremistů.

 

Exkrementy linoucí se z veřejnoprávní televize nebraly konce a nenávist k AfD byla ještě větší, než k vítězství Donalda Trumpa či k Brexitu. 

Tato europeiská sběř pomalu táhne od válu a tak už si nebere servítky.

Stoka Newsroom 90 na Čt24 se rozlévá Českou televizí jako agresívní hnůj a stále více zasmrádá. Konec se blíží!

 

Dosavadní vládní strany CDU/CSU a sociální demokraté (SPD) utrpěly těžké ztráty. CDU/CSU získala 33 procent hlasů, sociální demokraté dostali 20,5 procent. AfD s 12,6 procenty stala třetí nejsilnější silou v novém Spolkovém sněmu. Faktickým vítězem je tedy AfD a to nejhlavnější: moderní strany, které zastupují veřejnost v Evropě od Le Penové až po Wilderse spojují Evropu na vyšší kvalitativní úrovni svobody a to současnou usazenou europeiskou společnost děsí: může jít od válu. Jejich čas se chýlí, protože eura docházejí a příští rok se tisknout přestanou. A umělý blahobyt končí!

Musíme se připravit na nejhorší! Potrefená husa nejvíc kejhá!