Co je psáno, to je dáno, jak jsme koupili, prodáváme... Rusové se spoléhali na stát, teď nemají na jídlo pro děti, psala iDNES 12.července 2020 a Putin na ně kašle. Mají 6% nezaměstnaných. To je strašné, prý volá  Jekatěrina Gorbunová.  Snila o tom, že vychová lékařku, inženýra, generála a sportovce. Pak přišel koronavirus a Putin je nechal vyhladovět.

 

Co nám zbývá, když máme hlad, volají Rusové?

Gorbunovi si museli na pokrytí nákladů půjčit v bance 300 tisíc rublů (sto tisíc korun). Charita jim pomohla zaplatit nájem za duben a květen, což umožnilo dětem dokončit školní rok. Alexander nyní začal pracovat jako taxikář, ale peníze rodině stejně nestačí. Zatím bydlí u rodičů, co bude na podzim neví. Podle Gorbunové to však nepokrývá náklady ani na týden i bez nájemného.„Všechny rodiny s více dětmi se tak cítí. Prezident Putin je milý člověk. Ale jak se často stává, pevnost se hroutí zevnitř,“ uzavírá Gorbunová. Epidemii jsme zvládli, tvrdí Putin. Opačné hlasy potlačuje, tvrdí iDNES.

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/rusko-koronavirus-krize-kolaps-rodina-penize-finance-charitativni-neziskova-organizace-nadace-pomoc.A200707_145134_zahranicni_dtt

A co tedy Rusům zbývá, ptá se ona redaktorka 1. srpna 2020

Odletět například do Grenady, Antiguy , zajímavá je Barbuda, Svatý Kryštof a Nevis. Nebo odletět na Kypr či Maltu.

Řada Rusů podle analytiků aktivně zvažuje i možnost získání černohorského pasu. Tato země totiž loni v listopadu zahájila program, v rámci něhož je možné získat místní občanství po investici 250 tisíc dolarů. Prostě je v Rusku hlad a tak se Rusové odlétají najíst. Nebo tak nějak. Státy EU, kde je nezaměstnanost až 16% (Řecko) , Španělsko (13%) jsou pro Rusy země zaslíbené. V Rusku je nezaměstnanost prý obrovská: nyní 6%. Na druhé příčce za EU jsou podle analytiků u Rusů jednoznačně karibské země. Mnoho z nich totiž kvůli dopadům koronavirové pandemie snížilo minimální investice potřebné k získání pasu. Mezi nejpopulárnější místa patří například Grenada, Antigua a Barbuda a Svatý Kryštof a Nevis. Odborníci předpovídají, že poptávka Rusů po zahraničním občanství bude stoupat i na podzim, a to v souvislosti s otevíráním hranic mezinárodnímu cestování...
Prostě ta ruská chudoba je strašná a hlad je vyhání...

Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/koronavirus-nemoc-epidemie-rusko-covid-19-investice-obcanstvi-trvaly-pobyt.A200729_134522_zahranicni_dtt#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=zahranicni&utm_content=main

 Kdo chce pochopit propagandu, nesmí přečíst jeden článek, ale více a teprve potom zjistí obrovskou masáž poskládanou z hovadin. Ty samozřejmě v jednom článku vypadají věrohodně, ale když si dáte dohromady čísla EUROSTATU, čísla ruské ekonomiky, jak pláčí Karlovy Vary, protože se díky Pirátům, Hřibům, Novotným, Vystrčilům a dalším extremistům ruská klientela České republice vyhýbá včetně dalších dat, teprve potom zjistíte, co se píše a jak to skutečně je.

 

 Související

Rok 2020: strašná krize v Rusku, lidé skoro umírají hlady. Prosím čtěte!

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Jakes varoval pred zadluzenim.

  M. Jakes, zesmesnovany i samotnymi StBaky, co pak organizovali s CIA a GRU Sametovou revoluci, varoval Cechy pred zadluzovanim u zapadnich bank. Vychazel ze zkusenosti Rumunska a Ceausesca, ktere si pujcilo par miliard na 18 % urok, takze dluh s uroky 2 x splatilo! Nasledujici clanek rozkryva postup sionistu a domu Rothschild v Evrope, Cesku, Slovensku. Proc konstrukt 3 mori, spoluprace s Neocony, osamostatneni Nemecka, atd.
  https://aeronet.cz/news/video-generalni-tajemnik-uv-ksc-milos-jakes-jiz-v-cervenci-1989-durazne-varoval-pred-zadluzovanim-statu-u-zapadnich-mocnosti-protoze-to-povede-ke-ztrate-narodni-suverenity-ve-svem-projevu-odhalil/
  Clanek potvrzuje, ze pod zaminkou COVID-12 Pandemie se zadluzuje nejenom EU, ale i jednotlive staty, aby mohly byt zavisle na veritelich - zidy vlastnenych bankovnich domech. Povede to k dalsimu vysavani a zotroceni obyvatelstva. Bankeri nechavaji likvidovat politiky, ktere jim v jejich planech brani jako byli Ceausescu, Dubcek.

 • To je ciste antiruska propaganda.

  Jsou to pouze zbozna prani zapadnich politruku jak by to chteli mit v Rusku.
  Uspechy Ruska a pomoc obyvatelstvu za pandemie se zamlcuji v zapadnich mediich.
  Nepise se vubec o tom, co Rusko dela pro lidi behem pandemie, jak se jim snazi pomoci. Mlade rodiny dostavaji nevratnou podporu 35 % nakladu na bydleni. Maji uz lek (tablety) i vakcinu proti COVID-19. Co se tyka pandemie staci si srovnat cisla Ruska a zapadnich statu na
  https://www.worldometers.info/coronavirus/
  Cisla jsou i ve vztahu na pocet obyvatel k porovnani zemi mezi sebou.

 • Putina zapad nenavidi.

  Pozvednul rusko z kolenou, vykopnul z Centralni banky Rothschildy a zabranil dalsimu rabovani Ruska zapadem za dob Jecina a Gorbaceva. Postaral se o obranu Ruska zbranemi a technologiemi, ktere nema ani zapad.
  Gorbaceva a Jelcina mel zapad rad, protoze zrusili Varsavskou smlouvu a umoznili zapadu posunout NATO az na hranice Ruska, vykradat Rusko. Ukradli i 400 tun zlata. Gorby dostal za zniceni Ruska Nobelovku. Jelcin kdyz videl jak zapad nici jeho zemi se uchlastal.
  Zapad nikdy neprestane Rusko ocernovat, provokovat, oslabovat sankcemi, protoze se chce zmocnit jeho zeme a surovin. Uz pres tisic let se o to marne pokousi.

  Krátká URL:
 • Vaska

 • To by mela byt povinna cetba na skolach.

  V odpovědi na: Vaska

  Tam se ovsem deti uci milovat USA a jejich uchylne mensiny LGBT, migranty, bezpohlavni spolecnost, misto mamy a taty rodic c. 1 a c 2., atd. Nekdy mam dojem, ze si tyhle kraviny, kterymi nas kolonizator oblazuje vymaslel ozralej Jara Cimrman nekde v Halici. Jeho divadlo by na to melo napsat divadelni hru Senzacni namet, lidi by se valeli smichy!

 • Rusofobie, Chinofobie, US Paranoia posiluji.

  Kdyz tak clovek posloucha radio, tak slysi kolik je v Praze na ruske ambasade spionu co nas ohrozuji. Pry vyzvidanim, i cinsti studenti vyzvidaji a skodi nam. Jakoby ten strach z virusu nestacil! Americti ani jini zapadni fizlove treba z Mossadu jako by Prahu vubec neznali a nevyskytuji se zde. A kdyz tak pachaji zde pouze blahodarne veci pro nas jako skoleni starostu v rusofobii, ve staveni a odstranovani pomniku a hanobeni narodnich hrdinu. Serou obcany stale vic, nemuzeme nic delat proti BIS cuckarum, poskokum CIA. Jako za totace, tenkrat byl vyvrhel americky valecny stvac a imperialista, ted je to Rus a Cinan. American ovsem tim valecnym stvacem a imperialistou zustal, vzdyt to vidime denodenne. Jenom se o tom nesmi mluvit.