První americký prezident zvolen Marťany. Obrovský průlom ve světové demokracii. Volby pojmuty jako meziplanetární.

 

Bohužel identita Marťanů se zatím nepodařila ověřit, protože se nenašel ověřovací kód. Přesto Američané označovaní jako Afroameričané tvrdí, že oni to spojení našli. V Hollywoodu na tom pracovali desítky let společně s Demokratickou stranou. Multikulturně. Genderově. Stylem LGBTQIAPK. A ani americké soudy zatím Marťany nedokázaly identifikovat. Takže se o to nepokusily!

To spojení je interaktivní, založené na telepatickém propojení meziplanetární parapsychologie při totálním mentálním uvolnění. A protože to zatím většina občanů nedokáže, natož americké soudy, tak ty, kteří volili Bidena, zná jenom expertní parapsychologická skupina při totálním mentálním uvolnění. A to prý voliči Trumpa nejsou, tak dalece ještě nedospěli. Voliči Trumpa jsou prý zaostalí na úrovni 20. století - neparapsychologičtí.

Většina Čechů si významně klepe na hlavu, především ti starší, co zažili socialismus a budování komunismu, zatímco Piráti a ministr Petříček s Babišem a dnešními geniálními vysokoškoláky jsou přesvědčeni, že Marťanům se podařil rozluštit americký Q kód a tím prý mohou být zrovnoprávněni americkým voličům. Sice se nepodařilo zatím zjistit, jak se dostali fyzicky ke korespondenčním lístkům, ale to je dle amerických "expertů" a našich Pirátů už jenom zástupná banalita, protože svět se dere kupředu a tyto naše geniální mozky ví své. Sice nikdo neví, co oni vědí, ale prý v tom se ukrývá genialita Pirátů. A amerických Marťanů.

Neskutečné, kam se za našeho života dostala zdánlivě nedostihnutelná supervelmoc. V dobách Husáka a Brežněva výrobky, nad kterými žasl celý svět. Dnes se rve s rozvojovými zeměmi, aby do Evropy dopravila ropu a plyn. Sankce, sankce, sankce. A zahlcují svět takovými zvěrstvy, že tomu už věří jenom záloha bolševiků - Piráti, kteří jsou nastaveni na tuto frekvenci. Stejně jako mladí, nažhavení komunisti po roce 1948, kteří také tvrdili, že komunismus už zruší peníze. Ne jako platební karty, ale úplně. Že bude všeho dost po roce 2000 a měli pravdu. A i my toho měli v roce 1989 dost a znovu už toho máme dost.

Idiotismus ovládl západní svět a i naši mladou generaci. Část mladé generace, abychom byli spravedliví.

Dnes bude inaugurace Bidena. Vyklízí se okolí Bílého domu. Mnozí si myslí, že je to kvůli protestujícím Trumpovým voličům. Jaký nesmysl.  Joe Biden očekává přílet korespondenčních Marťanů a musí být pro ně zajištěna bezpečnost. Ale nesmí se o tom mluvit, proto sociální sítě blokují veškeré informace.

 

Tak to je. Howgh. Voliče Bidena se musí uvítat se slávou a hlavně bezpečně. Co když skutečně jsou?

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • *

  A když mohou Biden a Demokrati falšovat volby, tak kleptokracie v ČR tuplem!!! Lahůdkář Rittig a Rittigova firma DATASYS nafalšují na Českém statistickém úřadu Kalouska nebo Babiše prezidentem a Fialu nebo Bartoše premiérem raz dva, podle Sorosových příkazů. K volbám ani už chodit netřeba.

  Nebo konečně přijde zákon?

  Kmotr ODS Rittig ukradl miliardy v ČEZ, Amun.Re a Dopravním podniku hl.m.Prahy. Rittig na odposlechu z hotelu Ventana v roce 2012: "Kolik jsi dával tomu Grygárkovi? Já mu dával bůra." "Já jsem mu dával dvojku a ještě mezitím asi jeden a půl," odpovídá Rittigův advokát David Michal. „Já jsem jí (Nečasoové - Nagyové) říkal, že je přeci ku*va rozdíl, jestli na nás jedou tanky se Šlachtou, nebo jestli prostě pindá nějaký agent zprava zleva nějaký kecy, který my jako vůbec, rozumíte?“ dodal další advokát Tomáš Jindra. Grygárek byl do roku 2012 náměstek vrchního státního zástupce a člen rozkladové komise Finančního analytického úřadu ministerstva financí (FAÚ MF ČR) (ministr financí Kalousek, TOP09, dříve KDU-ČSL), které vyšetřuje praní špinavých peněz. Bůra je 5 milionů. Celkem tedy 8,5 milionu.
  https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/337786/odposlechy-lobbisty-rittiga-miliony-mel-inkasovat-zalobce-i-exministr-vnitra.html

  14. prosince 2020 Exžalobce Grygárek dostane od státu odškodné 480 tisíc korun
  V prosinci 2020 ministerstvo spravedlnosti (ministryně Benešová, ANO, dříve ČSSD) přiznalo bývalému náměstkovi pražského vrchního státního zastupitelství Liboru Grygárkovi odškodné 480 tisíc korun za nezákonné trestní stíhání. Také se mu omluvilo. Nejvyšší soud v září 2020 neodsoudil Grygárka. Libor Grygárek byl obžalovaný kvůli zneužití pravomoci. Měl uchránit svého známého, kmotra ODS Romana Janouška, od vyšetřování. Švýcarská prokuratura se zabývala původem 2 miliard korun, jež Štrougalův nevlastní vnuk Roman Janoušek uložil do curyšské banky. Podezřívala ho z praní špinavých peněz. Švýcaři požádali českou stranu o právní pomoc, ale té se jim od Grygárkova úřadu nedostalo.
  https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/libor-grygarek-advokat-statni-zastupce-zalobce-roman-janousek-rampula_2012141145_ako

 • *

  100 dní povinných roušek, plošná vakcinace a 40 milionů nových barevných Američanů přichází!

 • Panenské ostrovy

  Černěnko (†73) a Brežněv (†75) byli mladíci oproti Bidenovi (78)! Také nebyli pedofilové.
  Biden tolik let dovolenkoval vedle proslulého Epsteinova pedofilního strova St. James Island, že Bidena na Panenských ostrovech považují skoro za místního. Kromě toho Bidenův bratr vlastnil v letech 2005 - leden 2020 nemovitost na ostrově Water Island, který je vzdálený 9 mil (14 kilometrů) od Epsteinova St. James Island. Epstein hodně věděl o Bidenovi, ne o Trumpovi. Proto je teď Epstein mrtvý.
  Policista, bývalý zástupce šerifa Palm Beach County na Floridě a první vyšetřovatel Epsteinovy kauzy v roce 2008 John Mark Dougan uprchl v roce 2016 do Ruska, kde získal v roce 2017 politický azyl. Má sebou v Moskvě 700 Epsteinových vyděračských videí, ale jsou zakódovaná. Tak snad se je podaří rozkódovat a chytit Bidena za koule.
  John Mark Dougan, prohlášení 21. září 2019:
  “Nikdy jsem se nedíval na to, co mi dal Joe Recarey, kromě názvů souborů, typů a velikostí. FBI v roce 2016 zabavila mé počítače, které obsahovaly všechno, co mi Recarey dal. FBI a další zpravodajské agentury mohou být překvapeny, když zjistily, že jsem si nechal zálohu mimo místo, která mi byla zaslána v roce 2017 poté, co jsem byl bezpečně usazen v Rusku. Podle zpráv z médií americké zpravodajské služby zjevně analyzovaly soubory a komunikovaly s britskými úřady.”
  Zdroj:
  28. leden 2020 Lobbista kupuje tropickou půdu od Bidenova bratra
  https://www.politico.com/news/2020/01/28/james-biden-lobbyist-virgin-islands-099318
  BIDEN: The Epstein-Maxwell-Submarine-Island-BIDEN Connection
  https://www.investmentwatchblog.com/biden-the-epstein-maxwell-submarine-island-biden-connection/
  John Mark Dougan
  https://www.dailymail.co.uk/news/article-7499171/Ex-cop-MI6-fears-leaked-secrets-Prince-Andrews-friendship-Jeffrey-Epstein-breaks-silence.html
  https://badvolf.com/press-release-my-involvement-in-the-connection-between-prince-andrew-and-jeffrey-epstein/
  https://www.facebook.com/JohnMarkDougan/
  Noviny The Virgin Islands Daily News:
  “Bude příští prezident náš soused? Pozorovat bývalého viceprezidenta a nově zvoleného prezidenta Joe Bidena na dovolené v St. Croix po celá léta nadchlo obyvatele, kteří toužili po osobním setkání nebo selfie.
  Co ale mohou obyvatelé St. Croix očekávat, až Biden složí přísahu jako 46. prezident Spojených států? Kliknutím na odkaz níže si nyní přečtete více. #vidailynews“

 • Fašistická buržoazie

  Soros a Piráti nejsou záloha bolševiků. :-DD Demokratická strana je liberální pravice, Piráti jsou liberální pravice a realizují židovskou rasistickou protibělošskou světovládnou doktrínu.
  Hlavní sponzor Demokratů Soros se od roku 1980 snažil ze všech sil zničit socialismus, levici a socialistický blok. Sponzoroval mnoha miliony dolarů sovětského fyzika Andreje Sacharova a jeho přátele, Václava Havla a reakcionářskou Chartu 77, polskou Solidaritu. V roce 1993 řekl George Soros americkému novináři: "Klidně napište, že to, co bylo kdysi sovětskou říší, se nyní stalo Sorosovou říší."
  Jestli tito Demokraté a Piráti populisticky rozhazují sociální dávky (a také dotace kapitalistům), to z nich levici nedělá, Hitler taky štědře rozhazoval sociální dávky.

 • Wolfram

  Mě nejvíc zaujala Marfuša Gaga, úplně z Mrazíka.

 • Wolfram

 • Hluboký pád USA

  Je mi Američanů líto. Mají dvě tři zaměstnání, hypotéky, na politiku není čas a do Bílého domu vlezou vlastizrádci podvodníci. Doufám, že fair play a spravednost nakonec zvítězí, držím palce. Někdy si lidé i v těch banánových republikách vymohou spravedlnost. V r. 2017 v Keni Nejvyšší soud anuloval prezidentské volby, kvůli pochybením volební komise při sčítání. V květnu 2020 v Malawi Ústavní soud po roce zrušil prezidentské volby, které se konaly v květnu 2019, kvůli podezřením z volebních podvodů. Volební pozorovatelé, kteří potvrdili zákonný průběh voleb, si ušili z ostudy kabát. V Keni pozoroval americký politik John Kerry z Demokratické strany. V Malawi pozoroval mafián z Prahy Miroslav Poche (ČSSD), vedoucí pozorovatelských misí EU v Gambii a Malawi.

  EU election observers are following voting across Malawi 21/05/2019
  The European Union Election Observation Mission (EU EOM) has 83 observers currently deployed across Malawi. The Chief Observer of the EU EOM, Miroslav Poche, today has been observing the opening of a polling station in Blantyre and has observed voting in a number of polling stations around the city.
  https://eeas.europa.eu/election-observation-missions/eom-malawi-2019/63888/eu-election-observers-are-following-voting-across-malawi_en

Nejnovější články