Je zvláštní, že různé mise, u kterých teče krev, jsou nazýváni filantropickými úspěchy. Totéž tvrdí Soros a jeho Open Society Foundations (OSF), který ničí demokracii v půlce světa a také je to údajný filantrop. Ta filantropická mise rozpoutala běsnění v půlce světa s miliony mrtvých!

 

Rockefeller patřil k zakladatelům či členům řady organizací americké a globální elity, jako jsou například Rada pro mezinárodní vztahy, Trilaterální komise nebo skupina Bilderberg, které konspirační teoretici přisuzují snahu ovládnout svět.

Zdroj: http://ekonomika.idnes.cz/david-rockefeller-miliardar-umrti-drv-/eko-zahranicni.aspx?c=A170320_165040_eko-zahranicni_rts#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=ekonomikah&utm_content=main

 

 

Nejhezčí je další přesmyčka:

Trilaterální komise nebo skupina Bilderberg, které konspirační teoretici přisuzují snahu ovládnout svět. No považte.  Přece tahle konspirační teorie je naprostý HOAX  fake news. Cožpak by nějaký filantrop Soros či Rockefeller někde něco mohl dělat proti lidem? To si přece nikdo nemůže myslet a Romancovová z Chovancova ústavu by na to dala razítko "cenzura a lež".

 

Sluší se poděkovat jako nekrolog. Ale za tyto lidi to od nás snad nikdo nemůže chtít. Mrtví na celém světě žalují...