Nemám rád vtíravý styl – moderátorský exhibicionismus barrandovského Soukupa, Tomio Okamura není můj šálek kávy a nad mnohými výroky místopředsedkyně ODS pravidelně žasnu...

 

Přesto jsem ve čtvrtek vydržel na TV Barrandov sledovat diskusi uvedených dravečků až do úplného konce – duševního vyčerpání. Zásluhu, jako bývalý volič ODS, jednoznačně připisuju paní Alexandře.

Předseda Fiala mě nedokáže nadchnout ani kdybych byl pod práškama a tak jsem úplně poprvé sledoval diskutovat paní místopředsedkyni, kterou doposud znám jen prostřednictvím všelijakých prapodivných výroků.

Rozhodně to ale bylo pořád lepší, nežli ji vidět na živo! Pro bývalého příznivce ODS to byl šok.Ta panička z ODS sice Okamurovi aktivně oponovala, ale s demagogií byla od něj naprosto k nerozeznání...

Po Klausovi, zcela přirozeně, nastal v ODS velikánský sešup. Při troše dobré vůle se dal přežít Topolánek, a až do té nešťastné zamilovanosti i Nečas. Jenže, když jsem sledoval tuhle, pro mne, novou, samolibou tvář ódeesky - nevěřil jsem vlastním očím, jako bych byl uhranutej! Nedokázal jsem to blafání vypnout.

 

Proboha, co to jen z té nešťastné ódeesky udělali?! Tohle už hraničí s hrdelním zločinem!

 

Zveřejněno se souhlasem autora

josefhavranek.blog.idnes.cz

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Udženija dokonce podporuje cenzuru, podobně jako v Německu. ODS je orpavdu beznadějný případ a naprosto nevolitelná strana. Pokud jste napravo, nevolte ODS! je tam pár rozumných lidí jako vaněk a Václav klaus ml, ale ti to nezachrání.

  http://www.epshark.cz/clanek/323/t-haas-novorocni-bilance

 • Návštěvník - Al Capone Babišone

  Imigrantka Udženije a jak se tu rozkřikuje, že?

 • Návštěvník - Al Capone Babišone

  "Babiš zároveň velmi srozumitelně a předvídatelně říká, že chce co nejméně koaličních partnerů. Přesněji řečeno jednoho. Taková koalice mu zatím vychází jen s ODS. Už před volbami bylo z různých výroků Babiše i jeho pobočníků (naposledy na povolebním soaré ANO na Chodově zopakoval hlavní marketingový stratég Alexander Braun). Zároveň vypíchl, jak se Babišovi zamlouvá nová modrá hvězda voleb Václav Klaus mladší, který hned po šéfovi ANO sebral nejvíc preferenčních hlasů v celé zemi."
  https://echo24.cz/a/pQR8s/babis-se-pokusi-rozlozit-ods

  Alexander Braun, Alex - Čechoameričan, volební stratég Andreje Babiše, ve volném čase je dvorním poradcem Andreje Babiše. Je ředitelem úspěšné PR a vlivové agentury SKDKnickerbocker ve Washingtonu D.C. Coby odborník se Braun podílel na prezidentské kampani neúspěšné kandidátky Hillary Clintonové v roce 2016.
  http://www.skdknick.com/staff/4791-2/
  https://pbs.twimg.com/media/DMra2GKXcAEhC0X.jpg

 • Návštěvník - Jan

  Jugoska a Fiala maji jako nove tvare oblafnout volice. Pozustavajici struktury korupcniku v pozadi jsou stale pripravene, ovladnout ztracena koryta. ODS se svou politikou odmitani poradku ve vyberu dani EET profiluje jako protistatni strana na ochranu danovych sizunku vseho druhu. Odmitanim spoluprace s ANO nuti vladua parlament k vypsani novych voleb, ktere ale taktez kritizuje. Jestlize Sosanska neschopnost se nam ukazala v plne nahote, predvadi se ODS jako destruktivni element politiky, podobne jako Topka.

 • Návštěvník - Mila

  ODS ale prece napady ma. Neucastnit se jakekoliv spoluprace na vytvoreni stabilni vlady k nasemu prospechu. Nerespektovanim presumpce neviny u Babise. Destruktivnim odmitanim poradku ve vybirani dani skrze EET a tim podporou danovych podvodniku a vselijakych sizunku, kterym EET nejvice vadi. Odmitanim zavedeni Referenda jako ‚rozmelneni demokracie‘ nechce dat narodu moznost, aby o sobe sam rozhodoval a ne prostrednictvim zkorumpovanych politickych hratek zvolenych smejdu v parlamentu. KDU patri take k tem, co neustale rikaji ne ke spolupraci s vitezi voleb, jsou to vitaci a pokrytecti farizejove.
  ODS a KDU jsou podporovany verejnymi mediemi, jejich politicti odpurci nazyvani v mediich xenofoby a populisty. CT i Cro tak pracuji proti vetsine naroda za jeho poplatky. Krome r. 1939 1968 jsou ovladany neustale propagandou ambasady mocnosti, v jejiz sfere vlivu se nachazime. Za hruzovlady jedne strany to byl CCCP, dnes jsou to USA. V obou pripadech se staly rozhlas a TV papousky oficialni doktriny, dnes US mainstreamu a jeho nenavistne a prolhane rusofobni propagandy. Jsou pry neustale napadani Ruskem, ktere muze za vsechny jejich potize, ktere maji. Cyber utoky se ovsem nedaji dohledat kdo je pachatelem a tak se staly idealni a pausalni platformou osocovani Ruska. Hrozi, ze za tyto utoky ztrestaji Rusko preventivnim atomovym utokem. Vsechny ty poltiky co tohle hlasaji je treba odstranit, jsou to psychicky chora individua. Lidstvo nechce zadne valky, chce mir a spolupraci. Ukazte jen lidem jak vypadaji dnes zeme, kam USA prinesly jejich demokracii!!!!