Měli bychom si "nalejt čistého vína", proč je takový humbuk kolem prezidenta Zemana, zprávy BIS a jejich činnosti. Problém je, že každý mluvíme a píšeme o něčem jiném.

 

Jsem si jist, že prezident Zeman "čučkařema" nemyslel pracovníky BIS, ale ideovůdce BIS. Jsem si jist, že pseudodemokratické komando v čele s extremistickým senátorem Fischerem a vůdci KDU-ČSL napadením prezidenta Zemana nemyslelo ideovůdce BIS, ale snažilo se to přehodit na agenty, bez kterých se stát neobejde, ale útok na prezidenta se jim hodí.

 

A my, obyčejní lidé, kterých se to týká?

Souhlasíme s prezidentem Zemanem za jasně definovaný podvod: zprávu musel napsat někdo nesvéprávný, nějaký hochštabler béčkového formátu vyhozený z redakce ideologického tisku snad od opilce Šafra FORUM 24. A v tom to vězí.

Nikdo z nás, nikdo z nás nemůže vědět o kvalitě práce agentů BIS. A proto měl plukovník Koudelka zarazit pochybnosti a panflet hodit do koše, a nahradit ho skutečnou zprávou. Nebo dopsat, že naše zem proti Německu a Francii je tak bezvýznamná, že tady je akorát jeden agent USA - velvylanec a pak už nikdo a ostatní si zde chodí po památkách. Což je samozřejmě nesmysl: my sice nejsme pupek světa technologií, ale máme strategickou polohu a relativní svobodu myšlení, které nezničila ani totalita, ani dnes Evropská unie.

A pak důkaz: obrovský tendr na dostavbu jaderných elektráren sem nahnal agenty celého světa. Už od roku 2006 zde rejdí. Ale ve zprávě není ani slovo o korupčním nebezpečí ze všech stran. A sice je to zpráva za rok 2017, ale ani předtím zprávy neobsahovaly podezření, co třeba dělal státní zástupce Ištvan v USA, než shodil vládu premiéra Nečase. (Nebo jsme to nenašli) Samozřejmě to měla BIS prověřovat a buď to neprověřovala a pak je její vedení tragédie, nebo prověřovala, ale srazila podpadky před mocností USA a pak jenom vynikla naše ubohost a malost.

Stejně tak tam není ani zmínka o Sorosově Nadaci Open Society Fund Praha, která propojuje všechny extremistické servery FORUM 24, Manipulátoři.cz a prapodivné neziskovky jako "Člověk v tísni" (další do řetězce manipulací Nadace Open Society Fund Praha si občané mohou dohledat), kamuflované na zahraniční pomoc, ale ve zprávách BIS opět ani slovo. Jenom o jakýchsi proruských, které však na Rusko napojeni nejsou. Blábol?

 

A jako perlička je část o školství: vážně zapojila BIS děti jako pionýry - agenty do zpravodajské mise BIS? Nebo snad na školách fungují asistenti inkluze jako agenti BIS, kteří předávají zprávy BIS z vyučovacích hodin a pak je ve zprávě... Ne, nesmějte se, to tam vážně je.

 autenticky ze zprávy jako z komixu, ale evidentní pitomosti:

2
Sovětský svaz prohrál studenou válku, ale sovětskou propagandu
nikdo neporazil a její kontinuální vliv nenarušil.
Moderní dějiny prezentované ve školách jsou de facto sovětskou verzí moderních dějin a proruským
panslovanstvím je do jisté míry zasažena i výuka českého jazyka, resp. literatury (národní obrození). Trvající vliv sovětské propagandy a fakt, že Rusové ovládají moderní dějiny (Orwell: Kdo ovládá minulost,ovládá budoucnost.
Kdo ovládá současnost, ovládá minulost.), tvoří základ pro současné ruské vlivové operace všeho druhu a tedy i hybridní strategie.
3
„Dveřmi vyhodíte internacionalistu a oknem se vám vrátí bojovník proti migraci, islamizaci, dekadentnímu chaosu a obhájce tradičních křesťanských hodnot.

 

 Ale asi skoro nikdo neví, že agenti BIS dostali i prapodivné úkoly:

BIS podporuje rovné příležitosti

Není bez zajímavosti, že řada významných tajných služeb světa je pravidelně zařazována mezi TOP zaměstnavatele v dané zemi. Mezi takové patří například americké služby CIA, NSI a britská MI5. Moje ambice nejsou o nic menší...

 7.6.2017 plk. Ing. Michal Koudelka

 

Úředníci se začali učit, jak čelit zájmu cizích mocností

Publikováno: 12.7.2017

Také soukromé společnosti musí počítat s nežádoucím zájmem nejen ze strany zahraničních zpravodajských služeb ale také konkurence. Ekonomická a technologická špionáž rozhodně nehrozí jen ze strany zemí, jako jsou Rusko nebo Čína. Špionáže se nezříkají ani vyspělé západní státy.

 

Přesto v onom panfletu jakoby z pera tanečníka pro gaye  od tyče Jakuba Jandy z Evropských hodnot se nic takového a priori neuvádí. Ta zpráva nemá obsahovat, jak se co provádí, kdo konkrétně to dělá a jaký systém používá. Ale zpráva musí být vyvážená, naznačující VŠECHNY ataky na naší vlast Českou republiku a nikoliv ze zprávy udělat politické školení mužstva (PŠM), které jsme měli pravidelně na vojně v době totality! A přesně o tom ta zpráva je. Politická nalejvárna, zatímco občané řeší vše jiné, než školení PŠM. Mimochodem, i ti "blbí občané" dostávají  pearphishingové emaily neboli podvodné emaily, které nemají nic společného s fantasmagorií hybridní války, ale čirou zlodějnou, často posílanou z afrických států a jižní Ameriky. Nebo podvodné telefonáty, za které někteří lidé pak zaplatí obrovské sumy. (známe z SEX po telefonu např.). A to vážně, ale vážně Putin po telefonu nedělá.

 

 

A to je přesně důvod, proč se část lidu se "selským rozumem" přidala k prezidentu Zemanovi, že "čučkaři" z BIS by měli být odejiti. A za to zodpovídá plukovník Koudelka. Ta zpráva je jeho vizitka, vstupní brána k veřejnosti. A pokud to plukovník nezvládne a podřízený místo zprávy napíše ideologický panflet, tak mají oba dostat padáka. Nekompromisně a tvrdě. Nic víc. A Putin s tím nemá nic společného!

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - Jan

  Istvan si dojel pro direktivy do USA. Pry Necas odmitnul Westinghouse k vystavbe elektrarny a tak ho sejmuli. Docela verohodne, tak oni to delaji. Kdo jim nevyhovi, toho zlikviduji nejakou diskreditaci. Na to maji USA 16 tajnych sluzeb, ktere ridi i BIS, MI, BND a ostatni sluzby zapadnich zemi. Nejakou slabinu, ci prohresek najdou na kazdeho, u Necase to byla jeho milenka. Vetsina zpravodajcu i politiku je skolena v USA. Cilem je podpora US firem v zahranici a planu zavedeni NWO odstranenim politiku, kteri mu nejsou plne oddani. Proto chteji demontovat i Babise a Zemana. Sve rejdy s oblibou hazeji na Rusko, protoze vedi, ze to funguje. 100x opakovana lez se stava pravdou. Jsem sokovan, ze se to uz projevuje i u docela inteligentnich lidi na zapade! Maji to dabelsky vymyslene a penize k tomu.

 • Návštěvník - lubajs

  V odpovědi na: Návštěvník - Jan

  Jedním z těch školení, na které US ambasáda vybírá a posílá do USA vybrané jedince z řad našich politiků, novinářů, členů justice atd, ochotné doslova za třicet stříbrných sloužit americké administrativě proti našim zájmům je americký vládní program International visitor leadeship. A ten právě absolvovali jak Ivo Ištván tak Lenka Bradáčová. Absolvoval ho i Nečas, ale podle toho jak se postavil k problému dostavby našich atomových elektráren, tak to vypadá, že se výjimečně zachoval jako dobrý hospodář (u členů ODS nevídané) a Američany se koupit nenechal.

 • Návštěvník - *

  V odpovědi na: Návštěvník - lubajs

  Co se pořád zastáváte toho gaunera Nečase! Nestačily vám Nečasovy a Kalouskovy církevní restituce a Nečas podepsal s církvemi smlouvy, které jim zaručují 59 mld. Kč, Nečasova novela, umožňující cizincům nákup nemovitostí a zemědělské půdy, Nečasovy a Klausovy kšefty s amnestií a úplatky za 100 milionů Kč = dárečky pro kantýnskou Nečasovou - Nagyovou???? Zloději si oblečou kravatu a hned jsou v Česku vážení a všichni se jich bojí, že jo!
  https://media.novinky.cz/848/378480-top_foto1-3uhf0.jpg

 • Návštěvník - Langova BIS x Koudelkova BIS

  Když byl ředitelem BIS Jiří Lang (2003 - 2016), tak Výroční zprávy zněly o dost jinak, než nyní za Koudelky (2016 - )!

  "Klientelismus, korupce a dysfunkce orgánů veřejné správy, zájmové skupiny uplatňující vliv na instituce státu a samospráv, ovlivňování legislativy, propojování podnikatelů se zástupci státní správy i zástupci regionální politiky, střet zájmů, zneužívání veřejných prostředků, parazitování na sektorech zdravotnictví, školství, dopravy či odpadového hospodářství, pro stát nevýhodně prodeje i nákupy, tak popisuje český stát Výroční zpráva BIS za rok 2013. Ze zprávy vyplývá, že organizovaný zločin prorostl státem, kraji i obcemi.

  Příkladem, který BIS vnímá jako ve výsledku zjevně nevýhodný obchod státu se státem, je prodej domů č.p. 47 a 49 v pražské Opletalově ulici společností České dráhy (ČD) soukromé společnosti Apuro a.s., za 203 milionů korun. Ta je pak prodala Univerzitě Karlově za 402,5 milionu korun, přičemž nákup dotovalo ministerstvo školství mládeže a tělovýchovy (MŠMT) částkou 372 miliony korun. Obchod umožnilo neprofesionální jednání zástupců veřejného sektoru, kteří sledovali pouze úzké zájmy vlastních institucí, uvádí se ve Zprávě.

  BIS se roce 2013 soustředila na prvky moderního organizovaného zločinu, tedy na dysfunkci orgánů veřejné správy, potažmo problematiku klientelismu a korupce na úrovni centrálních orgánů státní správy a některých samosprávných celků – zejména krajů a statutárních měst, píše se v úvodu kapitoly s názvem Organizovaný zločin. Tato kapitola se nakonec celá týká nikoli jednání soukromých osob, ale dysfunkce a korupce na úrovni státu i samospráv."
  Zdroj:
  http://www.ceska-justice.cz/2014/10/bis-moderni-organizovany-zlocin-prorostl-statem-i-obcemi/

 • Návštěvník - Protektorátní soldateska BIS

  Proč se BIS (rozpočet: 1,3 miliardy korun) a Vojenské zpravodajství (rozpočet: 2,05 miliardy korun) nazajímají o premiéra Babiše?

  Jak se stal slovenský zloděj, mafián a brutální vrah Babiš českým premiérem?

  1995 – Zaměstanec bratislavského Petrimexu Babiš ukradl Petrimexu dceřinou společnost Agrofert padělanou listinou o valné hromadě. Že přišli o Agrofert, se dozvěděli v Petrimexu až za dva měsíce, reagovali však hned a Babiše vyhodili.
  1998 – Babiš ukradl akcie Lovochemie Lovosice (navýšením základního jmění) a jako předseda představenstva firmy Proferta poslal Profertu do likvidace i s nesplaceným půlmiliardovým úvěrem vůči bance IPB. Akcie Lovochemie byly přitom zastavené jako záruka za úvěr a měly připadnout IPB. Banka IPB zkrachovala v roce 2000 a daňoví poplatníci tak zaplatili Babišovu zlodějinu.
  1999 – Slovenský ministr Ducký řekl, že dostane Babiše za ukradení Agrofertu do tepláků, byl zastřelen na chodbě domu, kde bydlel.
  2001 – Babiš dostal zadarmo od Zemanovy vlády Aliachem (lukrativní část zkrachovalého Junkova Chemapolu: chemičky Synthesia Pardubice, Fatra Zlín, Moravské chemické závody Ostrava, Technoplast Chropyně) tím, že Babiš státu na otočku vrátil závod Explosia na výrobu výbušnin, jeden ze závodů pardubické Synthesie.
  2001 – První privatizace Unipetrolu, Zemanova vláda vyřadila britskou společnost s nejvyšší nabídkou a prodala státní majoritní podíl v Unipetrolu Babišovi s nejnižší nabídkou za 361 miliónů eur (tehdy 11,7 mld. Kč). Babiš nezaplatil a vrátil Unipetrol v roce 2002 státu.
  2004 – Druhá privatizace Unipetrolu. Špidlova vláda přiklepla státní podíl 63 % akcií v Unipetrolu za 11,3 mld. Kč polskému státnímu podniku PKN Orlen. PKN Orlen se dohodl s Babišem, že mu za pomoc u Špidlovy vlády v případě vítězství odprodá část Unipetrolu.Tento slib PKN Orlen nedodržel a Babiš později vysoudil v arbitráži odškodné od PKN Orlen 2,7 miliardy korun. Polská policie zjistila, že důvodem spojení Orlenu s Babišem byly jeho kontakty na Stanislava Grosse. Vláda nikdy nevysvětlila, proč vyřadila ze soutěže konkurenty Orlenu, kteří nabízeli až o 4 miliardy víc. Podle svědectví vysokého polského státního úředníka bylo při prodeji na obou stranách hranice rozdáno Babišem na úplatcích 42 milionů eur (1,2 miliardy korun), půl na půl na české a polské straně. Vyšetřování možné korupce se na české straně nikdy vážně nerozjelo, kauzu zametla pod koberec i parlamentní vyšetřovací komise. „Vliv Agrofertu musel být obrovský, když dokázal přimět českou vládu k tomu, aby odmítla nabídku, která byla o 40 procent vyšší než nabídka PKN Orlen,“ citát ze zprávy vyšetřovací komise polského parlamentu.
  2006 – kmotr Franta Mrázek, spoluvlastník Setuzy (s Tomášem Pitrem), se v lednu 2006 snažil zabránit, aby jeho úhlavní nepřítel Babiš koupil Setuzu přes nastrčenou Kellnerovu PPF. Z Polska si obstaral materiály o Babišově korupci vlády (Špidla, Gross a Babišovy miliony eur úplatků) při privatizaci Unipetrolu v roce 2004. Než Mrázek stihl materiály o Babišovi použít, byl 25. ledna 2006 zastřelen přímo do srdce jednou střelou na prahu domu Durychova ulice čp. 101 , Praha 4 – Lhotka.
  2007 – Babiš se obrátil na českou policii, že jej vydírá jeho lobbista Tomáš Kejla. Kejla pro Babiše v Polsku vyjednával úplatky pro polské politiky a PKN Orlen. Kejla byl spolu s polským lobbistou Jackem Spyrou v květnu 2007 obviněn českou policií z vydírání Babiše, v červenci 2007 vytlačila motocyklistu Kejlu dodávka do příkopu a v listopadu 2007 byl Kejla nalezen doma mrtev: alkohol, sedativa a rozbitá hlava.
  2009 – Babiš vysoudil v roce 2009 v arbitráži s PKN Orlen 2,7 miliardy korun z „pojistek, které si dal do smluv“. Korupci při privatizaci státního majetku se říká „pojistka“? Celkem se Babiš soudil s PKN Orlen o odškodnění 22 miliard korun, v roce 2017 dokonce až u Ústavního soudu ČR, neúspěšně.
  2013 – Bývalá novinářka Anna Veverková pracovala jako mluvčí premiéra Vladimíra Špidly. S Babišem se znala dlouhá léta a prý se přátelili. V roce 2011 založila hnutí ANO 2011 jako obdobu Občanského fóra. V roce 2012 hnutí opustila a začala Babiše kritizovat. V červnu 2013 ji na přechodu pro chodce srazilo auto a zraněním podlehla. Babiš na ni několikrát vzpomínal jako na vynikající novinářku.

 • Návštěvník - Dan

  V odpovědi na: Návštěvník - Protektorátní soldateska BIS

  Diky, kdo to ale overi, ze to neni fake? A kdyz neni, proc tedy nepublikujete vsude, kde to jde?
  Moc je tady rizena penezi, to verim. A tak je vlastne otazka, kdo s tech kriminalniku oligarchu je pro nas nejmensi zlo? Bez penez a podvodu se k penezum a moci tady nedostanete! Tady jenom vidime, ze ty druhe sily tam Babise nechteji a ptam se proc a co jako obcane ztratime, kdyz tam prijde druhy Sobotka, ci nekdo jako Poche, ci Lajcak, lokajove Deep Statu USraele?

 • Návštěvník - Fantomas

  V odpovědi na: Návštěvník - Protektorátní soldateska BIS

  Vy opisujete pohádky z Echo24 nebo jste placený propagandista? Některé Babišovy obchody jsou pochybné jako u ostatních českých oligarchů, ale ty úmrtí jsou spíš pohádky. Např. to údajné Duckého vyhrožování Babišovi před smrtí není nikde doloženo a hlavně Ducký v té době už ministr nebyl, dokonce byl odvolán z velkého slovenského státního podniku a vyšetřován policií za různé podivné obchody, které ale nesouvisely s Babišem. Neviděl jsem důvod, proč by se ho Babiš měl bát nebo se o něj zajímat.
  - totéž nehoda Veverkové. To, že Babiše kritizovala, má snad být důvod, že by ji odstranil? To je fantasmagorie. To by potom musely zemřít tisíce jeho kritiků, novinářů atd. Opět fabulace nesmyslů stylem Seznam TV, echo24, Neovlini. ČT žumpovize ap.
  - Petrimex, pokud vím, kdysi zachraňoval chemičku Lovosice a na tom vydělal. Smlouvy kontroloval stát (lidovci) a nevadilo jim to.
  - Babiš žádné akcie Proferty neukradl, firmu skoupil a byl předsedou představenstva 3 důležitých firem, které držely akcie v Lovochemii. Což mu asi umožňovalo udělat trik s navýšením jmění. Bylo kvůli tomu podáno několik trestních oznámení, ale policie to odložila. Nevím, jestli správně. Obávám se, že tím, že ovládal všechny ty firmy, tak to mohl udělat. Doplatila na to ale banka, to ano.
  - odstavec o Mrázkovi je vyložený blábol, to už by byl Babiš dávno v teplákách a Kellner nedělal nikomu nastrčenou loutku. To je vidět, že autor panfletu byl asi sjetý presstitut.
  - Kejla nebyl žádný Babišův lobbista, naopak se píše, že pracoval pro konkurenci, proto Babiše zkoušel vydírat a ten s tím šel na policii. Kejla si zjevně myslel, že Babiš na policii nepůjde, protože něco spáchal s PKN Orlen. Ale v něčem se přepočítal.
  - Babiš nerozdával žádné úplatky v Polsku, to je opět vybájený nesmysl. PKN Orlen je vyšší liga než Babiš a v Polsku to měl zařízené. I z toho je vidět, že to je míchanina různých faktů, polopravd a nesmyslů. I když Babišovy obchody jsou pochybné, hlavně vliv na ČSSD, minimálně většinou se pohyboval v rámci našich děravých zákonů.
  Otázka taky je, proč na něj vytáhli pitomost jako Čapí hnízdo a ne něco z tohoto? Jednak ta vyšetřování na něj byla odložena, ale možná i proto, že v některých kauzách lítá plno dalších politiků a obchodníků, kteří mají špínu za nehty, a to se demožumpě a jejím sponzorům nehodí.

 • Návštěvník - Michonnet

  BIS by měla monitorovat hlavně osoby Romancov, Romancovová, Fištejn. Není divné, že tyto cizí osoby původem z Ukrajiny (SSSR) mají pré ve veřejnoprávní České televizi a rozhlase?
  Po VŘSR emigrovali jejich dědové do Prahy a už tehdy před nimi varovali poslanci v Poslanecké sněmovně, v roce 1927. Poslanci měli úplnou pravdu: škodili v Československu tehdy, škodí i dnes.

  Poslanecká sněmovna N. S. R. Č. 1927
  Naléhavá interpelace poslance Jílka a soudruhů vládě o ruských emigrantech v ČSR.
  Vojáci a důstojníci Wrangelovy armády byli v ČSR. přijímáni jako studenti bez jakýchkoli dokumentů o předběžném studiu a bez řádných přijímacích zkoušek a byly a jsou jim udíleny z prostředků ministerstva zahraničních věcí podpory ve výši 750.- Kč měsíčně. Vláda podporovala a podporuje stejně i rodiny těchto "studentů" (neboť zvláště starší důstojníci přišli i s četnými rodinami) a to tak, že byli podporováni i předkové "studenta". Pro tyto emigranty zřídila pak vláda zvláštní vysoké i střední školy, jako na př. právnickou fakultu, kde přednáší 90 ruských profesorů (třikrát tolik profesorů než na české fakultě) staré carské právo, ruský pedagogický institut, ruskou lidovou universitu, gymnasium v Moravské Třebové, reálné gymnasium ve Strašnicích atd. atd. Tím stala se Praha druhým střediskem ruské emigrace jak co do velikosti, tak i co do významu hned po Paříži. Emigrace je úplně jednotná ve své protisovětské nenávisti a pracuje spolu se zahraničními organisacemi emigrantskými všemi silami a prostředky proti SSSR.
  Zatím co desetitisíce dělníků příslušníků Československé republiky hladoví v nezaměstnanosti, nedostávajíce sebemenší podpory od vlády, zatím co šetří se na válečných poškozencích, československá vláda desetimilionovými obnosy podporuje ruské vojenské emigrantské organisace a umožňuje jim jejich boj proti SSSR., ačkoliv na druhé straně ministr zahraničních věcí neustává prohlašovati, že usiluje o to, aby styky mezi ČSR. a SSSR byly co možná nejpřátelštější. Československá vláda vydržuje zde organisace teroristických banditů, jichž cílem je svrhnouti vládu SSSR. Jest pochopitelno, že toto jednání československé vlády musí se nutně obrátit i ve vztazích mezi ČSR. a SSSR., neboť postup čsl. vlády jest otevřeným nepřátelstvím proti SSSR. Ježto ohromná většina československého lidu nejen že si nepřeje jakýchkoliv konfliktů s SSSR., ale již vícekráte dala najevo vůli po sblížení a navázání normálních styků s SSSR.
  V Praze dne 18. června 1927.
  http://www.psp.cz/eknih/1925ns/ps/tisky/t1107_00.htm