Asi nikoho nepřekvapí, že část Pirátů a primátor Hřib jim nabídl i hledání náhradních prostor. A i část dalších je jasná. Ale co třeba...

 

Arnošt Goldflam, herec, dramatik, režisér, pedagog a spisovatel pro děti

Gejza Bendig, Terne Čhave, Hradec Králové

 

A pozor

Odborový svaz státních orgánů a organizací

Mladí sociální demokraté Praha
Krajský klub MSD Praha vyjadřuje podporu projektu Autonomního sociálního centra Klinika. Odmítáme policejní násilí. Podporujeme organizátory ve snaze vytvořit autonomní komunitní centrum. Vyzýváme zastupitele městské části Praha 3 a zastupitele hlavního města Prahy, aby ve spolupráci s námi usilovali o nalezení prostor vhodných pro vytvoření autonomního komunitního centra. Doporučujeme současně předsedkyni MSD Lucii Válové, aby iniciovala jednání o projektu s ministrem vnitra Milanem Chovancem.

Žít Brno
Lidi si uklidili barák, který stát nechal léta chátrat, aby tam udělali komunitní a sociální centrum a suplovali tak zdarma roli státu. Snažili se domluvit, aby celá akce mohla být legální. Za odměnu je odtamtud vyhnali policajti a těm držkujícím dali pendrekem. A to je dost špatný.

 

Žít Brno: lidé si uklidili barák...

 

Organizace pro pomoc uprchlíkům
Organizace pro pomoc uprchlíkům podporuje sociální centrum Klinika. Je potřeba více podobných prostorů! Fandíme Vám!

Petr Placák, spisovatel, historik a publicista
Nasazení policejních jednotek k “ochraně” státního, léta nevyužívaného, chátrajícího objektu před občanskou iniciativou, která usiluje o vhodné využití objektu, nelze označit jinak než jako policejní zvůli podnícenou politickým buranstvím.

Filip Remunda, filmový dokumentarista
Podporuji iniciativu na oživení zchátralé Kliniky. (To je ten Remunda, co natočil prasárnu přes GOOGLE brýle s Kubíkem a Slonkovou o schizofrením synovi Babiše)

 Jáchym Topol, spisovatel
Kliniku a činy lidí v ní a kolem ní beru jako báječnou věc, významnou a osvěžující.

Martin Putna, literární historik
Nechápu, že má česká policie najednou zrovna teď tak naspěch.

Helena Třeštíková
Podporuji aktivity občanské iniciativy KLINIKA.

Jiřina Šiklová

 

Naše stará známá Biomasová Jau Jau Kateřina Jacques
Podporuji Vaši petici. Hodně štěstí.

 

 Libor Michálek, senátor za Prahu 2 a 3

 

 A mnozí další

 

 

 

 

 
 
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

  • lubajs

    Před pár měsíci jsem na facebooku četl příspěvek jednoho Pražáka, že osazenstvo kliniky je používáno jako placený komparz v četných demonstracích proti Zemanovi, Babišovi i Okamurovi, komunistům organizovanými aktivisty z neziskovky Milion chvilek pro demokracii, ze skupiny Kaputin nebo Pulse of Eurtope, které pracují na zadání stran Kalouskova dementbloku. To může být důvod, proč se s tou feťáckou chátrou z Kliniky státní orgány tolik a tak dlouho serou. Jsou chránění z hora a to nejen teď Piráty, ale i těmi co vládli Praze před nimi.

    Krátká URL: