Fraška, nebo provokace? Dvoumetrovému Ferimu dali do zubů trpaslíci? A zrovinka, když je jeho strana v propadáku a tahle partička nemá pár dní před volbama ani preference, ani myšlenku?

 

Vzpomínáte, jak Jau Jau Biomasová teta Emmy Smetanové, která si říká Smetana a sestřička vůdkyně SSM Pajerové zneužila obyčejného policistu, aby se dostala k lizu za Zelené s Bursíkem? (Mimochodem tahle vypečená rodinka zneužila dotace před vstupem do EU a shrábla je pro sebe pod jménem Monika MacDonagh na Evropský manuál)

A když TOP 09 je na tom stejně, najednou Fery jako hrdina čelí útoku a také volá Jau Jau? Kdyby se nechal ostříhat jako slušný občan České republiky a neprovokoval okolí, asi by po něm ani pes neštěkl.

Neboli: je možné, že tohoto bezvýznamného (myšlenkově) prapodivného poslance někdo napadl, ale je v tom více záhad, než logiky.

 

Jedna záhada je zatím dost prapodivná: „Vyfotil jsem je přímo při akci a měl by to být poměrně silný důkazní materiál,“ napsal Feri. Jenomže pořezán je na zádech. Takže stál zády a fotil je, jak ho řežou do zad? Zatím to tvrdí...

 

Divadlo mainstreamu a přiložené foto Feriho dává hodně velký prostor ke spekulacím a lidé to patřičně komentují.

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Jak to tak vypadá,vše bylo dopředu připravené, aby Chlupatá hlava vynikla a chcalousek byl na koni. Jen škoda, že ho neostříhali.

 • *

  Jau Jau Feri, přesně to mě taky napadlo! :-D

 • *

  1. května 2006 se místopředsedkyně neparlamentních Zelených Kateřina Bursíková Jacques, rozená Pajerová, při demonstraci Národního odporu v Praze vrhla na policistu Čermáka a utrhla mu služební odznak. Viz video. Její známý, sympatizant Zelených, třetí účastník potyčky **** Slunéčko kopl policistu Čermáka a způsobil mu tříštivou zlomeninu obratle (páteře). Kateřina Bursíková tehdy v předvolební kampani vystupovala na pražských plakátech a billboardech Zelených po Bursíkově boku. Na Čermáka podala Kateřina Bursíková 5. května 2006 trestní oznámení pro podezření z trestného činu zneužití pravomoci veřejného činitele a ublížení na zdraví. Slunéčko byl později odsouzen za napadení veřejného činitele ke 220 hodinám veřejně prospěšných prací.
  VIDEO z incidentu:
  https://www.youtube.com/watch?v=yqyw-hk_c6M

  Parlamentní volby se konaly v pátek 2. června a sobotu 3. června 2006. Zelení získali 6 poslaneckých mandátů a Bursíková získala nejvíc preferenčních hlasů, o 185 víc než sám Bursík.

  Díky tomuto incidentu se Zelení dostali v roce 2006 do sněmovny a stali se věrnými spojenci ve vládě s Topolánkovou ODS a Kalouskovou KDU-ČSL. Zelení nominovali Schwarzenberga za ministra zahraničí.

  P.S. Martin Bursík v roce 2003 vystoupil z KDU-ČSL. V červnu 2004 Bursík vstoupil do Strany zelených, kde uspořádal "stranický puč", svrhnul dosavadního předsedu Beránka a v září 2005 se stal Bursík předsedou Zelených. Dá se říct, že lidovci Bursík a Bursíková infitrovali a zneužili stranu Zelených.

 • *

  A dcera Pajerové Emma Smetana je zaměstnankyně kleptooligarchy Zdeňka Bakaly, Smetana je moderátorka Bakalovy internetové televize DVTV.
  Chazarští Židáci slaví, jak obelhali a okradli český národ o státní majetek:
  20.výročí sametové revoluce - Ivan Havel, Monika Pajerová
  https://1gr.cz/fotky/lidovky/09/112/lnorg/KIM2f3194_20let_32_4_.jpg

 • Dan

  Co vsechno Feri, tenhle chlupaty maskot Top09 neudela, aby byl zase zvolen! Jo, kdyz si nekdo zvykne na koryto, tezko se zije bez. Proto Telicka i Stetina zalozili hnuti, ktere ma ty smejdy zase dostat k lizu. Rad bych vedel, kdo tyhle smejdy voli. U Feriho to mohla byt i recese mladych troubu. Telicka jako komoussky pohrobek plaval za totace, plave i ted za kapitalismu jako aktivistka DDR Merkelova alias STASI Erika. To skutecne nemame lepsi vyber? Nebo je tam nikdo cpe prachama?

 • Vlastimil Nowak

  Je jasné, že to Ferri celé sám vymyslel. To jsou stejné technologie, jako když ******** píše komentáře označené jako Vlastimil Nowak, potm ještě dodá, že je píše Opus a následně tyto komentáře maže. Tím získává ******* Pravda vysoké volební preference. Všechno je logické a jasné.