Nastává čas zúčtování: nyní se ukáže, zda je skutečným premiérem, který stojí za svobodou a demokracií, nebo lavíruje, a je zbabělec. Nelze hrát tuto hru donekonečna. A s ním celé ANO.

 

S Čapím hnízdem stála celá veřejnost za Babišem

I když to nebylo křišťálové, ve stínu celého systému to byla slátanina, založená na zvrácenosti politické opozice. A moudrý lid to tak i bral. Ale podvody České televize je jiný level. Politické dezinformace založené na polopravdách, či zdůrazňování nepodstatného a závažné odsunuto do pozadí, zvaní kámošů jediné jejich pravdy a aby se dalo zákonu zadost, pozve se host, na kterého se útočí, zesměšňuje a vytváří se na něj podrazy, zatímco milci Evropských hodnot jsou vynášeni do nebes, i když to byli bývalí bolševici.

 

Za jednou reportáží jezdí celé týmy zbytečných pomocníků

Dvojí metr bije do očí

a dnes už většina veřejnosti pochopila, co je "svatá a jediná pravda kavárny a lepších lidí", přes kterou vlak nejede, co je jejich správný názor a vše ostatní jsou dezinformace, útoky na občany 50+, kteří jsou zklamáni vývojem po roce 2000 a nikdy nepotrestaný spacákový útočník na veřejnoprávní televizi Ruml před vstupem do Evropské unie a zmanipulování veřejnosti.

Tento zločin Babišovi nevadí? V příštích dnech uvidíme.

S hospodařením Čt je už za hranou zločinu, zatímco Dvořák s Moravcem se nám smějí do očí

Je naprosto jasné, že zákon o zveřejnění smluv nebyl myšlen, že se tam vše začerní a budou si z veřejnosti dělat legraci, že toto je zločinné obcházení smyslu i litery zákona, že mzda Václava Moravce, kdy má víc pořadů než soukromá televize Barrandov Jaromírem Soukupem včetně podezření, že Moravec bere víc, než Jaroslav Jágr v NHL. Samozřejmě podezření, založené na obcházení zákona o zveřejňování, jak Česká televize nakládá s prostředky koncesionářů.

S politickými neziskovkami se nám Babiš a ANO vysmálo do očí. S Jourovou ještě víc. Pokud  do třetice Babiš a ANO schválí zločinné, neprůhledné nakládání s našimi penězi v Čt, bude jasné, že Babišova politická éra je u konce stejně jako extremisté kolem Miroslavy Němcové z ODS, Fialy a zbytků prapodivné ODS, která měla původně jasný program a byla vyvedena politickými zvrácenosmi a nenávistí jinam.

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Ja

  Co udela Babis? Na Babisovi vubec nezalezi, noty dostane od US ambasady a bude delat to, co mu reknou. Mozna, ze to bude jenom kosmetika, ale media, jejich ovladani zapadem zustane jak to je. Mozna, ze hodeji arogantniho a protivneho Dvoraka pres palubu. Jsme ve sfere vlivu zapadu a tak se moc nic bez voleb, ktere by to mozna zmenily, nestane.
  Jakakoliv diskuse, co politici rikaji a pitvani jejich kecu nema zadny smysl. CT bude dal dostavat nase prachy bez jakekoliv kontroly (CT rada je koupena) hospodareni a pokracovat v manipulovanem zpravodajstvi, kde zlociny USA a NAO neexistuji a Rus je padouch a za vsechno muze.

 • V odpovědi na: Ja

  Vládu máme od toho, aby lidu řekla fakta, i když třeba i musí poslouchat cizáky. A 10 milionů občanů České republiky musí znát pravdu. Pokud je to americká vláda, co nás manipuluje a premiér se to bojí říct, tak není premiér a musí odstoupit. A když info nedělá veřejnoprávní televize, tak to mezi lidi musíme dostat my. To je ta demokracie a svoboda slova. Pokud je...

 • *

  Ne, veřejnost nestála!

 • *

  Česká televize kritizuje Babiše velmi mírně. Z České televize nikdy nezaznělo ani slovíčko, že Babiš je privatizační zloděj, tunelář, defraudant. Například v předvolebním roce 2017 odmítla odvysílat dokument "Selský rozum", ačkoli vznikl v koprodukci České televize. V Otázkách Václava Moravce a Událostech, komentářích vystupuje Babiš převážně sám, bez oponenta, namátkou:
  30. 6. 2019
  https://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1126672097-otazky-vaclava-moravce/219411030500630

  Přesně jako na Ukrajině, klepto-oligarchie vládne Česku.

 • Ja

  V odpovědi na: *

  Nelzete tady! Asi se na CT nedivate. Babis byl po 4 roky obeti nenavistne stvanice v CT i v Cro. Ve zpravach, komentarich i diskusnich poradech! Dalsim objektem je prezident Zeman. SPD jako policka strana je ignorovana, ma pristup k divakum jen na TV Barrandov. To je demokracie v pojeti CT, jinak ceske televizni zumpy.

 • *

  V odpovědi na: Ja

  Demožumpa (v ČT) a Babišožumpa (mimo ČT) se rvou o státní koryto, co nám je do nich, všechny tyto zloděje popravit a hotovo.

 • A CO PRCHALOVA MANŽELKA DITA P.?

  Manželka DITA P. (Dita Pecháčková), KOLIK MILIONŮ KORUN VYŽRALA Z KONCESIONÁŘŮ ČESKÉ TELEVIZE na 32 dílů o vaření "Deník Dity P.", ve kterém předvedla, že neumí vařit, loupat a olizovala si ruce až po loket? Židovská cuchta.
  Manžel MAREK PRCHAL, zvaný "Mára, gdě stě", je BABIŠŮV MARKETINGOVÝ ODBORNÍK, od roku 2013, pracuje pro hnutí ANO. Píše za Babiše na Babišův facebook, protože Babiš neumí používat počítač a psát na klávesnici...
  https://www.ceskatelevize.cz/porady/10588743864-denik-dity-p/dily/
  Takže rozhodně nepočítejte, naivkové, že Babišovci budou odvolávat vedení České televize, jak ostatně dnes už ohlásili, že poslanci koalice ANO a ČSSD schválí výroční zprávy České televize.

 • PRYČ S BABIŠOVOU VLÁDOU!!!!!

  Výroční zprávy České televize podpoříme, zní jasně z poslaneckého klubu hnutí ANO
  Poslanci a poslankyně hnutí ANO ve sněmovně podpoří schválení výročních zpráv České televize, JAK PO ANO POŽADUJE ČSSD A ZAORÁLEK.
  Dnes 14:07 ČSSD chce potvrzení, že koaliční ANO schválí výroční zprávy České televize
  "Sociální demokraté chtějí od svého koaličního partnera hnutí ANO potvrdit, že schválí výroční zprávy České televize. Sněmovna má výroční zprávy z let 2016 a 2017 schvalovat ve čtvrtek. Pokud by je neschválila, vedlo by to ke konci Rady ČT i ředitele televize Petra Dvořáka."

 • Nick99

  Demokracie a svoboda byla volební aliance v Katalánsku, která se utvořila proti španělským všeobecným volbám v roce 2015. Aliance oznámila své oficiální jméno dne 6. listopadu 2015 a byla podporována Demokratickou konvergencí Katalánska, Katalánskými demokraty a Reagrupamentem. ultimate ninja swing