Malé zamyšlení: pan Křeček stejně jako pan Zeman jsou civilně socialisté na naprosto opačném konci volného trhu dle Adama Smitha (Bohatství národů). Přesto k nim mají pravicoví voliči dnes (a celkově všichni občané) kladný vztah, zatímco pravicoví politici neuvěřitelně široké spektrum urážek a nadávek. A pokud přidáme "Havlovu kavárnu", slovník dlaždičů se studem červená.

 

Například slovník radního Šarapatky, Řeporyjce Novotného, či podřezávače prezidenta z ODS snad ani nebudeme citovat. O Milionu chvilek ani nemluvě...

Co však je zarážející, že extrémisty jsou nazýváni převážně slušní lidé pouze jiného názoru, zatímco ti sprostí, urážející, dehonestující a vyhrožující se sami sebe nazývají demokraty a slušnými lidmi. Zbláznil se slovník český, nebo je stále stejný od dob "Ottova slovníku", pouze skuteční lháři a dezinformátoři jsou ti, co všechny s jiným názorem takto nálepkují?

Pan doktor Křeček tvrdí, že není možné zvýhodňovat nikoho, ale na všechny musí pohlížet stejně dle dikce zákona. Přesto se snaží redaktor České televize (jak Železný, tak naposledy Martin Řezníček) přesvědčovat diváky, že právo rovnosti neexistuje a proto je jeho názor extremní, což potvrdila i Kalouskova hrdinka z TOP 09 Markéta Pekarová Adamová.

 

Skutečně funguje demokracie tak, že kdo dodržuje zákony a měří všem stejně je gauner a extremista? A Česká televize to tak skrytě potvrzuje, že tyto zločiny vyžadují pouze dezinformační weby?

To snad ne!

(čtvrtek po 22:00)

 

Lidé na Facebooku vtipně ukazují, jak věcně "sluníčkoví demokraté" odpovídají

 

A "demokratické síly" v čele s "Milionem chvilek" vyhrožují zvolenému Křečkovi, že ho demokraticky vykopou, nepustí do úřadu, poleze pouze přes jejich mrtvoly na schodech a mnoho dalších výroků této slušné části názorového spektra.

Zločinci a extremisté jsou ti, co prý zvolili pana Křečka, zatímco demokraté demokraticky nakopou pana Křečka do zadní části...

Je rok 2020

Lež se stává pravdou, pravda se stává lží!

 

 P.S. Čím více nadává veřejnoprávní televize, BIS či ti, které narod nezvolil občanům České republiky, že jsou rasisté a extremisté, tím více občanů se staví na stranu lidí jako jsou pánové Křeček a Zeman. A to samé je napříč celou Evropou a stejně tak i v USA. To přece nemůže být náhoda!

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Coronavirus

  je urcite zavaznejsi problem nez zvoleni Krecka, ktery bude urcite lepsi jak Sabatova.
  Prectete si zajimavy clanek o virusu:
  http://www.zvedavec.org/komentare/2020/02/8198-cina-osocovani-zapadem-vs-zapadni-biologicke-valceni.htm

 • *

  V odpovědi na: Coronavirus

  Lepší jak Šabatová, ale stále reprezentant Zlodějistánu.

 • Jak se zbavit virove nakazy

  Znam terapii jak v sobe pozabijet veskere patogeny jako viry, bakterie, plisne. Vylecim tak u sebe chripky, virozy, Herpes, atd. Bez medikamentu a jedu do tela jako jsou antibiotika. Vyvinuli americti vedci R. Rife a H. Clark zhruba pred sto lety. Metoda byla odmitnuta stejne jako pouzivani konopi k lecebnym ucelum dodnes. Protoze by to znicilo ksefty felcarum a mastickarum, byli tito vedci neustale vysmivani, odsuzovani a jejich prace zpochybnovana, jejich knihy paleny. Jsou ale k dostani v prekladu v Cesku, viz knihy H. Clark. Bohuzel rozebrana je i kniha 'Frekvencni terapie'.
  Terapie spociva v aplikaci nizkeho stridaveho napeti do 10 V pres elektrody, ktere drzime v ruce. Nedoporucuje se pro tehotne zeny a kardiaky. Generator si muze kazdy elektronik sam za par € postavit. Nebo koupit si Signalni generator DDS s offsetem za asi 50 € z Ciny.
  Dezinfikuji generatorem i potraviny pred konzumaci.
  Na Coronavir jsme jeste nemohl vykouset, ale jsem presvedcen, ze to bude fungovat. Biologicke zbrane nebudou pohromou pro lidstvo.

Nejnovější články