Pokud si proti sobě poštvete tyto kapacity Evropských hodnot, můžete to zabalit! Otázkou je, kdy rakouská Česká spořitelna zprávy Trumpa na Twitteru označí jako hoaxy a fake news a blokace tweetů nezdůvodní jako dezinformační zprávy!

 

"Věříme, že naše zodpovědnost vůči společnosti překračuje hranice bankovního světa a že lidem můžeme sloužit i jako kompas, který je bezpečně provede mořem mediálních informací. Proto je pro nás nepřijatelné podporovat zdroje nepodložených, a někdy dokonce záměrně lživých informací. Z tohoto důvodu se naše reklama nebude objevovat na dezinformačních webech," odůvodnila své rozhodnutí rakouská Česká spořitelna v tiskové zprávě.

 

Americký prezident (po včerejšku potvrzen)  Donald Trump v sobotu odsoudil ty, kteří kritizují jeho záměr rozvinout dobré vzájemné vztahy s Ruskem. Na Twitteru uvedl, že Moskva bude navíc Spojené státy pod jeho vedením respektovat daleko více, než je tomu nyní.

„Mít dobré vztahy s Ruskem je dobrou věcí a ne špatnou. Pouze hlupáci či blázni si mohou myslet, že je to špatné!“ napsal Trump. Chce také, aby Moskva s Washingtonem společně řešily velké a naléhavé problémy světa.

 

 Pokud se tyto kapacity postaví prezidentu Trumpovi, nebude to mít snadné. Je totiž možné, že Porošenko z Ukrajiny najde důkazy, že Trump je ruský agent a má to spočítané. Dostane razítko od chovanců Chovancova ústavu ministerstva Pravdy "dezinformace" a je hotovo!

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci