Jaká hrůzostrašná fraška se objeví nyní a na koho podezření padne?

 

„Británie musí protestovat, vy můžete protestovat!“. V ruce přitom držel knihu amerického spisovatele Gorea Vidala nazvanou History of The National Security State. Tento v roce 2012 zesnulý spisovatel kritizoval mimo jiné zahraniční vojenskou politiku USA, která podle něj vedla k úpadku této země.

Bývalý pracovník amerických tajných služeb Edward Snowden označil zadržení zakladatele WikiLeaks Juliana Assange, který se od roku 2012 skrýval v poselství Ekvádoru v Londýně, za černý den pro svobodu tisku.

„Záběry toho, jak velvyslanec Ekvádoru zve tajnou policii Velké Británie do velvyslanectví, aby vyvedli vydavatele – ať se vám to líbí, nebo ne – materiálů, které získaly ocenění, z budovy velvyslanectví, se dostanou do učebnic dějepisu. Kritici Assange se mohou radovat, ale je to černý den pro svobodu tisku,“ napsal Snowden na svém Twitteru.

 

V prosinci 2006 vznikl internetový portál WikiLeaks, který se zaměřuje na zveřejňování tajných vládních dokumentů a dalších citlivých a někdy i šokujících dat. Mezi ně patří i údaje o velkých firmách či o tajných operacích a zabíjení civilistů americkou armádou. 

 (Na záběrech je vidět, jak hrdinná americká armáda střílí ze zábavy do civilistů. Trest? Jako v MyLai ve Vietnamu za upalování a znásilnění žen a dětí - žádný. Zločinec je Assange, že to zveřejnil!)


Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/britanie-ekvador-usa-wikileaks-assange-diplomacie-azyl-internet-policie.A190411_134729_zahranicni_luka#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=zahranicni&utm_content=main

Je to šílené: nelíbí se protesty na Ukrajině? Je setřeleno letadlo a obviněn Putin.

USA chtějí základny na Ukrajině, v Rumunsku, Bulharsku, Albánii, Estonsku, Lotyšsku, Litvě už mají, je obviněn Putin, novičok Putin použije ve velké Británii a všichni patolízalové kývají hlavou nahoru a dolů, nahoru a dolů, nahoru a dolů a mumlají: to Putin, to Putin, to Putin...

 

 Všechna servilní hovada

 Kriminálník Pelikán ani nečeká na soudní rozhodnutí, grázl z amerického kongresu sem dokonce doletí letadlem, patolízalská špína ryje držkou v zemi a Nikulin odletí do USA.

Čučkař Koudelka a novičok

 Čučkař Koudelka a Huawei

A opět s mumláním: to Putin je zločinec, to Putin je zločinec...

Kdy se lidem otevřou oči?

 

 
 
 
 
 
 
Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Dan

  Je to vykrik zoufalstvi, ale pravda, co zde pisete.
  Lidem se tezko otevrou oci. Mohou za to prolhana media, rizene zloduchem USA, koupene parlamenty, politici i vlady, media natistenymi 50 miliardami $ mesicne. Malokdo zna tyto noviny, ci opozicni tisk. Zlocinne akce jako na Kazachstan, Assange, v Georgii, vsude uplaceni politiku a prevraty. Zloduch neslabne, B. Fulford nadale lze a oblbuje ctenare svymi fantaziemi o kabale. Qanon je papirovy tygr a Trumpeta ma svazane ruce. USA neoconi a Deep State neprohravaji, naopak. I kdyz cas pracuje proti nim. Nezbyva nam nez trpelivost. O spojenectvi na vecne casy s CCCP jsme si taky mysleli, ze bude na staleti a najednou to ruplo! A smejdi se znovu vecpali do verejnych funkci. Jenom prevlekli kabat a nasadili si bilou hvezdu, miluji ted dolar, USA odpousteji vsechny zlociny a prasarny. EU kyve na vydirani a hrozbe Venezuele. V Evrope dostane Rumunsko jejich rakety. V Rusku bezi Majdan na vnitrni rozklad skrze US pindosy a oligarchy. Kruh kolem Ruska se uzavira. Jenom diky Rusku a Cine muzeme jeste doufat, ze se vymanime z dabelskeho otroctvi svetoveho teroristy a jeho pomocniku.

  Krátká URL:
 • Dan

  Assange byl vydan Ekvadorem pote, co byla pomoci CIA odstranena socialisticka vlada, ktera ho chranila a byla vystridana vladou vazalskou k USA. Neposlusnost ke kolonizatorovi na jeho jiznim dvorku se nevyplaci. Alliende na to taky doplatil. Madura skrti a nici mu infrastrukturu zeme. Jeho naftu ale uz zase kupuji, ackoliv ji pry sami maji z bridlice dost.

 • *

  Mně se nadpis nelíbí, ne každý chápe Vaši ironii!!! Drogově závislou Dawn Sturgessovou v Salisbury otrávili CIA a MI6 kdoví čím - v lahvičce parfému Nina Ricci. Kočce Masjáně a morčatům nedala napít britská policie a Skripalovým se nestalo vůbec nic.

 • Kendík

  V odpovědi na: *

  A kde tedy Skripalovi jsou? To je ještě divnější.

 • wolfram

  V odpovědi na: Kendík

  Kde jsou Skripalovi, se zeptejte Ondřeje Kundry, chááá. Oligarší Bakalův RESPEKT a BELLINGCAT jsou totiž INVESTIGATIVNÍ PARTNEŘI! Asi proto, že zakladatel Bellingcat je blbec, který neumí rusky, ani arabsky. Ale Bakalův Kundra vypátrá GRU jako nic.
  Cituji:
  "In the previous part of this report, Bellingcat and its investigative partners The Insider (Russia) and Respekt (Czechia) identified Denis Sergeev, the GRU officer who was present in the UK during the poisoning of the Skripals in March 2018"
  https://www.bellingcat.com/news/uk-and-europe/2019/02/21/the-search-for-denis-sergeev-photographing-a-ghost/
  Ondřej Kundra: "Třetím mužem, který se loni v březnu v britském Salisbury podílel na pokusu otrávit bývalého dvojitého agenta Sergeje Skripala a jeho dceru Julii smrtící látkou novičok, byl Denis Vjačeslavovič Sergejev. Po čtyřměsíční společné mezinárodní investigaci to nyní zjistila skupina Bellingcat, Respekt a ruský web The Insider. Jde o vysoce postaveného důstojníka ruské vojenské rozvědky GRU."
  https://www.respekt.cz/politika/respekt-a-bellingcat-identita-tretiho-utocnika-na-skripala-je-odhalena

 • *

  Už rok je šéfem britské protiteroristické policie: Neil Basu.
  Neil Basu je indického původu, Bengálec. Ještě nikdy v historii Británie tuto top státní funkci nezastával cizinec a Asiat.

  Do funkce byl Basu jmenován 5. března 2018, úřadu se ujal 21. března a hned se do toho pořádně obul. Bleskově vypátral "ruský novičok": 4. března byli totiž v Salisbury nalezeni udajní "nervově otrávení", bývalý dvojitý agent Skripal a jeho dcera Julija.

  "Dvojice Rusů, která se pokusila nervovým jedem zabít bývalého agenta Sergeje Skripala, se do jihoanglického Salisbury vydala celkem dvakrát. Nejdříve 3. března na „průzkum“, den na to s cílem dopravit nervově paralytickou látku novičok do Skripalova bydliště." Tak to v září 2018 popsalo prohlášení Neila Basu, který velí protiteroristickým operacím policie v Británii.

  Basu také vysvětlil, jak došlo k otravě Charlieho Rowleyho a jeho partnerky Dawn Sturgessové. „Ve skutečnosti šlo o padělanou krabici, lahvičku a trysku, které byly speciálně upravené. Chtěl bych ujistit všechny, kdo si koupili parfém Nina Ricci, mám to z důvěryhodného zdroje, že se nemají čeho bát,“ řekl Basu.

  :-))))))) Vážně směšné. Evropa není primitivní Indie, pane Basu!
  https://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/evropa/britska-policie-zverejnila-scenar-utoku-novicokem-v-salisbury_494914.html

  V březnu 2019 se Neil Basu obrátil otevřeným dopisem na britská média, od kterých žádá potlačovat svobodu slova.
  https://www.counterterrorism.police.uk/acso-neil-basu-issues-open-letter-about-reporting-of-terrorism/
  Neil Basu, k čemu a kým je jeho loajálních služeb využíváno?
  https://media.darpanmagazine.com/library/uploads/news/content/neil-basu1.jpg

 • Dan

  V odpovědi na: *

  Po letech kolonialni nadvlady britskeho Imperia si zacinaji vykoristovani a utlacovani z byvalych kolonii vybirat svuj dluh. Jde o to, jejich pomoci znicit Evropu a jeji tradice, nahradit ji Chalifatem. Je to centralne rizene a organizovane za pomoci politiku i medii. Odzbrojuji ted vsude obcany, aby se jim to nevymklo z rukou, az povstanou proti nim. Na NZ byl ten utok nainscenovany, kazdy laik videl, ze utocnik strili slepyma patronama. Uz predtim byl zakon o zakazu zbrani pripraven a po 'atentatu' jeste za tepla (vseobecneho pohorseni) predlozen ke schvaleni! Svet ovlada zloduch, ktery ma stale jeste velikou moc. Lide to nebezpeci nevidi, jsou jeho medii a jejich pomocniky na to pripravovani. Nepripustme registraci zbrani a tresty za jejich drzeni! Jinak je s nami konec!

 • Human Rights Watch varuje

  Pronásledování a zatčení novináře Juliana Assangeho na žádost Ministerstva spravedlnosti USA je nebezpečným precedensem a ohrožením svobody slova a tisku.
  Svobodu slova a tisku až dosud zaručoval první dodatek Americké ústavy. Svobodu slova a tisku garantoval první dodatek dokonce i vydavateli pornografických časopisů Larry Flintovi! Ale pro Assange je v USA vězení???
  Podle organizace HRW, některé z akcí, z nichž je Assange obviněn, včetně ukládání šifrovaných chatů, skrývání identity zdrojů a dostupnosti bezpečných cloudových služeb, jsou nedílnou součástí žurnalistiky v moderním světě.
  Na Assangeově WikiLeaks byla veřejně dostupná videa akcí americké armády v Iráku a Afghánistánu. Takzvaný irácký spis se skládal ze 400 tisíc dokumentů. Snímky, kde se zabíjejí civilisté, informace o vězňech ve věznici Guantánamo, které je považováno za jedno z nejhorších míst na světě, a stovky tisíc dopisů amerických diplomatů se staly veřejnými.
  Stejně tak WikiLeaks odhahlila a zveřejnila masivní špehování amerických tajných služeb nejen amerických občanů.
  Dokumenty ukázaly politickou špínu, kterou orwellovsky skrývají oficiální řeči americké administrativy údajných starostí ohledně „lidských práv“, „euroatlantických hodnotách“, „prosazování demokracie“ a, což je právě v Assangeho případě zvláště alarmující, o „svobodě tisku a projevu“. Každému je jasné, že v jeho "trestněprávním" případě se v USA jedná nikoliv o spravedlnost, ale pouhou, nicméně zuřivou "pomstu".

 • @dojnice

  Těch 7 let v kumbálu pod schodama Assangeovi nejspíš nezapočítají.

 • Dan

  V odpovědi na: @dojnice

  Copak Assange, ale co Nikulin a co Skripalovi? Zeme se po nem slehla pote co ho Pelikan proti- zakonne vydal zloduchovi, aby ten ho unesl specialnim letadlem jenom pro neho! Asi si hodne slibuji od Nikulina, je to hruza a nikdo ani nespitne. Nechaji ho bez pomoci shnit nekde v CIA vezeni. Uctivaji zoufalce Palacha, ale na 720 zabitych na konci valky spojenci za bombardovani Prahy a znicenou Skodovku a dalsi podniky si nikdo ani nevzpomene. Pomnik na Staromaku - znicena radnice na to upomina dodnes.

Nejčtenější články za poslední měsíc