V roce 2015 začal frontální útok na Rusko, protože předlužené USA už jsou mírovou, tržní cestou v bezvýchodném sevření a my jako vazalové se plazíme po zemi: cena ropy Brent se za uplynulé zhruba dva měsíce, od svého mnohaletého maxima počátkem října, propadla o bezmála třicet procent.

Přitom benzín Natural 95 zlevnil u českých čerpacích stanic oproti svému říjnovému mnohaletému maximu pouze o 3,4 procenta (z 33,83 koruny za litr na 32,80), cena nafty se oproti svému listopadovému mnohaletému maximu zatím snížila jen o 1,7 procenta (z 33,78 koruny za litr na 33,22).

 

Vyštípali jsme ruský Lukoil, který tvrdě srážel ceny. Výsledek se dostavil.

 

 NENÍ KOUDELKA JAKO KOUDELKA

STS Chvojkovice-Brod

Možná si plukovník BIS Koudelka plete úlohu s Koudelkou STS Chvojkovice-Brod , protože všichni díky této špíně platíme za benzín a naftu neuvěřitelné sumy, zatímco v USA si jezdí skoro zadarmo a státu odvádějí minimum. A když se díky plukovníkům Koudelkům ještě vyštípají ti, co zde drželi nízké ceny, lid český jenom zapláče.

To nejsou STK Chvojkovice Brod, slušnej oddíl: to je ředitel Koudelka Bezpečnostní informační služby (BIS)

 

A kde je zpráva BIS, že USA tlačí na naše státy, abychom zastavili v Evropě výstavbu NORD STREAM II a opět platili Ukrajině vysoké výpalné?

Vážně nemá BIS pracovat pro český lid, zatímco se zdá, že pracuje dnes na něčí příkaz? Na čí to asi je?

A podotázka: pokud díky USA platíme více, neměly by nám ceny dorovnat?

 

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Návštěvník - Kudláček

  Levnější Lukoil byl jen začátek. Vzpomeň si, kolik litrů benzínu sis mohl koupit za měsíční plat v době, kdy jsme tu měli rusáky na věčnē časy a nikdy jinak. Pokud je ti po té době smutno, můžeš bezpečně emigrovat do Ruska. Dnes už po tobě na hranicích nikdo střílet nebude. Aspoň u nás, za Rusko neručím.

 • Návštěvník - Toník

  V odpovědi na: Návštěvník - Kudláček

  Hele, nebyl v tý době plat 2000 měsíčně? Nezaspal jsi dobu?

 • Návštěvník - Dan

  V odpovědi na: Návštěvník - Kudláček

  Vytesnovani Ruska (Lukoil) z lokajskych zemi USA jako je Cesko ma system, rezirovany USraellem. Nejvetsi skandal je ted s Huawei. Ma dve roviny - nastvat a urazit Cinany zatcenim princezny firmy na uzemi Kanady (kde ovsem neplati jurisdikce USA! To dokazuje vasalskou roli Kanady.) a odstranit z trhu zapadnich zemi i tedy Ceska zdatnou konkurenci US produktu. V Cesku ma firma spoustu zarizenich v komunikaci, je cenove i parametry bezkonkurencni.. Staci prohlasit, ze produkty Huawei jsou nebezpecne riziko (jake nereknou) a uz se propasiruji skomirajici produkty CISCO z USA. Cesti lokajove i BIS rizena CIA tomu napomohou. Kdyz se prezident ci jiny ohradi, jsou oznacovani za cinske agenty! Je na case se vymanit z hospodarskeho a politickeho podruci protoze nam skodi a vyzadovat namisto USA first Cesko first!!!!