Moskva - Petrohrad Jsou v Rusku mimozemšťané? Ještě neutichl úžas nad bleskovou výstavbou Kerčského mostu na Krym a už Rusové otevírají další sta kilometrů dálnic, o jakých se v západní Evropě ani nesní. Tempo, kterému závidí i mimozemšťané, natož zkostnatělá, byrokratická a cenzurou prošpikovaná Evropská unie.

 

Rusové dokončili 700km dálnice z Moskvy do Petrohradu

V roce 2006 návrh

V roce 2010 začala výstavba

V roce 2019 dokončeno 684 km, respektive 702 km dálnice

V Moskevském kraji  90 km, Tverská ulice - 253 km, Novgorod - 233 km, Petrohradský kraj - 75 kilometrů. Kromě toho trasa dálnice prochází územím Petrohradu a Moskvy ( 32 a 19 km).

 A další 2000km už se staví: Meridian Highway, tedy „Poledníková dálnice”, jak se ruské části trasy říká, má stát zhruba 600 miliard rublů (216,2 miliardy korun) a má ji zčásti financovat soukromý sektor. Stavební práce už započaly a dokončení má zabrat 12–14 let!!

 

Sedmá etapa měří 103,4 kilometrů, přibylo 14 mostů, 25 nadjezdů a jedno velké křížení. Nová dálnice bude mít povolenou rychlost 150 km/hod. Osmiproudová, v příměstkých oblastech desetiproudová dálnice (5+5 každým směrem). Podle projektu Podle projektu je šířka drah na této dálnici 3,75 metru, zatímco počet z nich po celé délce M11 bude odlišný. Z Moskvy na letiště Sheremetyevo je vybudováno 10 pruhů (5 v jednom směru, 5 v druhém směru), Zelenogorsk bude 8 (4 v každém směru), pak je dálnice s  4 a 6 pruhy a v poslední sekci se opět rozšířuje na 10 pruhů. 

Zajímavosti

Přípravné práce několikrát zdrželo objevení archeologických vykopávek. Návazné procesy dokonce úplně zastavilo mapování sídliště z období mezi 16. a 19. stoletím. Kromě dávných artefaktů archeologové narazili na ostatky vojáků z druhé světové války. Některým padlým bylo dodatečně uděleno vyznamenání, rodiny se dočkaly nových informací a všem bude vztyčen pamětní pomník za obranu vlasti. Boje o světovou moc na místě zanechaly tisíce kusů nevybuchlé munice ohrožující spojení metropole s Petrohradem.

 

A za zmínku stojí: zatímco Rusko je základem příkladné spolupráce s Čínou, částečně i s Německem, dojednává s Japonskem a mnoha dalšími státy, v Evropě se opět zvyšuje napětí, nenávist, útoky na slušné lidi, cenzura a pronásledování nevinných. Dokonce i Turecko pochopilo, že USA a Evropa je vše jiné, než mírové světadíly.

Zavěšený most

 Rusové dokončili 700km dálnici z Moskvy do Petrohradu, vznikla z ničeho v bažinách - 20 -

Dálnice Petrohrad - Moskva

A takto vidí dálnici odborník na Rusko antiruský Jan Ziegler aneb propagandu a dezinformace nezastavíš...

 

  Jan ZieglerRuská dé jednička Moskva - Vladivostok u Novosibirska.

Zloděj křičí chyťte zloděje...

Svobodná Free Evropa je stoka dezinformační: ruská Ňagaň protažena propagandou a fakta - budete v šoku!

 

P.S. To vše Rusko staví bez zadlužení, dokonce má nejmenší dluh na světě. Navíc navyšuje zlaté rezervy. A že vyváží ropu a plyn? Stejně jako USA, takže ty jsou také rozvojové? 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Jak vidno, nic se od "rokose" mimo urážek nedozvíme. Ti lepší lidé nám neprozradí, co je špatně. Oni to prostě ví a to stačí. Další elf, nebo jenom klon Opuse - Nowaka? Nevím, ale zatímco v textu jsou všechna dostupná data, on tvrdí, že ne, protože jsou ukrytá. Tak nevím. Ale prosím, zkuste mu vysvětlit, že Kuba má údajně vše zaostalé. Ale díky embargu má nízký kurz a rating si USA na dolar dělají sami sobě na Wall Street. Takže Rusko a Čína vycouvaly z dolarové, předlužené závislosti a to USA drtí nejvíc. Mimochodem, to "já" nejsem já, ale někdo s touto přezdívkou. Takže si to s matrací vyřiďte mezi sebou. Mě do toho netahejte. On ví, ten "rokops", že jsou to pitomosti, jenom jaksi zrovinka neví, kteréže to pitomosti jsou. Ale asi je hodně naštvaný. Možná z toho krásného foto našeho Einsteina na Rusko - Zieglera. Takže pohoda, klídek, tabáček.

 • rokos

  V odpovědi na: Petr Pokorný

  Omyl vážený pane, dostupná data o tom, že se chudí Američané jezdí léčit na bohatou Kubu, což tvrdíte, ve vašem textu nejsou. Doplňte je prosím, ať se "rokos" může chytnout za nos. Děkuji, ale předesílám, že si Američan, který nemá na pojištění doma musí na Kubě zaplatit: pobyt v nemocnici, letenku, lékařský zákrok a materiál, který byl použit, protože logicky není pod kubánskou zdravotní pojistkou. Pokud tam ovšem není bezplatné zdravotnictví, to by bylo samozřejmě všechno jinak. Budete to mít v tomto punktu s opravdu relevantními odkazy těžké, skrytápravdo.

 • Petr Pokorný

  V odpovědi na: rokos

  Stále silněji myslím, že jste Opus - Nowak. Za druhé pojištění na těžší nemoci jsou jim na dvě věci v USA, zatímco na Kubě je to superlevné, v USA jim to neplatí. A důvod je odborný: kvalita, kvalita a cena! A odkaz sem dávám pro ostatní čtenáře, protože jste odklonil námět z nějakého opět důvodu: https://www.google.com/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=14&ved=2ahUKEwjcouPL0d3kAhVNa1AKHWCiDAk4ChAWMAN6BAgDEAE&url=https%3A%2F%2Fzdravi.euro.cz%2Fclanek%2Fkubanska-nadeje-pro-pacienty-s-rakovinou-plic-482345&usg=AOvVaw3s1DqrLO1Z83lwhZSmKvpR

  Na Kubu se jezdí lodí léčit i senátoři z USA. Můžete si v angličtině dohledat. Nejsem slouha, abych to hledal já.
  Dále se hloupostem nebudu věnovat a věřím, že skončíte s napadáním.

 • rokos

  V odpovědi na: Petr Pokorný

  Vážený ane, netuším kdo je opus, nijak jsem vás nenapadl, chtěl jsem jen doložit vaše vlastní tvrzení o tom, že si chudí Američané (nikoliv senátoři) jezdí foukat svoje bolístky na Kubu, ale proto, že nejste slouha a skrýváte pravdu, se toho zřejmě nedočkám.

  Od dálnic a mostů by bylo hezké přikročit třeba k porovnání počtu vyrobených lokomotiv v Rusku a v USA, jsem si jistý, že v Rusku jich bylo o hodně víc......a těch ingotů ze železáren....pane jo!

 • rokos

  V odpovědi na: rokos

  Slovo P R A V D A tu neprochází.....zajímavé a vlastně i **************, proč se tomu nedivím.

  Krátká URL:
 • ***

  V odpovědi na: rokos

  Hoď na sebe síť, cvoku

  Krátká URL:
 • Ja

  V odpovědi na: rokos

  Ten rokos je urcite nowak. Paranoidni hovado. Ukaji se strety v diskusi, je horsi jak troll!

 • I pro ty hloupé, či spíše agresívní - finále: tento článek není óda na u výrobu lokomotiv, byť i to dnes USA porovnávají a Škodovka z toho žije. Ti inteligentní a jsme rádi, že je jich zde většina ví, že je to další z článků, které vyvracejí nehorázné lži o životě jiných lidí, dnes módně hoaxy a dezinformace. A tak se na tyto stránky nalepují elfové, kteří chtějí vše zpochybnit, urazit autora, odklonit téma a pošpinit každý jiný názor, než je jejich. Ptal jsem se třikrát, co je v článku špatně. Nulová odpověď, zato zoufalé zironizování námětu. A já mám dojem, že to samé u nás má obrovskou váhu, lidé zuří, rozkopané silnice a dopravní kolapsy, ale když se ukáže pravý stav v Rusku, pár zuřivců by autory faktů rozsápali. A důkazy o Rusku budou pokračovat: nahradit dezinformace České televize prostě slušný občan musí. Anebo informační embargo. Vyberte si. A onen anonym "rokos" je přesně ukázkou těch, kteří nám vnucují, co si máme myslet a o čem psát. Totéž nám nutili bolševici. Pak padli...

 • novota

  Šok pro eu chalifát- její vlastní zákony? Co na to lihový dům a socan bande včele z banderovcem petříkem a marxistou zadolárkem? :o https://slobodnyvysielac.sk/2019/09/20/rusi-pouzili-proti-unii-jej-vlastnu-zbran/

 • Jak by to Rusko vypadalo, kdyby mu vládli lidé, jako Putin hned po Stalinovi a ne nějací ukroši, jako chruščov, či brežněv a celá ta jejich tehdejší ukroklika. Jen tak dál Rusové

Nejnovější články