Jak dlouho ještě bude svazácké vedení Člověka v tísni dělat ve školách z našich dětí ovce? Politruci a Svěrákové přisátí na Českou televizi dostali další ránu. Místo plného Václavského náměstí tam šaškovalo asi 600 studentíků svazu socialistické mládeže bruselské pozbuzováno asi čtyřmi sty komedianty a dalšími přísavkami na dotačním řetězci České televize v čele s jakýmisi pionýry ze skupina AUVA, kteří vřeštěli do mikrofónů.

 

A tento prapodivný stmelenec doplňovalo několik fanatických političek a politiků ze STAN a TOP 09, jako například Pekarová Adamová. Kolem přihlíželo asi tisíc turistů, zvědavců, reklamních a podpisových agentů či petičních stánků.

Že této lidská spodina se neštítí ničeho jsme poznali i my, když v zájmu přilákání více protestujících vytvořila profily, které lákaly na protesty proti rozkrádání koncesionářských poplatků v České televizi. (Na což jsme raději předem upozorňovali, protože skupina AUVA  a Svěrákové  odmítali na dotazy odpovídat a nešlo nic ověřit.)

 

 

Podvodná stránka na přilákání dalších diváků zde:

AUVA a "Člověk v tísni"?

 

 

Přátelé, vážně, ale vážně to plný Václavák nebyl. Takto to ukazují snímky oficiální

 

 

a takto to tam vypadalo ve skutečnosti. Pouze malé prostranství "pod koněm" bylo zaplněno.

 

 

Přes výbuch organizátorů však visí ve vzduchu otázka, jak dlouho další socialistický svaz mládeže ve formě Člověka v tísni bude našim naivním dětem vymývat hlavy? Co dělala minulá ministryně školství, že opětovné SSM ve školách připustila? A co udělá s touto nátlakovou skupinou "Člověk v tísni" budoucí ministr za peníze z našich daní?

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

  • *

    Zakladatelé Člověka v tísni: ČESKÁ TELEVIZE, IČ: 000 27 383, Praha 4, Kavčí hory, PSČ 14070, JAROMÍR ŠTĚTINA, ŠIMON PÁNEK (zapsáno 16. dubna 1999 v Obchodním rejstříku)

  • *

    Já jsem myslel, že to je demonstrace zaměstnanců České televize a jejich příbuzných na obranu koryt. :-D Kdo jiný by držel ceduli: ČT má náš respekt.

  • Člověk v tísni je největší stoka. Tyhle neziskovky nás ničí. Jsou financiovány EU a Sorosem. Jsou plné neomarxistů, kteří chtějí zničit evropskopu civilizaci. A Soros je zloduch číslo jedna., jeho názory jsou šílené.

    http://www.epshark.cz/clanek/90/jak-vypada-konference-bilderbergovskeho-typu

Nejnovější články