Cibulka kandiduje proto, aby Evropa zvítězila ve 3.světové válce 2011 - 2038 přestože je plně infiltrována  ruskými tajnými službami. A analytik Vrábel: Rusko rozkládá naši společnost už roky za pomoci KGB trollovací skupiny, která je tak mazaná, že se nedá odhalit. Ale my to víme a jsme jim na stopě...

 

TO SKUTEČNĚ V ČESKÉ PRAVDOMLUVNÉ TELEVIZI VYSLOVILI

 

 

V čem se tihle dva šašci liší ví jen Bůh a Česká televize: Cibulka řekne Rusko, přiloží siderické kyvadlo a to ukáže agenta KGB. Analytik Vrábel vloží do počítače geniálně slovo Rusko a vyskočí mu ruský troll napojený na KGB. Jestli má v počítači siderické kyvadlo nechce prozradit. Někdy si však člověk se selským rozumem pomyslí, zda to není souboj Bohnic. Ale NATO si to nemyslí a tvrdě za tyto chytré věci platí. Z našich daní...

 

Ještě z výkladu nemagoříte? Tak jedeme dál:

Autentický přepis výkladu Cibulky do Evropských voleb

Prosadíme zákon o plné psychotronické gramotnosti. Siderickým kyvadlem odhalíme každého ruského fízla v evropském parlamentu i tady a chceme Evropu těchto lidí zbavit. Protože pokud nemá Evropa skončit jako západní gubernie Ruska, navíc hladomor, genocidní hladomor, protože Rusko vede v současnosti klimatickou válku proti Evropě (taky už šest let neprší, doufám, že si toho někdo všiml v této republice) šest let neprší, čeká nás genocidní hladomor, tomuto všemu chceme zabránit konkrétně tak, že Evropa musí vybudovat kapacity na provedení klimatické války proti Rusku. Jinak tady vymřeme hladem.

V čem ta klimatická válka má spočívat, ptal se redaktor Klepetko.

Klimatická válka spočívá v tom, že družicový systém vytváří takzvané zdi, které brání proudění co se týče Evropy (v americe je to jiné), ale co se týče Evropy Rusové to dělají tak, že zablokovali jakoby zdí vodou napitých větrů z Atlantického oceánu. V Rusku prší, tady neprší.

 

 A co plácá analytik Vrábel, který nám  každý den vyhrožuje, a jak nás a ty agenty KGB odhalí

Dezinformátoři jsou ale mazaní, takže míchají pravdu a lež dohromady.

 

Slovo dezinformace je výmysl ruských tajných služeb KGB, kde „dezinformacja“ byl název oddělení černé propagandy KGB. Čili na začátku byla KGB, která se snažila ovládat své vlastní obyvatele a zmást veřejnost v zahraničí.

Činila se ale i STB. Nejznámější dezinformace bylo objevení písemností a pokladů v Černém jezeře na Šumavě. Málokdo ví, že KGB věnovala dezinformacím veliké úsilí. Zhruba patnáct procent veškeré činnosti KGB bylo zaměřeno na ně. Dezinformace k nám tedy přicházejí především z Ruska a nově také poměrně hodně z Číny.

Dá se podle nějakých znaků identifikovat, že se jedná o trollí zprávu?

Ano, na to se specializujme. Jsme jedni z mála na světě, kteří to dokážou efektivně rozpoznat. Přistupujeme k tomu analýzou sdělení a jsme schopni ty narativy v jednotlivých článcích zjistit. Děláme to na základě sémantické analýzy, která pracuje s jazykem, morfologií, významem slov a kontextem.

A z toho jste schopni odvodit, že toto množství zpráv vzniká v nějakém centru, které pracuje na společném zadání?

Jsme schopni poznat narativy, o kterých se v bezpečnostní komunitě neziskových organizací, think-tanku a akademické sféry všeobecně ví. Příkladem je narativ, že na Ukrajině vládnou fašisté, že mezinárodní sankce nejsou k ničemu a Západ na nich prodělává. To jsme schopni zjistit s vysokou mírou pravděpodobnosti. Přidáme k tomu další dimenze, jako že zpráva přichází ze zdroje, o němž víme, že v historii přicházel s dezinformacemi, nebo jsou v něm zmiňováni autoři, kteří jsou notoricky známí dezinformátoři. Jsme schopni rozpoznat zbytky ruských idiomů a obratů, které nejsou v češtině a v jiných jazycích známy.

 

V čem se liší Vrábel a Cibulka od hledačů zlata rozbíjením atomů olova na dvoře krále Rudolfa II?

 

V čem se liší kinetické siderické kyvadlo Cibulky od dimenze narativu idiomů ze sémantické analýzy morfologií antitrollového hrdiny Vrábela je čirou záhadou.

Vlastně ano, jeden si z nás dělá legraci, druhý (u Rudolfa II) vydíral a třetí si z nás dělá legraci,  vydírá a navíc vyhrožuje!

Antitroll: odvraceč narativu idiomů ze sémantické analýzy morfologií. Ach Bože...

 

Siderické kyvadlo Cibulky slinulo s počítačovým antihoaxovým mágem Vrábelem a toto spojení zahájilo frontální útok proti dezinformacím z lůna KGB!

Už nikdy nebude pršet, sidericky odhalili strašné prokletí zkrzevá siderické kyvadlo Cibulka a Vrábel v naší nejinteligentnější České televizi!

Bůh nás před těmi zhovadilostmi ochraňuj. Bude hůř...

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • *

  Ahahaha! Kyvadélko! Ale v podstatě má pan Cibulka (Pravý blok) pravdu, i když formuluje velmi dětinsky a kývá kyvadélkem. Miloš Zeman i Andrej Babiš jsou podle Petra Cibulky agenty bývalých sovětských tajných služeb, stejně jako Václav Klaus starší. Podle mě ano. Uvědomte si, že KGB skutečně zradila socialismus v roce 1989 a spikla se se CIA.

  Ještě bych pana Cibulku doplnil, že Chazarstvo do Česka imigrovalo ze SSSR. Babišové se po druhé světové válce přestěhovali z ukrajinského města Jasiňa (SSSR) na Slovensko a v roce 2000 Babiš obdržel od ministra Grosse (ČSSD) české občanství.

 • *

  "Zatímco Česká televize, postupně paralyzovaná pseudokorektností a ostrým dohledem politických stran, nabízí koncesionářům sterilní předvolební debaty, které chutnají jako pětkrát přefiltrovaná káva, veřejnoprávní Český rozhlas je mnohem odvážnější.
  Hlavními aktéry předvolební debaty se staly známé „černé ovce“ české politické scény Miroslav Sládek (Sdružení pro republiku-Republikánská strana Československa) a Petr Cibulka (Volte Pravý Blok www cibulka.net). Ten si hned zkraje postěžoval, že v našich rusko-českých masmédiích je tak šílená cenzura, že má zákaz v nich vystupovat. Výjimkou jsou prý pouze předvolební debaty, kdy prý může vystoupit jednou za čtyři roky alespoň v České televizi a v Českém rozhlase.
  Zostra začal také doktor Sládek. Poté, co došla řeč na jedno z horkých předvolebních témat - máslo, vzal si zase na mušku Andreje Babiše. „Především je to problém toho, že celé zemědělství a potravinářský průmysl má v rukách jeden oligarcha, soudruh estébák Babiš.“ Svůj postoj zdůvodnil tím, že Babiš má monopol a může si diktovat ceny, osázel celou republiku řepkou, plundruje půdu, skupuje zemědělské podniky, a tak dále. Postěžoval si také, že Babiš chce zlikvidovat naše zdravotnictví tím, že se sápe po nemocnicích. Petr Cibulka se na toto téma nechal slyšet, že naprosto souhlasí s doktorem Sládkem a rozčileně dodal: „Zavřít Babiše a začneme s obnovou!“ Svůj postoj vysvětlil tím, že nechce řešit cenu másla v kriminálním státě, kde občané nerozhodují o ničem."
  Sládek a Cibulka řádili v přímém přenosu. Je třeba zavřít Babiše (14.10.2017)
  https://www.krajskelisty.cz/praha/17960-sladek-a-cibulka-radili-v-primem-prenosu-je-treba-zavrit-babise.htm

 • *

  Svobodní v minulých eurovolbách 2014 získali 79.540 hlasů a získali křeslo jednoho europoslance. Proč by se nenašlo 80.000 voličů pro pana Cibulku? Cibulka by Evropský parlament přinejmenším oživil. :-)

 • Dan

  V odpovědi na: *

  Cibulka je rusofobni kokot, ktereho EU parlament urcite nepotrebuje. Ma tam uz svoje vlastni kokoty. Naopak, potrebujeme tam lidi jako je Farage, Le Penova, Orban, Salvini. Rusko ani Cina nejsou pro Evropu problem, ten z nich delaji poseroutkove z NATO ritolezci USA a zbrojari, co potrebuji prodavat stale drazsi zbrane. Nesmime jine zbrane kupovat i kdyz jsou lacinejsi a lepsi. Mame kupovat 3 x drazsi US plyn nez je z pipline a zakazuji nam dokoncit Nord Stream2, telefonovat s Huawei a stavet s nimi 5 G sit.
  A vy se tady hrabete stale v nepodstanych a okrajovych problemech pomatencu jako je Cibulka a ostatni, kteri vidi Rusa koukajiciho uz i z kazde zachodove misy! Co by Rus delal v nemozne zadluzene Evrope plne rusofobu, LGBT uchylu s 60 pohlavimi, poltickou korektnosti buzerantu, gerontofilu a jinych bezdetnych uchylu co nam vladnou? Ten ma svych vlastnich problemu dost a skrtime ho neustalymi sankcemi v nadeji, ze se polozi a zmocnime se jeho uzemi a surovin. Ten plan je stary uz desetileti na rozdeleni Ruska mezi USA a NATO staty! Mne se zda, ze lide si v CR kopaji svou vlastni budoucnost ve valce, kterou USA za kazdou cenu chteji rozpoutat v Evrope. Kavarna a Havloidi, jim v tom aktivne pomahaji.