Vážně už si Česká televize může dovolit urážet kde koho a kdykoliv, aniž by zasáhla RRTV a nevyrazila na hodinu Dvořáka i s jeho povedenou partičkou extremistů a manipulátorů?

 

Jak mohou v České televizi pracovat lidé, kteří neznají dějiny?

Měli by redaktoři v České televizi znát hrdiny, co osvobodili Československo od nacistů a dokonce jednoho z největších, kterému nacisti poslali 17 letého syna do koncentračního tábora a kde byl ubit k smrti? Co je za morální zrůdu redaktor, který zlehčuje i smrt v koncentračním táboře syna Ludvíka Svobody v přímém přenosu? Nebo vážně neví, jak trpěla Svobodova rodina za naše osvobození, že si toto dovolí? Co potom ale v České televizi dělá?

 

Přesně toto ve 22:16 15.7.2020 redaktor České televize Jakub Železný řekl:

...jak pendlujete na náměstí na Františku a mezi nábřežím, které se bůhvíproč dodnes jmenuje po komunistickém prezidentu Ludvíku Svobodovi...

 

 Protože ty šmejde bojoval, abys ho mohl urážet

a osvobodil naši vlast 

Českou a Slovenskou republiku:

Československo!

Nevzdělanec, nebo morální zrůda?

 Vážně takový člověk může pracovat v České televizi a dívat se slušným lidem do očí?

 

Jakub Železný je český novinář, rozhlasový a televizní moderátor, syn politika a mediálního podnikatele Vladimíra Železného a bývalé ředitelky Společnosti Franze Kafky Marty Davouze.

 

Za tuto špínu by se měl Jakub Železný poroučet z České televize a generální ředitel Dvořák by se měl celému národu omluvit! Jak je možné, že komunista nehrdina Petr Pavel je adorován lidmi jako je Železný a skutečný hrdina Armádní generál Ludvík Svoboda, který nasazoval život za naši svobodu, je tím (a nezlobte se, ale jinak nelze nazvat) veřejnoprávním hnojem urážen?

 

A pro tupé nevzdělané

Po ustanovení České a slovenské legie, dekretem polského prezidenta z 3. 9. 1939, byl jmenován velitelem výcvikového tábora v Leśné.

Pplk. L. Svoboda od počátku r. 1942 organizoval v Buzuluku 1. čs. samostatný polní prapor a 15. 7. 1942 byl ministrem NO v Londýně jmenován jejím velitelem. Prosazoval aktivní účast jednotky na frontě, oproti pouhé její symbolické přítomnosti. Prapor vyrostl na brigádu a v létě 1944 na 1. čs. armádní sbor. Pod velením L. Svobody bojovali čs. vojáci u Sokolova v Charkovské operaci (březen 1943), při osvobození Kyjeva (listopad 1943) a pravobřežní Ukrajiny. Od 11. 9. 1944 vedl čs. vojáky v bojích Karpatsko - dukelské operace na pomoc Slovenskému národnímu povstání a při osvobozování území Slovenska. 1. čs. armádní sbor osvobozoval Ostravu, východní Moravu a skupina tanků byla vyslána na pomoc povstalecké Praze. Výsledky bojové činnosti čs. vojska v SSSR, jeho vklad do společného spojeneckého boje proti hitlerovskému Německu, měly velký morální význam pro odboj okupované vlasti a přinesly čs. exilové vládě zahraničně-politické výhody.

Armádní generál a prezident L. Svoboda byl stoupencem slovanské vzájemnosti.

 

Do boje proti německým okupantům byla zapojena i rodina L. Svobody: manželka Irena, organizovala odchod několika skupin důstojníků a poddůstojníků do exilu, ukrývala ve svém domě čs. parašutisty, účastnila se na záchraně a úkrytu vysílačky. Do odboje se rovněž zapojili syn Miroslav a dcera Zoe, rodiče manželky a její dva bratři. Po prozrazení se jí podařilo s dcerou uniknout zatčení a až do konce války se skrývat.

17-letý syn i bratři manželky byli popraveni, její matka A. Stratilová zavražděna v Ravensbrücku plynem.

Ve Svatobořicích bylo vězněno 15 příbuzných manželů Svobodových.

 

A zrůdy jako je Jakub Železný si dovolí urážet největšího českého hrdinu všech dob, který nám vybojoval svobodu? Jenom proto, že byl založen 1.čs armádní sbor na území Sovětského svazu, aby porazil společně s Rudou armádou nacismus?

Žádám, aby byl po prošetření a ověření této urážky Jakub Železný z České televize exemplárně propuštěn a generální ředitel České televize Dvořák se omluvil nejen rodině Ludvíka Svobody, ale celému národu!

Samozřejmě budu žádat RRTV o objasnění a veřejné vysvětlení včetně dalších excesů posledních dnů!

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Z toho vyplývá,

  že Železného děd Eisenkraft nebojoval ve Svobodově armádě. Nebo možná jen krátce, než dezertoval, "ztratil s jednotkou kontakt". Lhář, podvodník, polský Žid Eisenkraft. Po válce vlezl do Československa. Otec Železný okradl Čechy o 10,5 miliardy Kč a televizní licenci, multimiliardáři Železní. A teď vymývá Čechům hlavy z obrazovky veřejnoprávní České televize.

  Zdroj: Miroslav Brož - HRDINOVÉ OD SOKOLOVA, Avis 2005:
  vojín Eisenkraft Teodor (Železný Fedor)
  * 1.5.1916 Polský Těšín
  + 12.8.1991
  Jednotka v bitvě u Sokolova: protitanková rota (jmenný seznam)
  Kmenové číslo: 1068/m
  Zapsán do stavu 1.ČSSPP: Buzuluk 20.11.1942
  Vyznamenání:
  1948 - Sokolovská pamětní medaile
  Zraněn v bojích u Sokolova. Následně ztratil z jednotkou kontakt a do Kujbyševa dorazil 20.4.1943.
  Dalších bojů se již neúčastnil, ale pracoval jako novinář v Samaře.
  Přijal jméno Fedor Železný.
  https://www.valka.cz/Eisenkraft-Teodor-Zelezny-Fedor-t35825
  https://www.svoboda-williams.com/lifestyle/praha/clanek/1755-cermak-eisenkraft

  Další chorobný lhář je “plukovník” Pravomil Raichl, kterého také nikdo ze Svobodovy čs. armády, účastníků bitvy o Sokolova nebo Dukly neznal. Pravomil Raichl emigroval do USA, kde vlastnil domek v Oregonu a pracoval pro americkou tajnou službu. Prezident Havel udělil v roce 2000 mediální hvězdě protifašistického a protikomunistického odboje Raichlovi nejvyšší vyznamenání Řád bílého lva. Po Pravomilu Raichlovi byla pojmenována ulice v Praze - Stodůlkách, shodou okolností zde bydlí Bohuslav Sobotka, Raichlova 2659/2 a neonacista z ODS Pavel Novotný, Raichlova 2610/11.

  “Avšak ani jeden z legendárních činů pana plukovníka Raichla se však pro časové a prostorové rozpory nemohl odehrát tak, jak je popisován v literatuře.”
  http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/jak-se-pan-plukovnik-pravomil-ladislav-raichl-stal-medialni-hvezdou-tretiho-odboje
  http://www.ceskatelevize.cz/ct24/domaci/2381752-pravomil-raichl-treti-odboj-nikdy-nevzdal-po-revoluci-chtel-zabit-prokuratora-vase

  Mediální hvězdy Havlistánu - multimiliardoví lháři, podvodníci, zloději, škůdci, okrádající Čechy.

  Krátká URL:
 • Zid Zelezny je byvaly alkoholik (sam o sobe rekl).

  V odpovědi na: Z toho vyplývá,

  Jinak tupe, rusofobni nevzdelane prase ze Smichova.

  Krátká URL:
 • Jo, jsme neustale obelhavani.

  V odpovědi na: Z toho vyplývá,

  Pravda je ve svazku s USA a NATO zakazana, plati jenom US mainstream. Je to ohromne nebezpeci po cely svet, protoze u vsech vazalu USA probiha a plati totez co u nas. Neni mozna kritika, ktera uvadi veci na pravou miru! Proto se ritime stale vice bez odporu tam, kde nas potrebuji mit - do NWO! Lide, kteri poslouchaji jenom media nevedi, co se ve skutecnosti deje a kam spejeme. Zarne zitrky to nebudou...

  Krátká URL:
 • Marie Šedivá

  Náš prezident Ludvík Svoboda byl velký vojevůdce a nechápu ten trend dnes v teple za monitorem počítače posuzovat dějiny a vykládat je jako dobytek....

  Válku nepochybně rozhodl a zvítězil nad fašismem Sovětský svaz, to všichni s normálním mozkem víme...Také víme dobře, pokud místo mozku nemáme z lejna kostku, že Svoboda v Moskvě tehdy jinak nemohl a Kriegel, který jediný nepodepsal, si to mohl dovolit jen proto, že podepsal Svoboda...Těžko by se pak vrátil domů, spíše by skončil v gulagu.

  Prezident Svoboda se zachoval stejně jak prezident Havel...
  Oba dobře věděli co je občanská válka, že země disponuje nejen policií, ale i armádou a tudíž by byli lidé v nebezpečí před spornou výhrou, pomoc a vojenskou podporu nám tehdy neslíbil vůbec nikdo ze západu....zůstali jsme jako vždy osamělí...západ se k nám nahrnul, až když z nás měl prospěch a byznys.

  Madarsko v roce 1956 dopadlo hodně špatně, nic nevybojovalo a hodně lidí zbytečně umíralo. Země byla zdevastovaná a k čemu to bylo ? I Madarsko zůstalo totiž osamělé, nikdo ze západu jim nepodal pomocnou ruku, natož pomoc armády - pořád trvala jen studená válka...

  Tohle dobře věděl i Havel a proto po dohodě s komunisty, že nebude na studenty použita vojenská síla, tak se dětem nic nestalo - Svoboda i Havel byli humanisté a odmítali zbytečný vojenský zásah. Proto jednali jak jednali a tím jsme 2x byli uchránění násilí občanských válek...

  Jako voják by Svoboda asi nejraději řešil konflikty vojensky, ale jako státník měl odpovědnost za lid, proto uvažoval tak, že podpisem dohody s Ruskem nadělá méně škod než kdyby nepodepsal..

  Nechápu tedy blby, kteří za kompem v teple domova zlehčují odvahu státníků a jejich rozhodnutí, o kterých dobře věděli, že jim nepřinesou slávu, ale byli si vědomi, že tím zachovají obyvatelstvu mír a to je právě to, co by ti blbové v bezpečí za kompy, kritizující jejich jednání nedokázali, jak říkám - mít místo mozku z lejna kostku také není žádná sláva...celý život s takovým mozkem žít musí být utrpení.

 • Marie Šedivá

  V odpovědi na: Marie Šedivá

  Za něco tak hrozného platíme ČT přes 8 miliard ročně povinně !! Neuvěřitelné, muset platit za žvásty blbů !! U voleb si rozmyslím koho budu volit - stranu, co zruší povinné platby za žvásty proti hrdinům bych volila hned !! K čemu nám jsou Novotný, Kolář, Hřib a další idio.ti ? Co dokázali tihle bl.bové ?