Vážený pane premiére                                                                                                                                    

 

Jsem majitelem webu Skrytá Pravda, který jste osočil z dezinformací o vakcinaci, škodlivosti vakcíny proti Covid-19 a dokonce z útoků proti vakcínám. Rovnou napíši, je to lež a nic se nezakládá na pravdě.

Protože vím, že nemáte šanci číst námitky počínaje různými bláboly a konče urážkami mnohdy zákeřného charakteru vůči Vám a které ostře odsuzuji, někdo pro vás dělá svodky a vy to pouze citujete, podávám dodatečné osobní (ale současně veřejně otevřené) vysvětlení.

A v tomto případě prosím, abyste udělal výjimku a pár minut (asi tři) věnoval této závažné „nesmyslnosti“ nebo podvodu na veřejném mínění činěném. Možná Vám to dá více, než desítky zmanipulovaných svodek Vrábela.

Nejdříve ve zkratce:

 1. Nejsem proti očkování, naopak se rozčiluji, když k nám do ČR přicházejí neproočkovaní.
 2. Nejsem proti AstraZeneca, ale proti NEPOSUDKU i vakcíny SPUTNIK V a dalších a v nemožnosti předložit veřejnosti nejlepší neideologickou vakcínu. Proto se snažím najít i informace o ní. Domnívám se, že vláda má dostat nabídky a svým občanům předložit NEJLEPŠÍ vakcínu, nikoliv vnucenou!
 3. Žádost o ověření NEZÁRUKY vyřčené manažerem Ruudem Dobberem z AstraZeneca a podepsané Bruselem zveřejněné v Reuters, protože to nahání strach je snad přirozeným pudem zdravého člověka: proto kampaň přece nesmí být o vnucování, ale o jasném rozptýlení obav.
 4. Přímo na stránce MZČR je onen inkriminovaný text, kdy pan Vrábel sám sebe vyvrací slovíčkem údajně a pak dá odkaz na autentické vyjádření z AstraZeneca, kde je to z Reuters vysloveno!
 5. Jsou naše zdraví a životy dány do rukou politických ideologů, místo aby se prověřily VŠECHNY vakcíny světa a ta nejlepší byla pro Českou republiku nakoupena? Navíc, když mnozí odborníci (nikoliv politici) tvrdí, že nakoupené pro nás jsou méně odzkoušené, protože složení je jiné a nikdo nám to nevysvětlil?

Vážený pane premiére, jsem přibližně ve Vašem věku (jste o šest dní starší) a i já mám o své milé strach. A pokud se dočtu o vyvázání firmy, která chce očkovat ze záruk, že nebude zodpovídat za případné poškození, mám být v klidu?

A zde dávám autentický překlad, který jste dle přípravy pana Vrábela označil za vymyšlený, lež a dezinformaci:

-----------------------------------------------------------

Zpráva odhalila, že společnosti AstraZeneca byla poskytnuta ochrana před budoucími nároky na odpovědnost za výrobek související s kandidátem na vakcínu COVID-19. Podle vedoucího pracovníka, který hovořil s agenturou Reuters , společnost uzavřela tuto dohodu s většinou zemí, kde uzavřela smlouvy o dodávkách.

"Jedná se o jedinečnou situaci, kdy my jako společnost jednoduše nemůžeme riskovat, pokud za ... čtyři roky bude mít vakcína vedlejší účinky," uvedl Ruud Dobber, člen vrcholového výkonného týmu AstraZeneca, jak citovala agentura Reuters . "Ve smlouvách, které máme uzavřené, žádáme o odškodnění." Pro většinu zemí je přijatelné vzít na sebe toto riziko, protože je to v jejich národním zájmu. “

Co je na tom za dezinformaci, když to skutečně řekl? Orwell 1984?

-------------------------------------------------------------

Pokud tuto informaci kdokoliv získá, občanskou povinností je na to upozornit a nikoliv zamlčet. Nebylo by poprvé, že se musí nevyzkoušený lék či vakcína stáhnout z trhu, protože se rodily pak poškozené děti a pod..

Pokud tyto posudky ministr či premiér udělá a dá záruku, budu první, kdo (nějakou, ale kvalitní, nejlepší ze všech) vakcínu bude propagovat. Tudíž opakuji: nejsem PROTI VAKCINACI, ale proti NEZÁRUCE výrobce za odpovědnost. Není to obrovský rozdíl? Vážně jste tyto podklady dostal nezmanipulovaně a pravdivě? Četl jste odkazy pana Vrábela, který si sám sobě protiřečí na stránce MZČR? Všichni moji známí a příbuzní včetně manželky a dětí dosvědčí, že jsem NIKDY, skutečně NIKDY nebyl proti vakcinaci, tak kde bere Váš nějaký rádce mě takto lživě osočit? Pokud jsem v nějakém článku nějaké slovíčko napsal necitlivě, neudělá mi problém se za ně veřejně a rád omluvit. Ale odmítám, aby mě kdokoliv nařkl z dezinformací, když mohu kdykoliv doložit, že lže. Na západ jsem se dostal až v roce 1990, protože i tenkrát jsem nevěřil masívní propagandě a žádal jsem důkazy. Můžete mi prosím říct, co je na kritice, že nám nejsou dávány důkazy a musíme vše dohledávat, i dnes špatného? Vynechejme prosím slovník, i Vy nemluvíte spisovně a decentně. Každý máme svůj. Možná jsem to mohl napsat jemněji.

A prosím, hrajte s námi čistou hru: vydíráním lidi nepřesvědčíte! (MZČR)

Mimochodem: lze dohledat, jak se vytahoval americký USA velvyslanec Norman L.Eisen, že nás obral o miliardy (5 miliard) díky zablokování aukcí. A na závěr lidsky upřímně: kašlu na USA nebo Rusko. Chci pro naši zem, Českou republiku a své potomky to nejlepší, co existuje a odmítám politické hrátky. A věřím, že v očích lidí a mých potomků to na závadu není. Může to slušný člověk odsoudit? A také proto jsem Vám držel palce, aby do politických hrátek nezatahovali Vaši rodinu. Pro mě je to morální zákon a kánon: rodina a vlast!

Proto Vás prosím o zamyšlení, jak s touto Vám předloženou dezinformací naložit.

Přeji příjemný den

Petr Pokorný

(Dopis byl odeslán osobně panu Babišovi na vládu)

 

P.S. Z Ruska nejsem ani řízen, ani placen, jak někteří „vyšší“ hlupáci naznačují, paradoxně ani rusky skoro neumím a nechávám si překládat. A už vůbec nejsem nikým řízen, názory na mé texty si vyhledávám a formuluji sám! Tudíž není Vám divné, že malý ( i když s dvacetiletou tradicí jako skoro žádný) web může ohrozit dle Vašich podkladů rádců vakcinování v České republice, Evropě a snad i na půlce světa? Mimochodem roušky já, manželka i celá rodina nosíme. Logiku nechám na Vás.

 

 Související

Neuvěřitelné: jeden z nejlepších českých epidemiologů Prof. MUDr. Jiří Beran, CSc. je také dezinformátorem! To už je zvěrstvo!

Pane Babiši: toto o vakcíně AstraZeneca pro Reuters je dezinformace? Kdo vlastně lže?

Za případnou smrt či poškození po vakcíně AstraZeneca si zodpovědnost nesu sám, a nikoliv výrobce? To snad ne!

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • LÉKAŘI ŘÍKAJÍ

  V odpovědi na: K cemu je nam EU?

  NEJSME POKUSNÍ KRÁLÍCI A NEBUDEME SE OČKOVAT OBSKURNÍ VAKCÍNOU. NENECHÁME SE VYDÍRAT, ODEJDEME Z ČESKA. AŤ SE NAPÍCHAJÍ PRVNÍ POLITICI.

 • Dusledky ockovani se budou tutlat, na to vemte jed.

  Dlouhodobe se ale nedaji tutlat. A tak si pockejme, jak se to vyvrbi. I pak ale bude tezke zjistit pravdu kvuli manipulaci a cenzure medii. Zavod vakcin v jejich ucinnosti a zdravotnich nasledcich je zpolitizovany. Vakciny nebyly dostatecne vyzkouseny a jejich slozeni lide neznaji a nerozumeli by mu. Vir jeste nebyl izolovan, testy PCR neprokazuji virus ale aminokyseliny, jejichz pritomnost muze zpusobit jakykoliv virus. Vysledek testu je manipulovatelny poctem cyklu, ktere jsou se vzorkem provedeny. Tim se muze regulovat pres PCR test pocet pozitivnich a zduvodnit opatreni proti nakaze. Strkani spejli az skoro do mozku a do krku nejsou nutne, staci plivanec. Nemuze dojit k poskozeni tkani, chranicich mozek.
  Plandemie je podvod na obcanech, slouzici Deep Statu k zavedeni stanneho prava, omezeni svobod a prosazeni NWO.

 • *

  V odpovědi na: Dusledky ockovani se budou tutlat, na to vemte jed.

  Babiš dělá genocidu.

 • *

  Státní miliardy za kurare od AstraZeneca je další tunel starého tuneláře Babiše! Co dělá zásahová jednotka URNA?

 • *

  Češi - lokajové organizovaného zločinu Klaus, Zeman, Kalousek, Babiš. Chazarské příšery! Zato poctivým, pracovitým, budujícím, vlasteneckým komunistům jste nadávali v jednom kuse.

 • *

  Vakcínu proti covidu dostanou první nemocní a senioři (7. prosince 2020)
  "První budou podle strategie proti covidu očkováni lidé nad 65 let a s vážnými nemocemi. Česko má objednanou prostřednictvím společných smluv Evropské unie vakcínu proti covidu-19 pro 6,9 milionu obyvatel."

  https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/vakcina-strategie-covid-19-ockovani-ceska-republika.A201207_131517_domaci_rapc

  Smradlavý židák zločinec Babiš z ukrajinské Jasině jen pokračuje v tom, co tu dělá cca od roku 1998, když okradl polostátní banku IPB o půl miliardy a akcie Lovochemie Lovosice. Tráví českou půdu, vodu, obilí pesticidy, které do Česka dováží, vyvaluje se na ukradených státních fabrikách, Deza do Bečvy vypouští stovky kilogramů kyanidů ročně, Přerov zamořila jedovatým plynem Precheza, tráví Čechy jedovatými salámy a přepékaným starým chlebem!

 • VČEREJŠÍ DEMONSTRACE A POCHOD K ÚŘADU VLÁDY ČR

  Vakcínu pro vládu! Máme toho dost! Kabala! Kdož jsú boží bojovníci! Už jsme tady! Pojďte s námi! Známe svoje práva! Babišovy hrátky totalitní zmatky! Ústava platí, ústava platí, ústava platí! Demisi, demisi, demisi! Svoboda, svoboda, svoboda! Hanba vládě, hanba vládě, hanba vládě! Vlastizrádci, vlastizrádci, vlastizrádci! Policie: bojujeme i za vás a vaše děti. Je vláda tupá ANO a zkorumpovaná. Už i viry jsou schopnější než vláda! Stop totalitě! STOP KORONADIKTÁTU, ROUŠKÁM A SMRTONOSNÝM VAKCÍNÁM!

  Raptor TV Live Pochod svobody k Úřadu vlády ČR: Praha 6.12. 2020
  https://www.youtube.com/watch?v=BSkH2bujpZM

  Raptor TV Live: Proti vládním opatřením: Palackého náměstí 6.12. 2020
  https://www.youtube.com/watch?v=6NIX4t1NDyc

  Raptor TV Live: Provokatér udeřil řečníka: Palackého náměstí 6.12. 2020
  https://www.youtube.com/watch?v=LFufxOAWf1E

  Raptor TV Live: Proti vládním opatřením: Pochod Prahou 6.12.2020
  https://www.youtube.com/watch?v=oLt9Cp29ap0

 • Wolfram

  Očkování proti virům je nesmysl a ještě větší nesmysl, aby se zavazovala Česká republika hradit odškodnění poškozeným obětem očkování za Astru Zenecu. V tom případě jde jasně o korporátní fašizmus. Náklady a odpovědnost státu, pohádkové zisky soukromé firmě. Ještě totálně nasazené pracovníky a vězně ze zajateckých a koncetračních táborů byste nechtěli, Astro?

 • Wolfram

  Dobře napsáno, dobře jste jim nandal a musejí vám úředně, právně závazně odpovědět ve lhůtě do 30 kalendářních dnů. Osobně si myslím, že Babiš vbrzku, třeba v lednu skončí a nastoupí Prymulova úřednická vláda.

 • Kůl v plotě, ministr vnitra Hamáček (ČSSD) hrozí lidu na facebooku

  S hrůzou jsem sledoval reportáže i zprávy o tom, jak lidé nedodržují nařízení. Dokonce i tak, že musí policie zasahovat na jednom místě opakovaně. Nechápu, kde se v některých lidech bere nezodpovědnost a arogance vůči všem, které pandemie postihla. Mnoho lidí bohužel přišlo o své blízké, dalším zasáhl covid do jejich podnikání. (...) Doufám, že se všichni zamyslíme, začneme se chovat dospěle. Jedině tak vše zvládneme. A budeme mít klidné Vánoce.?
  https://www.facebook.com/hamacekjan/posts/10158953162186703
  Diskuze
  Pepe Pepino: Nechte si udělat test na drogy. Jinak si to nedovedu vysvětlit. A k jedné věci... úmrtí..dnes....vy si myslíte, že běžné neumírá nikdo? Díky vám a covidu umírají ti, co tu péči skutečně potřebují...a ne S COVIDEM... A ta poslední věta...zní jako výhrůžka...že lidem poserte vánoce, když nebudou dělat, co nařídíte.
  Měl byste se stydět.
  Světlík Radovan: tohle to jim spadlo přímo do klína,potřebovali z nás udělat ovce a ten"coruna vírus" jim to umožnil,potřebovali aby měli zas nad lidmi moc a mohli jim nařizovat co jim zrovna napadne,"dnes se nám to nehodí aby lidi courali po městech,tak jim zakážeme vycházet",jak je možný,že před deseti lety lidi"chcípali" na obyčejnou chřipku,za rok cca 260 lidí,a to nikoho nevzrušovalo? jasně dyť to byla jen chřipka,tak ať se jdou vycpat i s tou "korunou" .....ale lidi nebudou mít už tolik trpělivosti,hodně rychle zapoměli,že právě v lidu je síla,a okna mají taky dost vysoko aby se mohli prolétnout....

Nejnovější články