Přestaňte pronásledovat občany České republiky (stejně tak slovenská vláda Slováky apod.) za jejich diskuze, přestaňte platit práskače a provokatéry a tyto kapacity pošlete do terénu k hledání skutečných zločinců a teroristů.

 

Včera zemřel policista po zranění nožem!

Ten policista nás chránil. Nezachránil už ale sebe.

Ten policista nás skutečně chránil a nasadil proto život.

Ne za hádky, občas hrubé hádky na internetu, ale abychom byli šťastní a nemuseli se bát.

Ten policista zemřel, protože chránil občany České republiky a byl probodnut nožem. Přesto jste vytvořili skupinu lidí, pro které bude nějaká vyhledaná nadávka na internetu v ocenění zásluh rovna tomuto hrdinovi, co nasadil život.

Zbláznili jste se? Zešíleli jste?

 

 

Nastal čas, abyste na mimořádném zasedání vlády okamžitě nechali zrušit dotace pro udavače ministerstva vnitra k pronásledování pivních řečí a konspirací, kdy hon na čarodějnice může vyústit v msty známé občanům z filmu Vyšší princip  a volné síly a expertní kapacity uvolnili k ruce k bezpečnosti nás, občanů našeho státu!

 Eva Romancovová, Jakub Janda a jejich přátelé by si zasloužili důvěru dostat šanci v terénu a získat ostruhy ve skutečné práci na ulici, kde by si za to jako elitní pracovníci Evropských hodnot vysloužili metály.

 

Dejte jim šanci a dejte volno přetíženým ochráncům bezpečnosti, když zde máte nevyužité kapacity!

 

Navíc by prezident a předseda vlády měli říct jasně:

k občanům arabských zemí my, občané České republiky nikdy nepřátelství necítili a nikdo nežádal zabíjení v Libyi, Sýrii a dalších bombardovaných státech. Proto jsme nejbezpečnější (zatím) zemí a za normálních okolností se lidé bát nemusí! Nemáme velmocenské cíle a do válčících míst posíláme lékaře a ty, kteří mají chránit občany arabských zemí.

Proto věříme, že i fanatici z těchto zemí nemají zájem naše občany zabíjet. Věříme, že ukončíte pronásledování těch, jejichž základem je "vyšší princip", protože skutečné zlo je jinde, než ve vyřčeném slově. Vládo a prezidente České republiky, vyzývám vás, abyste zanechali pronásledování našich spoluobčanů a skutečně chránili naši zem!

 

 P.S. Ale to však vyvrací Jourová s platem 500 000 měsíčně, která se pro nás obětuje a v Bruselu se necítí úplně dobře. Ta ví, že těžké peníze vydělává Islámský stát na reklamách, protože lidé v pouštích běhají běžně s počítači a lákají přes Facebook vrahy. A tak je to snadné: stačí, aby v diskuzích Facebook, Twitter a You Tube vymazal všechny sprosté diskuze, viníky potrestal a z teroristů se stane lilium. Inu, za plat 500 000 se můžeme dočkat ještě více inteligentních připomínek, než je tato za 500 000...