Smutný příběh ženy, která měla našlápnuto vysoko, aby nakonec začala pracovat stylem Bretschneider  z Dobrého vojáka Švejka na prapodivných konstrukcích. Fakta nejsou tolik důležitá, když to něco hodí a fondy se najdou...

 

 

Jak jsem se údajně stal ruským trollem!

Ještě nedávno jsme si mysleli, že cenzura a červený telefon šéfredaktora napojený na ÚV KSČ je skanzen, uložený ad akta nenávratně do pryč. Jak hluboko jsme se mýlili.

 

 

Soros před téměř pětadvaceti lety založil nadaci Open Society Foundations (OSF), prostřednictvím které finančně podporuje ve více než šedesáti zemích světa levicovou agendu. Ze Sorosových peněz se např. financují genderové, multikulturalistické a integrační projekty. Pobočky OSF zpočátku získávají finanční prostředky přímo z centrály, ale poté se musí spoléhat zejména na dotace ze státních rozpočtů v zemích, kde působí.

Česká pobočka například loni disponovala 135 miliony korun a celých 111 milionů jí poskytla česká vláda z peněz daňových poplatníků. Soros je často obviňován z toho, že se přes své pobočky rozeseté po celém světě snaží ovlivňovat celosvětové dění.

 

Obama a Soros

 

Co je na webech, jako jsou Neovlivní.cz Sabiny Slonkové obskurní?

Že lustrace dělají pouze jednosměrně jak Rudé Právo, že lži ze západu jsou prostě jenom jaksi popletové, zatímco Putin bourá silnice, Putin může za zácpu na WC, za zácpu na silnicích...

Že lžou, jak když Rudé právo tisklo, ač jsou fakta jiná a Sabina Slonková se dala do těchto služeb. Ne, nemá cenu urážet, to bychom se snížili ke stejnému, jako oni. Dokažme, že oni kážou vodu a pijí víno, nikoliv my. Zde jsou důkazy: kdo jsou ti poctiví, Neovlivní.cz?

 

Paní Slonková odešla z Mafry jako čestná žena. Vypadalo to tak. Zde jsou maily.

 

Hluboká poklona a velká omluva Sabině Slonkové

 

Vážená pani (a skutečná) šéfredaktorko Slonková, musím čestně uznat, že jsem se ve Vás zmýlil a že teprve nyní vidím, že Vaše odmítnutí stylu práce v MF DNES nebylo přetvářkou.

A přijměte prosím omluvu za příkrost napsaného. Teprve nyní vidím, že v právu a cti jste byla Vy, nikoliv já. 

S úctou Petr Pokorný

Dobrý den pane Pokorný, je mi líto, že jsme Vás zklamali. Ohledně odposlechů jsme vedli v redakci důkladnou debatu, nakonec jsme se rozhodli je zveřejnit s jediným odůvodněním: v tomto případě soukromí politika mělo vliv na jeho veřejnou funkci, převážil jeho soukromý zájem nad zájmem o věci veřejné, kvůli nimž si ho lidé zvolili. Děkuji Vám za Váš názor.

Sabina Slonková

 "Moje názory na obsah se diametrálně rozcházejí se zbytkem vedení firmy," uvedla pro server MediaGuru.cz. Slonková při nástupu do funkce, že věří dohodám s majitelem Andrejem Babišem a vedením společnosti, které garantují svobodný obsah.

 

 A pak Sabina Slonková začala tvrdit, že bude psát pravdu a nic než pravdu, že bude jejím jediným nadřízeným čest a novinářská práce. Jaká je skutečnost? Dejme slovo veřejným zdrojům z Neovlivní.cz. Takže co je Soros, jak všude hýbe prapodivným fondem, jak manipuloval s lidmi a penězi pro Clintonovou, lze nalést dnes už všude.

DC Leak Exposes Top Clinton Donor George Soros Manipulating ...

Ale co u nás? Kam proudí peníze, které jsou popsány nahoře? Zde je výběr partnerů z Neovlivní.cz a hle, co tam máme za fondy...

 

 

 

To je pro dnešek vše. Zítra se vydáme po oné údajné ruské stopě, po stopách ruských trollů a jak  to NEOVLIVNÍ.CZ  dokázaly odhalit, byť mají proti sobě soupeře nadmíru mazané, neb nedostávají peníze natož ruské a to je důkaz, že pracují pro ruskou vládu a Putina.