Teda musíme upřesnit: toto neřekl prezident USA, ale naznačila Čt24 v rozhovoru se Šírem, expertním politologem bojujícím za bruselskou jednotu.

 

Hybridní válčení, kdy Rusko podepíše mír a současně válčí  a paralelně obsazuje cizí území svědčí o  integrované válečné kampani Ruska.

My nevíme, kdo byl iniciátorem, zda Moskva, ale zhoršení nastalo bezprostředně po tom, co spolu hovořili Trump a Putin.

Možná si to ruská strana vyložila jinak, možná si myslela, že to už USA nebude zajímat.

 

 

Takže shrnuto: prezident USA Trump se bavil s prezidentem Putinem o tom, co za písně rád poslouchá, ale určitě ne o tom, proč vyhlásil Obama sankce na Rusko. Navíc je Putin hlupák, který nevěděl, o čem s Trumpem mluví.

 

Jaká jsou fakta? Porošenko byl v Německu jednat o dalších penězích pro Ukrajinu. Loboval u Merkelová a ta mu slíbila něco v rámci reforem. V ten okamžik byl ujištěn Jensem Stoltenbergem - generálním tajemníkem NATO, že cvičení v Černém moři zajistí Ukrajině podporu, pokud zahájí zabíjení rusky mluvících občanů na východní Ukrajině: heslo je celistvost Ukrajiny.

I když nikdo rozhovor Putina a Trumpa neslyšel, je jisté, že ani povolení Putin nedostal (Trump by šel proti NATO?) a stejně tak je jisté, že Putin s Trumpem o Ukrajině hovořil, protože současně s Krymem to musela být část úvodního rozhovoru. Takže je pravděpodobnost hraničící s jistotou, že Porošenko nechal opět zabíjet civilisty, aby po volbách bylo o Ukrajině slyšet a že nám zase v televizi pouštějí lživé s prominutím kecy!

 

Logiku lze snadno dohledat a čas na přímý vstup je vidět na úvodním fotu. Čas Porošenka a jednání lze dohledat na všech webech všech států světa. Jaký trest dostane Česká televize za tyto manipulativní rozhovory, kdy sám Šír sice jmenuje Moskvu, Putina a Trumpa, ale prokládá slovy nevím a možná?

 

 Psali jsme

Boeing nad Ukrajinou sestřelil Buk přivezený z Ruska, potvrdila komise

Chystá Putin pohřební jaderný ohňostroj? J.X.Doležal

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

  • Christine

    http://zforum.pl/Thread-Jaki-jest-najnowszy-Need-For-Speed Did you recognise that some important factors could actually support you to prevent and treat hemorrhoids effectively? Piles is a problem that does not pop up exactly like that. Improper lifestyle, irregular food timings, fast food, constipation, lack of exercises etc together cause this problem. Most of the above factors are controllable by they. So a little effort and discipline can lead to a change.

Nejnovější články