Včera jsem potkal Milouše Jakeše - ve svých 95 létech si vesele vykračoval po "Kulaťáku", kde před davy diváků v roce 1972 defiloval Fidel Castro. Jakoby se vrátila doba temna bolševické diktatury:  je dvanáct hodin a stovky pupkatých lampasáků a vojenských odbornic - lampasaček kráčí fasovat polední rendlík, čí konzervy zvané "Kádéčko". Pravda, doba se změnila, dnes všude vidíme hrdinné NATO - cesta k míru.

 

A zatím kolem nás zní hesla - dnes válka, zítra mír, Sovětský svaz nás neporazí a hrrrr na ně jakoby zrcadlo bolševické zrůdnosti obrátilo kola času zpět.

Fidel Castro a Gustáv Husák

A tak se není co divit, že když Prima spustila 4 dily Olivera Stonea o prezidentu Putinovi, řev politruků pod hlavičkou NATO spustil fortissimo! A v čele jak jinak hvězdy jako Votápek, Petra Procházková... A tak místo kopírování celého textu, jejichž nenávistné štěky každý zná, vyberme nejkrásnější obraty Petry Procházkové v děsuplném článku, který směle může soutěžit s pověstným kůlem v plotě Milouše Jakeše. A možná i proto si "Milouš" tak vesele ve svých 95 létech v parném dni vykračoval: má zdatné následovníky, nebyl na tomto světě zbytečně.

 

Divné, že dokument o Putinovi, který je dle Procházkové "

Banality, nepravdy a fráze. Stoneův pompézně propagovaný Svět podle Putina je hlavně nuda

Zdroj: http://www.lidovky.cz/banality-nepravdy-a-fraze-stoneuv-pompezne-propagovany-svet-podle-putina-je-hlavne-nuda-gbe-/zpravy-svet.aspx?c=A170619_204530_ln_zahranici_ELE#utm_source=rss&utm_medium=feed&utm_campaign=ln_zahranici&utm_content=main

stojí za tak šíleně dlouhý, odsuzující text, kdy nenávist z něj teče až do klávesnic našich počítačů. A Petra Procházková tu nudu popisuje jak těžký horor, ze kterého se nemůže vzpamatovat. Kdo to umí, popsat nudu na celou stranu? Kdo na to má, ptal by se Paroubek?

 

Petra Procházková | na serveru Lidovky.cz | aktuální zprávy

Petra Procházková

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
RSS kanál autora

Podívejte se bez další omáčky na nenávistné slovní obraty Procházkové, kterými je celá strana prošpikována:

 

Po amerických divácích (rozhovor měl premiéru na zábavním kanálu Showtime)

 

 obdivuhodné, že se za tu dobu Stoneovi nepodařilo z Putina dostat nic,
Nebylo ani pravděpodobné, že by z úst hlavního hrdiny prezidenta Ruské federace Vladimira Putina zazněla nějaká nečekaná pravda o jeho osobě.
Televize Prima Zoom nezaostala za ruskou a uvádí rozhovor po stejné čtyři večery za sebou pod názvem Svět podle Putina.
 dívat se čtyři hodiny povětšinou na Putinovu vyhlazenou tvář
je až obdivuhodné, že se za tu dobu Stoneovi nepodařilo z Putina dostat nic
výkon hodný předsedy fanklubu „I love Kreml“.
až nechutně podbízivý Stone
rádoby humorné momenty, často s machistickým zabarvením
neuvěřitelně zdlouhavý a nezajímavý

 

  Stone zahájí výčet Putinových úspěchů: zvýšil jste platy lidem i úctu ke stáří, zlikvidoval jste chudobu, ukončil válku v Čečensku, vrátil Rusko na mezinárodní scénu... Putin přitakává a občas skromně hlesne: „Ano, tak to je.“ Nezačervená se ani jednou. Ani tehdy, když režisér pronese: „Opravdový syn Ruska.“  napsala ve finále Petra Procházková.

 

Jenomže normální člověk si může snadno ověřit, zda je Procházková  paní novinářka, nebo novinářský póvl a špína. Zda se skutečně žilo Rusům o mnoho lépe za Gorbačova a Jelcina, než za Putina, zda éra Putina skutečně vyzvedla Rusko vysoko, zda porovnání s Kalifornií se sice může ironicky uvádět, ale vždy to záleží na kurzu a ten je úmyslně svázán s cenou ropy a tak bychom mohli pokračovat dál.

 

 

A tak si čtenář, který najde popis Lidových novin a Procházkové snadno řekne: to muselo s tou Procházkovou  a dalšími politruky NATO hodně zamávat, když ta nuda všem stojí za tak agresívní psaní a nadávky. A můžeme se pousmát, jak ti politruci svojí nenávistí a propagandou na sebe prozradí víc, než kdyby vše popisovali tak, jak to skutečně je.

Takže i "milá" Petra Procházková nakonec na sebe prozradila víc, než chtěla...