Vzhledem k fantasmagoriím kolem Navalného by se měli experti soustředit na to, co se Navalnému stalo a hlavně, jak se choval. A kdo se setkal s "Antabusem" a výlevy Navalného, prostě toto nemůže popřít! A že se nenašly jedy, pouze extrémisté a Merkelová jaksi tajemně na totální otravu upozorňují, zatímco Rusové to zásadně popírají, svědčí o politizaci a nikoliv faktech.

 

Předem jasné stanovisko

Popsané není expertní popis lékaře, ale jedna z možností - názor, co se stalo, či mohlo stát. (To jenom aby nějaký "blbeček" zase nevyrukoval s tézí o dezinformaci")

 

Co je onen tajemný Antabus?

Antabus, je lék používaný v léčbě závislosti na alkoholu u nás dokonce už z doby socialismu.  Nebyl zneužívaný. Nebyl politicky využívaný komunisty. Byl a je to prostě oficiální lék proti alkoholismu, jehož účinky jsou přesně takové, jak na videu předváděl opoziční demonstrátor proti Putinovi Navalnyj.

Ta pointa, či výklad chcete li je v dalším:

Novější onkologický výzkum se věnuje jeho účinkům jako možného léku proti rakovině. A to je ten problém. Mnoho lidí si proto žádá předepsat Disulfiram (INN), což je v podstatě Antabus, který odborníci právě pro jeho složení dávají do složitého procesu proti rakovině. Je nutno projít podrobným interním vyšetřením včetně odběrů krve, moči, EKG atd., které zjistí, jaký je tělesný stav pacienta. Cílem je eliminovat riziko vážnějších zdravotních komplikací v případě, že by se pacient alkoholu napil, přestože požil disulfiram. Dále je nezbytné absolvovat tzv. alkohol-antabusovou reakci – klient po podání 2–3 dávek disulfiramu dostane v ordinaci malé množství alkoholu a reakci alkoholu s disulfiramem si vyzkouší sám na sobě. Tato procedura je považována za jediné „lege artis“ poučení před zahájením disulfiramové terapie.

Pokud toto výstřední a extremistický Navalnyj porušil a nějaký podvodník mu píše recepty na Disulfiram, byla jeho reakce taková, jaká byla.

 Disulfiram působí tak, že v kombinaci s alkoholem vyvolává poměrně výraznou, převážně oběhovou reakci (jedná se o bolesti hlavy, závratě, pocity ztíženého dýchání, pocity tepla v hlavě, mravenčení v prstech, kolapsové stavy apod., při masivní reakci může dojít i k úmrtí v důsledku útlumu dechového centra). Lék tedy funguje jako dvojí bariéra – chemická (vyvolává výše popsanou reakci) a psychologická (vědomí, že požití alkoholu vyvolává uvedené symptomy, mi má pomoci, abych se alkoholu nenapil).

 

Způsobil si frajer Navalnyj kolaps sám?

Z praxe: alkoholici se i přes lékařskou kontrolu snaží Antabus přepít. Prostě dostanou dávku, pak vypijí nějaký alkohol a přes bolesti a kolapsové stavy přejdou do stadia, kdy Antabus vyprchá. A řvaní, kvílení a ječení odpovídá přesně tomu, co bylo nafilmováno u Navalného. Pak s sebou seknou, třesou se, nebo omdlí. Lékaři viz výše vědí, že to může přivodit smrt. A je možné, že Navalnyj při svém exhibicionismu právě toto porušil. A pokud si dal malou dávku, alkohol se nenajde, z krve vyprchá, ale stav ohrožení smrtí zůstává. Přehrajte si prosím video, co Navalnyj dělal.

Ve třicáté vteřině - takto se chovají po přepití Antabusu a nemusel být alkoholik: mohl to dostávat na černo proti rakovině! I když to původně vypadalo jako kvílení Jau Jau Katřiny Biomasové Bursíkové. Ale jak ruští, i němečtí lékaři potvrdili vážný stav, takže nahrané to nebylo. Ale Antabus MOŽNÁ ano!

 

 Navíc to, jak extremistický prozápadní mainstream okamžitě komentoval jako jasnou otravu, i když ho ani neviděli ukazuje jako totální zneužití. A v okamžiku, kdy "skvělá lékařka kancléřka Merkelová" vystřelila diagnózu bez toho, aby dodnes nikdo z odborných lekářů věděl, co Navalnému je, potvrzuje zatímní teorii o frašce a zneužití, než o skutečné otravě.

Uvidíme, NEPŘEDBÍHEJME JAKO POLITICI, ale vážně Rusové nejsou přítomní vyšetřování, aby dodatečně něco Navalnému v Německu nedali?

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Pepan

  No jéžiš, západ si opět potřebuje kopnou do Ruska, od Skřípalů už utekla nějaká doba ( notabebe o nich už nikdo nic neví, proč asi ) a ten idiot Navalnyj se jim nabízí sám tak proč toho nevyužít že, jenže méééééééédia jsou na omylu pokud si myslí že čtenáři jsou až na pár jedinců dementní, takže divadélko si můžete jít hrát k pricipálu Hrušinskému, ten vás přijme s radostí.

 • Jedy z Ruska?

  Otrava Navalneho jako Skripalu a oznaceni Ruska jako pachatele, aby mohlo byt za to bicovano je vyrazem neskutecne anglosaske podlosti a prolhanosti.
  Provest sam zlocin a vinu hodit na sveho nepritele a hned ho za to zacit osocovat, spinit a trestat mohou delat pouze lidske zrudy. Tito za nadlidi se povazujici bestie a zaroven lidsky ksindl jsou pravymi zosnovateli a pachateli techto kauz. Mezi ne patri i sestreleni MH17.

 • rokos

  Antabus je všechno možné, jen ne lék. Neobelhávejte lidi Skrytá pravdo!

 • Si de-bil?

  V odpovědi na: rokos

  Tohle se píše všude, díval jsem se.

 • Rokos je psychopat

  V odpovědi na: Si de-bil?

  neustale hledajici konflikt. Ukaji se tim, ze lidi nastve. Neodpovidat.

 • rokos

  V odpovědi na: Si de-bil?

  Antabus je jen adjuvans, jen alkoholikovi důrazně připomene, že porušil zákaz pití a to je celé.

 • Skripalovic uz vycpeli v mediich

  a uklidili je pry na Novy Zeland. Jejich barak srovnali se zemi. Rusove nesmeji se svymi obcany Stripalovymi navazat zadny kontakt a jejich pribuzni take ne.
  Navalny i Nemcov financovani zapadem jako krtci a kritici Putina a vlady meli podporu pouze nekolika procent volicu a zklamali tak ocekavani zapadu. Ten od nich ocekaval organizovani celoplosnych demonstraci a rozvrat Ruska, obcanskouu valku a navrat k casum Jelcina a Gorbaceva. Tehdy mel zapad volnou ruku v rozkradani a devastaci zeme. Jako disidentske 'ojetiny' bez ucinku uz byli pro zapad bez ceny. Navalny nemohl konkurovat jako protikandidat Putina, protoze byl podminecne odsouzen za podvod a jeho bracha na 3 roky natvrdo. Jejich smrt ci otrava mely vyvolat nepokoje v Rusku. I tohle zbozne prani zapadnich smejdu se nesplnilo. Musi je to uvadet uz k zoufalstvi. Rusove u Navalneho zadny jed neobjevili a poslali zpravu i odebrane vzorky do Berlina. Tam pise lekarsky bulletin BND a CIA a uz slysime zase, ze byl highly likely otraven. Uz se urcite pracuje na dalsich sankcich. Kdo bude dalsi obeti?
  Uz jim to nefunguje jako vyslanim spionu a revolucionaru Lenina a Trockeho, financovanych Nemeckem a USA. Rusove jsou ve strehu.

 • Co je ucelem otravy Navalneho?

  Zhorseni rozvijejicich se vztahu Ruska s Nemeckem. To je nocni mura americkych strategu v geopolitice. Zatim je tvrzeni proti tvrzeni. Rusove zadny jed nenasli, Nemci pravdepodobne ano, bez jeho specifikace, bez dukazu.
  Stejne jako US politici, vyzaduji te nemecti politici k uvaleni novych sankci na Rusko.
  Rovnez pri Cyber kriminalite obvinuji USA zejmena Rusko, Cinu a Iran.
  Rusove uverejnili jejich statistiky, podle kterych 75 % utoku pochazi z USA a jenom 5 % z Ruska. I tady krici zlodej chytte zlodeje a chce za to kdykoliv trestat i raketovym utokem jak rekl Obama. Trump uz drive naridil cyber utoky na Rusko!
  Trump jako Qanon ma zachranit svet? Tomu uz neveri snad ani Hurvinek.

 • Ten rev Navalneho z WC

  v letadle potom, co pil jenom caj? Jeho asistent prece nerekne, ze chlastal alkohol. Jinak by mu musel nekdo na WC neco pichnout do zadku... Asi tam byl Putin za plentou. Co si ti zapadni zidaci jeste nevymysleji na lidi a sve poskoky???

 • Navalny si na WC snupnul.

  Byl uz predtim zavisly na kokainu. Jeho pratele to ovsem popiraji. Fetak jako souper Putina by urcite u Rusu neuspel.
  A tak si asi chtel na WC v letadle snupnout, ale prodali mu asi neco jineho nez chtel a snupnul si otravnou latku VX.
  https://aeronet.cz/news/alexej-navalny-se-pry-stal-obeti-utoku-nervove-paralytickou-latkou-nejpravdepodobneji-bojovou-slouceninou-vx-v-kapalne-nebo-praskove-substanci-berlinska-nemocnice-nic-nechce-upresnit-ale-svedci/
  Ted jsme svedky, ze zapad a Rusove spolupracuji na jeho zachrane. Komu by jeho smrt poslouzila? Rusku urcite ne, byl disident, ktery jako Nemcov mel podopru jen u nekolika procent volicu. Kandidovat nesmel, protoze mel podminku. Pro zapad tedy uz bezcenny krtek v Rusku. Jako otraveny ci mrtvola ale mel velkou hodntu jako Skripalovi. A tak budou zase Rusko mlatit a spinit. Kdo prijde po Navalnym? Uz jich moc nemaji co jsou trosku znami, vsechny uz zabili nebo otravili. Zapadni fasiste vyuziji vsechno do posledni moznosti jako Hitler a jeho hrdlorezove.