Letadlo, letiště, nemocnice, kde se léčí Navalnyj, vše musí projít dekontaminací, protože novičok je strašný! Všichni si pamatujeme, jak se chodilo v Salisbury ve skafandrech, a zde novičokový Navalnyj kvílel v obyčejném letadle, vyzařoval na všechny Novičok a všichni dle tehdejších expertů komentovaných ze Salisburi tvrdí, že všichni tedy také zemřou. Zemřou! Strašné, kolik ještě lidé umře strašnou smrtí díky Putinovi?

 

 Merkelová: Navalnyj byl otráven novičokem a nic

Strašné. Takže kancléřka se dozvěděla tuto strašnou zprávu a nechala lékaře, aby je Novičok zabil. Bez skafandrů. Stejně tak jsou v děsivém ohrožení spolucestující v letadle, piloti, sanitáři, kteří se ničím nechránili, zdravotní sestřičky v Berlíně pomřou a madam Merkel jenom konstatuje, že je to Novičok a tak sta lidí kolem Navalného umírá.

Nebo z nás dělají totální idioty a prezident Zeman měl pravdu?

 

Samozřejmě není kancléřka Merkelová v ohrožení,

ale ukazujeme pouze zrcadlově dezinformace mainstreamu a tajných služeb.

Toho mainstreamu a těch tajných služeb,

co o nás tvrdí,

že my dezinformujeme a vytváříme hoaxy!

 

Vzpomínáte na Salisbury, Skripalovy, jak se nikdo nemohl ničeho dotknout, vše se dekontaminovalo, Salisbury bylo skoro uzavřené a tady se na letišti a v letadle rozdává Novičok, všichni jsou v ohrožení a dokonce ani novináři z velké blízkosti Navalného zatím neumřeli. A Merkelová je ani nezavolá, aby je dekontaminovali také.  A pokud se podíváte na záběry v letadle, u převozu, i v německé nemocnici, nikdo z nich neměl skafandry, pouze jakési roušky proti COVID-19! To přece nemohou přežít! Jak to, že Merkelová, Petříček, Pepek Vystrčil asenátor a další nevyhlásili poplach nejvyššího stupně?

 

Prosím, porovnejte divadlo "Novičok" v Salisbury a zde kolem Navalného!

Extremistický Deník N snad bez dalšího komentáře

 

 

Zde nasává Navalnyj Novičok a pohoda, klídek, tabáček. Zatímco nahoře Salisbury...

 Kdo za tím stojí si můžeme pouze domýšlet, ale toto není donekonečna možné!

Naprosto si nedovolím do závěru vyšetření tvrdit, co se stalo a nestalo. Ale žádám touto cestou mainstream oficiálně, aby z lidí nedělal dementy. Nemá na to právo!

 

Související

Neužívá antiputin Navalnyj ve skutečnosti Antabus v panice z rakoviny?

NOVIČOK klapka 23651: je vážně Putin zdegenerovaně dementní, nebo to chtějí z veřejnosti udělat britské tajné služby?

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • *

  No a co? Dobře mu tak! Proč Kreml dávno nezabil Sorose, Albrightovou, pár Bushů a Rothschidů? Putinovy právnické metody v rukavičkách nejsou k ničemu!

 • ros

  V odpovědi na: *

  Ty rukavičky jsou naopak zásadní. Díky nim se špína dostane na světlo. A na světlo leze paradoxně zcela dobrovolně.

 • *

  Moravan objednával prudké jedy, FBI ho nahlásila policii jako teroristu
  27letý Miloslav H. z Uherskohradišťska si na přelomu let 2017-2018 na darknetu objednal z USA smrtelně jedovaté látky dimethylrtuť a abrin. Muž si objednal takové množství, které by zabilo stovky lidí. Americká FBI na to ale upozornila českou policii. Pachatel nakonec dostal neškodné tekutiny. V srpnu 2020 jej Krajský soud ve Zlíně poslal na 6 let do vězení za zločin obecného ohrožení ve stádiu pokusu a zločin přechovávání omamných a psychotropních látek a jedů. Původně byl muž obžalován z terorismu a nedovoleného ozbrojování, za což mu hrozilo až patnáctileté vězení. Tento trestný čin se však soudu nepodařilo prokázat. „Základním momentem teroristického útoku je úmysl poškodit ústavní zřízení ČR, on takové cíle neměl, ty byly spíše individuální,“ zdůvodnil soudce Jiří Dufek. Žalobce Marek Vagai se opíral mimo jiné o tvrzení svědka, jemuž měl k činu obžalovaný říct, že „buď z toho budou miliony, nebo vězení“. „Nemůžeme vyloučit ani potvrdit, že chtěl látky použít na nějaké masové akci. Teroristického činu se ale dopustil už tím, že si je objednal a nechal přepravovat běžnou přepravou,“ sdělil Vagai. „Mohlo to narušit hospodářskou strukturu České republiky. Kdyby náhodu došlo k úniku látky na letišti, tak kromě smrti lidí to mohlo způsobit velkou paniku,“ upozornil.

  Za války jsme měli nejen 100 tisíc československých vojáků v zahraničí a 150 tisíc partyzánů doma, ale činili se i civilisté: například již ve dnech 22. a 23. dubna 1939 mělo dojít k několika případům napadení německých vojáků kyselinou solnou (chlorovodíkovou). Německá okupační moc však neváhala s odplatou, v rámci níž na území města pozatýkala na sto osob, mezi nimiž byl například i bývalý starosta Plzně Luděk Pik (ČSSD).

 • Ceny energií

  MACHÁČEK: Ukončí Merkelová Nord Stream 2?
  "Mluvčí spolkového kancléřství Steffen Seibert potvrdil, že kancléřka Angela Merkelová už nevylučuje, že plynovod Nord Stream 2 nebude nikdy dokončen, protože ho zastaví nové protiruské sankce. Co je spouštěčem změny názoru? Skutečnost, že německé laboratoře úředně potvrdily, že ruský opoziční kandidát Alexej Navalnyj byl otráven nervovým agentem novičokem. Takže když se sečtou dvě a dvě, Merkelová možná využije příležitosti, aby se zbavila dědictví bývalého kancléře Gerharda Schrödera (Sozialdemokratische Partei Deutschlands) ministra zahraničí Sigmara Gabriela (Sozialdemokratische Partei Deutschlands). Zlepší se tak vztahy s východními sousedy v EU Schrödera s pobaltskými zeměmi, ale hlavně bude odstraněn jeden z hlavních zdrojů napětí ve vztazích mezi Německem a USA. Ulrich Speck, německý bezpečnostní analytik v German Marshall Fund Europe, konstatuje na Twitteru, že konec plynovodu Nord Stream 2 by znamenal i konec nešťastných spojení mezi některými německými politickými kruhy a Kremlem. Americký prezident Donald Trump v této souvislosti běžně mluví o tom, že Německo je zajatcem Ameriky ve věci plynovodu Nord Stream 2. Nadstranická skupina amerických senátorů v čele s Tedem Cruzem připravila novou úroveň sankcí proti dokončení plynovodu – včetně sankcí proti přístavu, všem dodavatelům a jejich finančním partnerům."
  https://www.lidovky.cz/monitor-jana-machacka/machacek-ukonci-merkelova-nord-stream-2.A200908_131713_ln_nazory_vag

  Krucinálfagot, čím budou Češi topit, když zas*aný kriminálník Miloš Zeman a ředitelka Transgasu Alena Vitásková prodali strategický energetický podnik, státní plynárenský monopol Transgas Němcům????? Vitásková z Transgasu odešla krátce po jeho privatizaci po neobjasněných neshodách s novými německými vlastníky.
  https://archiv.ihned.cz/c1-18632280-alena-vitaskova-transgas-vedla-ted-s-nim-souperi

  Miloš Zeman prodal v prosinci 2001 většinový státní podíl v akciové společnosti Transgas do rukou německé RWE (dnešní název Innogy), což byl největší privatizační projekt v historii naší země, za 4,1 miliardy EUR, tj. 125 miliard korun. Innogy je přitom jen nenažraný překupník, plyn nakupuje od ruského Gazpromu a Čechům draze prodává. Innogy dostala tehdejší kupní cenu ve formě zisku dávno zpátky (např. za rok 2011 dosáhla v Česku zisku po zdanění 14,1 mld. Kč). Innogy ročně vyždímá z každého Čecha čistý zisk 1 000 Kč až 1 400 Kč!!!!!!!!!
  https://www.kurzy.cz/zpravy/35503-usneseni-vlady-k-prodeji-transgasu/

  Ruský plyn je ten nejlevnější, který lze širokodaleko sehnat. Přesvědčily se o tom pobaltské státy, kterým vozí zkapalněný plyn do Klajpedy obrovský tanker. Cena tohoto plynu není ovšem 304 anebo 378 dolarů/ kubík, ale až 600 dolarů!!!!!!!!!!!! Pokud nás dokopou Američani svým diktátem a buzerováním k opuštění ruského plynu, tak budem dávat půl výplaty na energie a další půlku na sociální dávky cigánů!!!!!!!!!!!

  Rok 2013: Ceny plynu a elektřiny rostly v Česku v posledních dvanácti letech v součtu nejrychleji z celé Evropské unie. Vyplývá to alespoň z údajů Evropského statistického úřadu (Eurostat). Za elektrickou energii nyní české domácnosti platí proti roku 2001 více než dvojnásobek, u plynu je to dokonce více než třikrát tolik. Vysoké částky platí Češi ale i za vodu či teplo z ústředního vytápění. Zatímco pro českou rodinu se spotřebou 2,5 až 5 megawatthodin za rok zdražila elektřina v letech 2001 až 2012 podle údajů Eurostatu o 130 procent, například v Německu si domácnost se stejnou spotřebou připlatila jen 18 procent. Také v dalších sousedních zemích byl růst cen elektrické energie mírnější než u nás.
  http://www.novinky.cz/finance/294851-energie-v-cesku-zdrazuji-nejrychleji-z-cele-eu.html

  Pryč s chazarskými rozkradači českého národního majetku!!!!!!!!!!!!

 • Klidek!

  V odpovědi na: Ceny energií

  Nemecko pokracuje k odstavovani uhelnych a jadernych elektraren a spoleha na dalsi vystavbu subvencovanych vetrniku a fotovoltaiky. Uz ted je tam proud nejdrazsi v EU. Obnovitelne zdroje nemaji sanci zabezpecit kontinualni stabilitu dodavky el. energie a deficit chteji hradit ze zahranici nebo energii akumulovat (technicky nevyzkousene, drahe). Vlada je na toto neustale upozornovana. Pokud je zatim proudu dost, nedela nic. Nemecke hospodarstvi nenecha NS-2 nedokonceny, je v konfliktu s politiky Nemecka. Kdyby bylo na DDR Erice Merkelove, uz by Nemecko vystavbu zakazalo.
  Navalny je dalsi zoufaly pokus vystavbu zastavit. NS-2 je dulezity pro Evropu i pro nas, musi se dokoncit. Americka hysterie v jejich vlastnim zajmu se snazi dostavbu za kazdou cenu zastavit. Vazal Nemecko se zatim cuka.
  Uz pri vystavbe NS-1 delali Emericane psi kusy, aby vystavbu zastavili. Ted zbyva uz jen neco pres 100 km.
  Cesti blbci a zradci pracujici proti nasi zemi v politice a mediich musi nest za svou cinnost odpovednost!!!!!

 • Ceny energií

  Čau, blbci nacisti! Až 600 $ za tisíc kubíků, samozřejmě. Rusko může plyn 380 $/tisíc kubíků prodávat Číně plynovodem SÍLA SIBIŘE. Adofína Merkelová s agentem Navalným a svými východoevropskými kolaborantskými koloniemi Česko, Polsko, Pobaltí si můžete trhnout nohou!

  Plynovod Síla Sibiře a jeho dopad na světový trh se zemním plynem
  https://oenergetice.cz/komoditni-trhy/plynovod-sila-sibire-dopad-svetovy-trh-se-zemnim-plynem

 • Jsme spojencem USA a nasi

  V odpovědi na: Ceny energií

  politici pracuji v zajmu USA, naseho kolonizatora. Podporuji je i media, pracujici rovnez proti nam.
  USA chteji prodavat Evrope az 3 x drazzi LNG a s tim jsou nasi zradci srozumneni. Platit budeme my.
  USA konci tezba z bridlice a musi importovat energii hlavne ropu z Ruska. Z Venezuely a Iranu jim ropa smrdi.

 • Odporna ropucha

  Stasi Erika z DDR, Adolfa Merkelova, islamska Mutti zrazuje neustale Nemecko svou oddanosti uz ne CCCP, ale USA. Tihle rafinovani prevlekaci kabatu jako Pavel, Rychetsky, vetsina v politice prokazuji svou podlost, prohnanost a zaprodanost USA zradou nasich narodnich zajmu.

 • Merkelová přehazuje Nord Stream 2 na Brusel

  Rekordní dovoz zkapalněného plynu do Evropy (30. července 2020)
  "Za zvýšeným množstvím zkapalněného zemního plynu v Evropě stojí hlavně Spojené státy americké. Ty se během uplynulého roku staly třetím nejvýznamnějším evropským dodavatelem LNG po Kataru a Rusku. Do Evropy loni směřovalo asi 40 % z vyvezeného amerického LNG. Podle některých odhadů by se Spojené státy mohly do pěti let stát největším exportérem zkapalněného zemního plynu na světě."
  https://www.plyn.cz/rekordni-dovoz-zkapalneneho-plynu-do-evropy
  MACHÁČEK: Angela Merkelová a Nord Stream 2 (10. září 2020)
  "V úterý se ale německá kancléřka rozhodla přehodit kauzu plynovodu na úroveň EU, protože se prý nemůže rozhodnout sama. Merkelová své partnery v klubu EU asi docela zaskočila, možná je zastihla i docela nepřipravené."
  https://www.lidovky.cz/monitor-jana-machacka/machacek-angela-merkelova-a-nord-stream-2.A200910_132720_monitor-jana-machacka_sei