V okamžiku, kdy probíhala diskuze "Máte slovo" o kybernetické bezpečnosti, na Champs-Élysées zaútočil další terorista. Konkrétní fakta o mrtvých policistech a útočnících se dozvíte na všech serverech ráno, avšak to, co spojuje diskuzi "u Jílkové" a Champs-Élysées má jeden společný jmenovatel

 

Terorismus minulých pěti "demokratických" západních vlád na cizích územích a vývoz zbraní

Můžeme jmenovat USA, Velká Británie, Francie s tichým souhlasem Belgie a Německa. Naše hrdinná vláda se bije v prsa, jak legislativou brání naši vlast, ale skutečnost je taková, že komunistická vláda naší země klidně vysílala naše dělníky do zemí, ze kterých dnes terorismus na západ vysílá své posly, či vrahy. A oni k nám zatím necítí žádnou zášť. Zatím! My je na jejich území kvůli ropě, plynu, či jiným nerostům nezabíjeli a naopak mnozí mají z těchto zemí krásné vzpomínky.

 

Je jasné, že to již dnes není tatáž generace, ale v těch lidech je kód nenávisti zaset po generace a každá "frustrace" je okamžitě aktivuje těmito vzpomínkami.

 

Proto je mnoho nás, ze starší generace "Česko-Slovenska" proti tomu, abychom byli spojováni jako zem se zabíjením ve státech, kde je dnes terorismus běžná věc, zatímco naši tátové tam jezdili jako do krásné, mírové, sekulární země viz třeba Sýrie.

Výše napsané neznamená, že jim máme otevřít naši zem, naopak, ale stejně tak jim máme nabízet pomocnou ruku u nich doma a distancovat se od zbrojení, které praktikuje například senátor USA Mc Cain.

Ne, nemusíme se bát, dokud: dokud nenecháme z našich vojáků dělat ty, kteří je nechrání, ale naopak je bombardují. A díky Bohu, jak se říká, zatím to žádného blázna z našich politiků nenapadlo, byť se na to někteří naši generálové třesou.

 

A ještě jeden fakt: všimněte si, jak každý, kdo na konkrétní viníky ukáže prstem, každá strana, která na viníky ukáže prstem, je nazývána populistická, extrémní, rasistická, zatímco umírají obyčejní lidé, obyčejní policisté a Evropské hodnoty v čele s Merkelovou hlídají, aby si toto vše lidé mezi sebou na Facebooku nesdíleli. Kdo je ale ten populista a extremista, když "údajné elity" hlídá ochranka a lidé umírají?

I toto bylo tenkrát nazváno jako rasistické a přitom to byl prakticky jenom dokumentární film z Paříže.

 

 

Rok 2014 - nesestříhané

tenkrát každý, kdo na to upozornil, byl rasista. Dnes ale nesklízí plody ti, kdo špinavě rasismem uráželi, ale obyčejní lidé, obyčejní policisté, děti, ženy...

My, obyčejní lidé můžeme jenom našim přátelům v těchto zemích držet palce, aby si co nejdříve zvolili vlády, které to dokáží napravit a vyházeli ty, kteří to zavinily. Možná by je měli žalovat za všechny mrtvé. S Merkelovou v čele. I když už ty zabité nikdo do života nevrátí. Ale viníky známe!