Je to děsivé, je to hrůzné, přesto pravdivé. Sami soudci hispánského původu blokováním zpřísnění migrační politiky prezidenta Trumpa podporují šílené zabíjení. Proč? 

 

Protože Hispánci, kteří zde na Long Island tvoří 70 procent místní populace se bojí, že řádění MS-13 dá Trumpově vládě záminku k deportacím. Paradox, kdy multikulturní organizace podporovaly šílené gangy svojí migrační politikou i Clintonová se Sorosem.

 

Long Island

 

Čtyři mladí muži byli brutálně zabiti a rozsekáni  v parku Long Island

Těla obětí byla objevena ve středu v zalesněné oblasti uvnitř Recreation Village Town Park v Central Islip.  Několik stovek stop od fotbalových hřišť, dle vyjádření policejního komisaře Suffolka Timota Siniho. "Potvrzujeme, že způsob, jakým byli zabiti, je v souladu s modus operandi MS-13. Měli spoutané ruce a jejich těla byla brutálně rozsekána. Stáří 16, 2x18, 20 let.

Je to jako by se chystali do bitvy,“ říká Jennifer Suarezová, jejíž patnáctiletou neteř zase ubili minulý rok. Další obětí se stala Kayla Cuevasová, která se s členy gangu hádala ve škole a na sociálních sítích. Když loni v září šla s kamarádkou ze školy, napadli je čtyři mladíci s mačetami a baseballovými pálkami. Tělo patnáctileté Kayly našli později na dvorku, její mrtvou kamarádku na ulici o kus dál.

A třináct členů gangu bylo obžalováno ve čtvrtek ze  sedmi vražd na Long Islandu během tří roků, včetně několika úmrtí středoškoláků loni.

 

 

Nisa Mickens, 15 a Kayla Cuevas, 16, byl napaden a zabit v Brentwoodu v září.

 

Co však ještě víc děsí?

Když chtěl prezident Trump svými příkazy - výnosy zastavit šílené zabíjení přísnou kontrolou migrační politiky, sami soudci, kteří jsou Hispánci,  tento děsivý teror prodlužují a pokaždé se snaží Trumpovi kontrolu Hispánců zablokovat. A bílá menšina se stále naléhavěji a zděšeněji ptá, zda tito soudci už nejsou součástí terorizujících gangů. A proč se odvádí pozornost na Rusko a Putina, byť ten s tím nemůže mít nic společného. Mnozí členové Mara Salvatrucha (MS-13  Mara Salvatrucha, známý jako MS nebo Mary ) z oblasti Los Angeles byli deportováni ihned po zatčení. Například Jose Abrego, vysoce postavený člen, byl deportován už čtyřikrát. K čemu to tedy je? A soudci kontrole těchto zločinců brání, byť běžný Američan je šmírován skoro každou minutou!

A opět: stejný způsob deportace chtěji zavést západní státy na nátlak Sorose a Bruselu a Merkelové. Je to normální?

 

Původně bylo hlavním cílem gangu Mara Salvartrucha chránit salvadorské přistěhovalce před gangy,  které byly převážně složené z Mexičanů a Afroameričanů. A děsí už jenom pomyšlení, že stovky vražd jsou skoro legální ve jménu ochrany gangů proti gangům. Přitom nám jsou předkládány USA jako úžasná, svobodná zem. Dnes jsou masakry na denním pořádku a Spojené státy si zvykají. A zatímco bílá menšina se opevňuje, Pentagon útočí na celý svět, avšak sám je opevněn před místními gangy. To jsou paradoxy USA 21.století...

 

Američané  nezletilým imigrantům, (a o totéž se snaží prapodivné neziskové organizace placené Sorosem i u nás jako třeba HateFreeCulture podporované Dienstbierem a Šabatovou, každopádně v západních zemích už tak činí) kteří dorazí bez rodičů, dovolují dočasně zůstat na svém území. Od podzimu 2013 tak bylo v USA rozmístěno 165 000 nezletilých imigrantů. Long Island je díky své silné hispánské populaci častým cílem relokací, do okresu kde leží Brentwood a Central Islip, jich bylo posláno 4 500.

Při posledním  zátahu proti členům MS-13 na Long Islandu se zjistilo, že sedm ze třinácti zadržených vstoupili na území USA jako nezletilí. Gang má nyní více než 30.000 členů, kteří operují většinou v Salvadoru, Mexiku, Hondurasu a Guatemale, oznámil federální úřad.

MS-13 je největší a nejkrutější pouliční gang na Long Islandu, řekl úřad amerického zastupitelství.

 

 

Originální část převzata z

 Long Island, New York, Latino

www.nbcnews.com /.../ dlouholetou island-new-york-latino-rodiny, devas ..