V celku dopadly volby tak, jak měly. Volební plachty s tisíci jmény nikdo nečetl, tak lid zvolil to, co ho napadlo. Strana, která je složená s množiny dalších stran, partička odrostlých puberťáků podporovaná Člověkem v tísni volená z legrace jak Erotická iniciativa po roce 1989. Opět čučíme v úžasu...

Nic nového pod sluncem.

 

Co je na tom poučného?

Že ČSSD za špínu Pocheho a a cenzuru s vyhrožováním na ministerstvu vnitra dostala pořádně přes hubu. A nebojme se to tak nazvat. Nechtěla se poučit, Poche byl jak dement, který si na MZ pochodoval, jak kdyby ministerstvo nakoupil za výprodejní cenu.

Že ANO za podraz na voliče výměnou kvalitního Nachera za prapodivné partičky Prague Pride lidé neskousli. A připočteme li k tomu do očí bijící umělé předvolební rozpouštění peněz na rozkopání Prahy bez ohledu na logiku dopravy, dostalo ANO facku,  že nebudeli se chovat řádně v celém státě, může se rozjet z kopce. ANO půjde v Praze do opozice a nechá vyniknout Pospíšilovi či Pirátům.

Vítězství ODS je pofiderní, nikdo neví, co si o tom myslet.

Komická Xkoalice jako strana TOP 09 a Starostové (STAN) ve spolupráci s KDU-ČSL, LES a Demokraty Jana Kasla -"Spojené síly pro Prahu" připomíná Čtyřkoalici, která byla ve skutečnosti počítaná jako pětikoalice v čele s Rumlem a dalšími, aby porazila Václava Klause. Jak dopadla taková bezbřehá partička pidistraniček si dobře pamatujeme.

Praha sobě s  Janem Čižinským si to skutečně odpracovala a co se z ní vyvine uvidíme.

Piráti jsou produktem protestu naivity puberty, školní propagandy Člověka v tísni a zatažení mladší generace do volební účasti. Nyní je nutné, aby ji donutily ostatní strany, aby konečně Piráti přestali žvanit a demonstrovat s Antifou či konopím a začali pracovat. Možná to i umí, ale zatím to slibovali a co když...

SPD se mezi výše komix nedostala, ale nechala za sebou ČSSD, KSČM  a další, takže na první volby, kdy byla slovně či fakticky v České televizi dehonestována a likvidována není nejhorší. A stačí migrační zaváhání a lidé ví, kam sáhnout.

 

A tak máme zase za sebou další volby s další nadějí a vírou, že ty příští volby už snad, ale snad doopravdy dopadnou normálně.

 

 

 

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Návštěvník - Fanouš

  Možná teprve teď začne legrace.

 • Návštěvník - Izmir

  Nechce se mi věřit, že by Pokorný objevil Ameriku, že drtivá většina voličů jsou konceptuálně negramotní idioti.

  Vždyť již několik let přesně na toto Pokorný sází, kdyby totiž lidé nebyli koceptuálně negramotní idioti, tak by tady houfně psali nesouhlasné názory, protože Skrytá Pravda není vůbec žádná Pravda. Jsou to jen výmysly člověka, který předpovídal "brutální" posilování koruny, které jak vidíme se nekoná (v pátek 25,74), předpovídal krach české ekonomiky v únoru 2018, které jak vidímě se nekoná, tak si alespoň vymyslel, že odstavené škodovky v Milovicích uměle nadhodnocují HDP a vůbec ho nezajímá, že jen čekají na novou homologaci a ˇKodovka má ve skutečnosti stále více zakázek, že ani nestačí vyrábět. A tak bych mohl pokračovat mnoha jinými příklady, kdy je Skrytá Pravda zcela mimo mísu.

  Ale konceptuálně negramotní voliči-čtenáři to neřeší. A o to jde především!

 • Návštěvník - TONÍK

  V odpovědi na: Návštěvník - Izmir

  Pane, že vy jste konceptuální blb z ČSSD? Připomíná mi to ozubenou pleš sralbotkovou dluhovou.

 • Návštěvník - novota

  Ti socani od sralbotky dostali nařezáno...hlavně v práglu....a dokonce se uvažuje, že pronajmou celý liháč....a altner nic...:p:p

 • Návštěvník - TONÍK

  V odpovědi na: Návštěvník - novota

  Novoto, dostali nařezáno, nebo dostali konceptuálně nařezáno. Já fakt neví. Poraďte!!!!

 • Návštěvník - novota

  V odpovědi na: Návštěvník - novota

  Ti socani si fakt nedají říct.... další volby do eu....tak to asi bude waterloo... https://zpravy.idnes.cz/rozstrel-idnes-tomas-petricek-cssd-poche-ministerstvo-zahranici-py8-/domaci.aspx?c=A181005_103051_domaci_linv :p:p

 • Návštěvník - Dan

  Diky volicum v Praze muze ODS opet otevrit sve dosud zavrene korupcni penezovody. Stary zlodej se stejnymi strukturami ale s novymi ksichty vepredu presvedcil volice, ze jsou jini. ODS ted bude bez konkurence socanskych zlodeju. Velke stavby byly dosud hlavne tunely na penize. ANO zadny tunel nemelo a tak se asi Prazakum zastyskalo po Bemovych a Jancikovych kumpanech.

 • Návštěvník - Karel

  Neustala masaz obcanu skrze media pomohla Drahosovi do Senatu. Je to ukazka, ze i blb a oportunista muze byt zvolen.

 • Návštěvník - wolfram

  Hamáček, Poche, Zimola, odstupte ze všech funkcí a táhněte! Nechceme ČSSD v Babišově tunelářské vládě!

 • Návštěvník - *

  Poche, poslanec EP, politický tajemník na MZV kandidoval na radnici Prahy 3 a obdržel 724 hlasů :-))))))))))) na magistrát si ani netroufl.
  https://volby.cz/pls/kv2018/kv21111?xjazyk=CZ&xid=1&xv=11&xdz=5&xnumnuts=1100&xobec=500097&xstrana=7