Tak nám ten rok 2020 hezky začíná. Soros, persona non grata pro Izrael, Maďarsko a dnes už skoro pro USA v listopadu pro britský deník The Guardian oznámil, že se Čaputová nechala Sorosem zkorumpovat a on ovlivnil volby na Slovensku. A faktický majitel Čt Václav Moravec v České televizi ji dává za příklad správné demokracie! Neuvěřitelné! (Opakování 5.2.2020)

 

 

 

Ale začněme popořádku: Novoroční projev Čaputové

Mnozí odvedli v minulém roce spoustu dobré práce, zachovali se statečně a jiní až hrdinsky. Nedejme se otrávit lží a nenávistí. Máme skvělé lidi. Právě lidé jsou největším potenciálem naší země,“ vyzvala Čaputová.

 

Jakoby se tato dáma všem vysmívala a měla velice krátkou paměť. Je čas jí to připomenout.

 "Čemu a komu věřit? Jakou cenu má pravda a čím se za ni platí?" ptá se sugestivně Moravec. A Soros řekl, čím a kdo platí!

 

11/07/2019

BRATISLAVA – Prezidentka Zuzana Čaputová sa dnes na návšteve v Maďarsku ohradila proti rečiam maďarských médií o tom, že je agentkou Georgea Sorosa. Práve osobu amerického filantropa maďarského pôvodu premiér Viktor Orbán obviňuje z migrácie a zasahovania do vnútropolitickej situácie. Provládne médiá ju totiž označili za Sorosovu agentku. Práve osoba amerického filantropa maďarského pôvodu Georgea Sorosa je v Maďarsku veľmi kontroverzná. Z migračnej krízy či zasahovania do vnútorných záležitostí ho obviňuje maďarský premiér Orbán.

A za čtyři měsíce ji Soroš podrazí a přizná, že je lhářka!

 

Washington 

 Americký miliardář už několik desetiletí investuje obří sumy do své nadační sítě Open Society Foundations (OSF), která rozvrací režimy a za dolary dosazuje loajální zkorumpované politiky do čela.

Podle agentury DPA Soros do loňského roku vložil do svých nadací více než 30 miliard dolarů (okolo 700 miliard Kč).

 

 Zde kus originálu

Chtěl zastavit i Brexit, což se mu nakonec nepodařilo a v témže článku mluvil o korupci, co dle něj není korupce Čaputové - peníze ze zahraničí na volby, aby Čaputová rozvrátila V4.

George Soros: ‘Brexit hurts both sides – my money was used to educate the British public’

A former civil society activist, Čaputová has received Soros foundation grants in the past, and strikes a very different tone. “Thanks to the money from this organisation, a lot of good and valuable work has been done in Slovakia,” she told me in April, shortly after winning the vote.

Překlad: Čaputová, bývalá aktivistka občanské společnosti, v minulosti obdržela granty nadace Soros (OSF) a zasahuje velmi odlišným způsobem. "Díky penězům od této organizace se na Slovensku odvedlo hodně dobré a hodnotné práce, řekla mi (Čaputová) v dubnu krátce po vítězství v hlasování," prohlásil Soros.

 

 Takže: pokud se dávají korupční peníze ze zahraničí "správné" straně, korupce to není, pokud té "nesprávné", korupce to je. Jak to vysvětluje komunista Rychetský, dnes předseda Ústavního soudu?

Jak váží váhy paní Justice?

 

 Předešlé

Bratři Slováci, nevadí vám, že vám podvodnice Čaputová Sorosem počůrala paty?

 

Vážení čtenáři, vážně se vám nechce z té křivárny (demokratické) zvracet? I vy, bratři Slováci?

 (Dodatečně: také si pokládáte otázku, proč to ta skvělá masmédia s miliardovým rozpočtem a celými štáby nedohledají...?)

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

 • Krokodýl

  Husa ze smetiště a právě takovou si potřebovali dosadit sorošovci aby vytvářela problémy mezi zeměmi V4.

  Krátká URL:
 • Židomafie Soros - Gál - Čaputová

  FEDOR GÁL, 17. 11. 2009:„Neviem, kto bude o desať rokov premiérom na Slovensku. Prial by som si však, aby to bol človek namiešaný z vlastností ľudí, ako sú Peter Zajac, Fero Šebej, Fero Mikloško, Ernest Valko, Zuzana Čaputová, Zuzana Wienk a Hedviga Malinová. Prepáčte, že najskôr spomínam mužov a až potom ženy, ale takto sa mi to poskladalo. Nepochybujem o tom, že takýto hypotetický premiér bude štátny sviatok oslavovať patrične, a v štáte, kde je predsedom vlády.“
  Zdroj:
  https://domov.sme.sk/c/5113345/gal-laskavost-ku-komunistom-lutujem.html
  Fedor Gál je Žid, slovenský polistopadový politik, v roce 1992 v Česku spoluzakládal s Vladimírem Železným a předsedou Světového židovského kongresu Ronaldem Lauderem aj. televizní společnost CET 21 spol.s r.o. (televizi Nova). V roce 2008 byl Gál obžalován z daňového podvodu. Obžaloba Gála i další bývalé vlastníky CET 21 (společnosti, která držela licenci na vysílání Novy) vinila, že místo aby transparentně prodali podíly v CET 21 s.r.o. a příjmy z toho zdanili, založili fiktivní společnost CET 21 a.s. a vyrovnali se pomocí podílů z ní. Příjmy z akcií jsou totiž osvobozené od daní. Konkrétně Gál si tak měl podle obžaloby přijít na 17 milionů korun.
  Zdroj:
  https://zpravy.aktualne.cz/domaci/gal-u-soudu-s-novou-uz-jsem-nechtel-mit-nic-spolecneho/r~i:article:518077/

  https://uploads.disquscdn.com/images/61420d477419ec4132a4c31eaa672978d70a70245cdcee5f18497ab33513f507.jpg

 • *

  Dokud nerozhodne Ústavní soud SR, je Čaputová slovenský Guaidó, neústavně dosazený prezident.

  P.S. Ústavní soud SR je už kompletní, v říjnu 2019 paní Čaputová jmenovala chybějících šest soudců.
  10.10.2019 Slovenský ústavní soud je po téměř osmi měsících kompletní
  https://www.ceska-justice.cz/2019/10/slovensky-ustavni-soud-temer-osmi-mesicich-kompletni/
  28.12.2019 Dvojí metr ústavního soudu? S Harabinovou stížností se otálí skoro rok, ale Čaputové bylo vyhověno do týdne
  https://cz.sputniknews.com/slovensko/2019122811177936-dvoji-metr-ustavniho-soudu-sharabinovou-stiznosti-seotali-skororok-ale-caputove-bylo-vyhoveno-do/

 • *

  "Současná prezidentka Čaputová ale byla, jak mnozí tvrdí, inaugurována i přesto, že volební proces nebyl ukončen a není ukončen dodnes. I tak ale předseda ústavního soudu Fiačan nechal Čaputovou složit prezidentský slib.
  Takto (ne)ústavně inaugurovaná prezidentka pak jmenovala šest nových ústavních soudců. Pokud soudci Harabinovu stížnost přijmou, pak budou muset prověřit podezření z volební manipulace, a pokud stížnost zamítnou, pak se Harabin odvolá k mezinárodnímu soudu.
  Nově jmenovaní soudci ústavního soudu ale zřejmě našli třetí možnost a o Harabinově stížnosti do konce volebního období Čaputové nerozhodnou, neboť ve smyslu §54 odst.1 zákona o ústavním soudu při projednání návrhů na zahájení řízení se ústavní soud nemusí řídit pořadím, v jakém mu byly doručeny, ale může být zohledněna jejich naléhavost."
  "Připomeňme, že ústavní stížnost na průběh voleb podal Štefan Harabin po volbách v březnu roku 2019, a to ze dvou důvodů. Jedním z nich bylo překročení limitu financování volební kampaně a dalším bylo podezření týkající se volebních komisí a počtu vydaných voličských průkazů a počtu voličů, kteří na tyto průkazy volili."
  Píše se ve zmíněném textu o Harabinově ústavní stížnosti.
  https://cz.sputniknews.com/slovensko/2019122811177936-dvoji-metr-ustavniho-soudu-sharabinovou-stiznosti-seotali-skororok-ale-caputove-bylo-vyhoveno-do/

 • Anna Shetty

  V odpovědi na: *

  Myslím, že je to velmi dobré, v budoucnu si myslím, že bude více vylepšení, to je oblast, kterou nyní studuji.
  driving directions

 • Sorosova agentka

  George Soros osobně se chlubí britskému tisku, že Čaputová brala prachy od Sorose. Ulhaná, neústavně inaugurovaná Čaputová přistižena při lži, po lichváři miliardáři Kiskovi. Strašné. Je čas na Slovenské národní povstání.
  Čaputová v červenci 2019: Jako lež odmítla slovenská prezidentka tvrzení některých maďarských provládních médií, podle nichž je agentem amerického finančníka maďarského původu George Sorose. „Myslím si, že každé seriózní médium by se mělo vyhýbat šíření konspirační propagandy,“ zareagovala Čaputová.
  https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-svet/612666/sorosova-agentka-uderili-na-caputovou-tu-nastvala-madarska-lez.html

 • Sorosova agentka

  Chudáci Slováci.

 • ¨

  Komous a STBak Rychetsky pochazi z komousske rodiny. Jeho mama jako pravnicka podepisovala zamitnute zadosti o milost politickych veznu! Dnes je nositelem nenavisti k Rusku a ritolezec USA jako smejd Pavel, prisahajich vernost nekolika armadam a politickym zrizenim. Chameleoni bez studu jsou stale u koryta a jejich nenavist k Rusku je neuveritelna! Tahle zeme je plna zradcu, prolhanych smejdu, chameleonu, vyzirku.