Pán dochtor, dajtě mi jednu dávku na chřipku, dvě dávky na covid, jednu dávku na děložní čípky, jednu dávku na klíšťata, a co ještě máte na tento týden na skladě? Mé tělo unese vše a cpěte to do mě pod tlakem.

 

Skóre PES druhý den zůstává na 90 bodech. Strašné! PES upadl naznak a zjednodušené reprodukční číslo, které udává průměrný počet dalších nakažených od jednoho pozitivně testovaného stouplo z 1,44 na 1,45. 

VYMŘEME, UMŘEME, HRŮZA HRŮZ!

Mohou býti otázky a neznalost o Covidu - 19 hoaxem a dezinformací?

 

Proč se ministr Blatný vyhýbá otázkám lidu, který nechápe z psaného a vyřčeného, o co skutečně jde? Přitom až do roku 1989 zde byla gramotnost skoro stoprocentní, protože socialistické školství bylo na vysoké úrovni!

Pánové superodborníci na zavření ekonomiky, můžete prosím nám, tupým podanným vysvětlit, jak se některé myšlenkové pochody covidových expertů mohou napojit na naše, hloupé a nechápavé?

Jedním z prvních výroků paní kancléřky Merkelové, který otřásl všemi občany Evropy byl o promořenosti 70% občanů a pak že se opět kola ekonomiky roztočí.

Páni experti, já jako trochu omezený jsem si to zjednodušil a začal jsem hloubat nad myšlenkou, že promořenost by dosáhla čísla 100%. A pak jsem se zamyslel, jaké by bylo číslo PES a slavné R, kdyby se udělaly testy u 45000 občanů. Dle mých počtů a nebudu zabrušovat do vyšší ekonomiky, by to bylo 45000 nakažených s covidem. Strašné číslo. Čokl by kvílel na maximum! Možná jsem natvrdlý, proto mi promiňte hloupou otázku: nemělo by být dle promořenosti větší číslo pro naší společnost lepší a návrat do normálu rychlejší? Ale opakuji, jsem hloupý a nikdo mi nechce odpovědět.

Denní přehled počtu osob s nově prokázaným onemocněním COVID‑19 dle hlášení krajských hygienických stanic a laboratoří

 

Dle promořenosti snad stále málo, nebo ne? Není opak pravdou a promořenost se musí zvýšit - červená?

Dále se morduji s další záhadou, které je pro mě horší než šifra mistra Leonarda. Já bych řekl, že číslo hospitalizovaných osob čím větší, tím horší, neboli když jde graf nahoru, já bych se děsil. A ono ne, maxipes Fík vlastně PES tvrdí, že směrem dolů je to hrůza. A PES kvílí:

Vývoj podílu hospitalizovaných osob s laboratorně potvrzenou nákazou onemocněním COVID‑19 na celkovém počtu osob s aktuálně aktivním onemocněním COVID‑19

Proč to není dle stanného práva opačně?

 

 A pak zde máme tabulky, které nepochopím vůbec: Česká televize kvílí, jak se nám zaplňují nemocnice na covid. Ne, že se připravují, "co kdyby" a soudný člověk není proti. Ale skutečně že se prý prudce zaplňují a je to děsivá hrozba. A já vidím, že se naopak razantně zvedá počet vyléčených, zatímco počet covidových pacientů je stabilizovaný, byť měl být exponenciální.

Jsem hloupý, obyčejný občan, tak proč nám to špičkoví, inteligentní experti nevysvětlí a z otázek utečou?

 

Jaroslav Flegr:

"Počet nakažených koronavirem roste více než je exponenciální růst. Najednou ty počty vyskočí takovým tempem, že nestačíme valit oči"

 

 I když tyto grafy máme před sebou, Flégrové vyvaleně křičí: a přece se točí...

 

Kde je dle stanného práva ten předvánoční, třínedělní nárůst?

 

A pak jsou zde úžasné zprávy např. v Novinkách: miliardářem se stal ředitel německé firmy BioNTech, která stála za vznikem vůbec první schválené vakcíny proti koronaviru, Ugur Sahin. Jeho majetek se odhaduje na 4,2 miliardy dolarů. BioNTech založil se svou ženou Özlem Türeciovou, která je ředitelkou medicínského odboru firmy, ovšem nevlastní žádné akcie.

Ředitel bostonské firmy Moderna, Francouz Stéphane Bancel. Moderna vyvinula druhou schválenou vakcínu proti nemoci, která nevyžaduje při skladování tak nízkou teplotu jako ta od BioNTechu, postačí ji -20 stupňů místo minus 75 potřebných pro vakcínu od BioNTechu. Bancelův majetek se odhaduje na 4,4 miliardy dolarů.

Moderna a její vakcína však udělala miliardáře i z harvardského profesora imunologie Timothyho Springera a vědce z Massachusettského technologického institutu Roberta Langera...

 

 Za jasně definovanými smrtelnými chorobami Češi (Čechoslováci) zavřeli poklop, ale muselo to mít logiku a ověření!

Zajímavé, že Sputnik V se nesmí ověřit a Maďarům je vyhrožováno. (Jasně, v Rusku na tak velký objem nejsou připraveni, i u nás se bude dlouho čekat na západní,) ale jedná se o výhrůžky a napadání například od prapodivné miliardářské firmy Barta - Vrábel Semantic visions!

Dále, jaký je rozdíl mezi podmínečným povolením Pfizeru a podmínečným povolením Sputnik V, a navíc, proč se vyhrožuje těm, co o Sputniku píší bez nenávisti?

 

Pane Babiši, vy se za vládu omlouváte za chyby, které jste nemohli ovlivnit a divná opozice vám je vytýká, zatímco skutečná děsivá podezření odmítáte nám, hloupým občanům vysvětlit. Misto toho nás partička kolem Barta - Vrábel Semantic visions a Blatného vydírá. Vážně je rok 2021?

 

P.S. Proč ministerstvo zdravotnictví, které je obklopeno samými počítačovými experty dělá nové statistiky měsíce, když prostý občan by to zvládl za dva dny? (Samozřejmě trochu vzdělanější, aby nás opět někdo nechytal za slovo, pane Blatný)

Související

A dost, Pfizere Prymulo a Blatný! Po léku Contergan se narodilo 10 000 poškozených dětí!

 

Přidat komentář

Lidé v této konverzaci

Nahraj předchozí komentáře
 • Ultra-imperialismus

  Nadnárodní velkoburžoazie v čele s Rothshildy a Rockefellery v době neoliberalismu, tj. ve čtyřicetiletém období od roku 1979/1981 do roku 2020, neuvěřitelně zbohatla. Ale na třídní boj nejenže nezapomněla, zostřuje třídní boj. Nyní usiluje o ultra-imperialismus. Neoliberální politici jsou Reagan, Thatcherová, Clinton, Bushové, Obama, Blair, Cameron, Mayová, Johnson, na politické straně nezáleží.

  Dávno předtím, než se spojil proletariát (v odborech a levicových, soc. dem. a komunistických stranách), se spojili kapitalisté. Proletariát se bohužel za posledních čtyřicet let zase rozpojil, čímž kapitalistům usnadnil jejich vítězný postup.

  Karl Kautsky již v roce 1914 předpověděl "ultra-imperialismus". Pražský rodák Karl Kautsky byl přední teoretik Sociálně demokratické strany Německa (SPD). Podle Kautského je jediným způsobem, jak by kapitalisté byli schopni udržet kapitalistický systém a zároveň se vyhnout ekonomické stagnaci, bylo, aby nejbohatší národy vytvořily kartel. S ultra-imperialismem a spojením kapitálu se Kautsky trefil, ale Gatesovo očkování nebo očkovací digitální čipování ho nenapadlo.
  https://cs.qaz.wiki/wiki/Ultra-imperialism

  Josef Mikovec, 12.3.2019: Možnosti přežití globálního systému nesocialistické společnosti jsou dokonce viděny jako jedině možné coby jedna z forem fašismu. Jde o tzv. "transhumanistická" fašistická království. Rozhodně budoucnost fašismu v přibližné, nebo vědecko-technické podobě hyper-fašismu, kyber- fašismu, transhumanistického fašismu neboli overhumanismu a "Transcendental Fascist society and utopia" není nikterak zahrazena, naopak. Technopolní mesianismus i kalkulace kapitalismu jej předurčuje ke kvalitativní transformaci z pouhe romantizující politické podoby zaměřené nostalgicky i pragmaticky do poměřující, inspirující a stimulující minulosti, k technizující a chladně vědecké podobě konvergentní budoucnosti. Dokonce i Martin Heidegger (německý filozof, člen NSDAP) je v souvislosti s problematikou techniky a vztahem k nacionálnímu socialismu označován za teoretika digitální budoucnosti par excellence (viz Arthur Kroker, Hyper-Heidegger).
  http://vasevec.parlamentnilisty.cz/blogy/budoucnost-priblizneho-fasismu
  Josef Mikovec, 28. dubna 2012 Netsocan: Kapitalismus provždy a navždy Aneb Záchranné epidemie a nesmrtelnost Čili Není čas pro budoucnost
  Mas-kultura jde s dobou. Rudé nebezpečí v klasické podobě přestalo být aktuální, ale občas se objeví přizpůsobené době a vrchnostenské poptávce. Jistou náhradou jsou muslimové, ale s tím se za všech okolností nevystačí. Zato se v posledních letech přemnožily filmy o nejrůznějších epidemiích, které jsou dobrými lidmi odstraněny nebo končí katastroficky, alespoň co do možnosti, otevřeným koncem. Těch epidemií je tolik, že pouze paranoikovi to nepřijde podezřelé! Neplatí to pouze o filmech vyroněných za účelem degradovat lid na masu a masu na mentální lumpenpodproletariát. Jsme připravováni, navykáme a poslechneme. Nebuď připraven! Epidémie fingované, ať už ve filmech nebo realitě, symbolické i skutečné, možné, pravděpodobné i předpokládané, jsou bezesporu velice pragmatické na několikerý způsob. Namísto bacilů a virů ryze politického původu a charakteru svět postihují infekce, někdy i ve více dílech. Z lidí se stávají čilí, mrštní a pažraví Zombies, žádné mátohy z minula, jak jsme si zvykli. I to je časové a velice výmluvné. Zachrání se málokdo. Co s nimi bude? Snad se to vyřeší tak či onak k ustálené spokojenosti širokých vrstev obecenstva v dalším díle, ale pochybuji.
  http://www.netsocan.cz/socan/num0412/mikkapi.html

 • Radek

  Čaulidi! Máte samé krásné a sympatické reprezentanty Babiš, Flégr, Blatný, Prymula, Schillerová, Jourová. Bohužel jste je natáhli do České země.

 • P.

  Gauner Flégr by byl nejradši, kdyby vychcípala nejmíň polovina lidstva a ostatní nesměli cestovat dál nežli pět km od domu. Super vakcíny si může strčit....

 • Doporučuji přečíst článek ČT o nejhorším selhání vakcín

  V odpovědi na: P.

  Je od České televize, zaručená pravda, hahaha. Historie se opakuje, rok 1976, kdy USA vládli republikáni, prezident Gerald Ford a viceprezident Nelson Rockefeller. "Případ třetí: chřipka, která nebyla. Na základně americké armády v New Jersey onemocnělo v únoru 1976 několik vojáků chřipkou. Hned v březnu proto prezident Gerald Ford oznámil, že investuje 67,5 milionů dolarů na vývoj a výrobu vakcíny, která měla být hotová ještě do podzimu. Cílem bylo očkovat každého muže, ženu i dítě v USA – byl to největší očkovací plán v dějinách USA. Zpětně je jasné, že tehdejší obavy ze vzniku pandemie byly neopodstatněné. Kmen, který se objevil na základně Fort Dix, nebyl nebezpečný. Později se navíc ukázalo, že v americké populaci kmeny chřipky pocházející od prasat cirkulují už delší dobu a nepředstavují velkou hrozbu. Tehdy se také ještě nevědělo, že za pandemii španělské chřiply mohl kmen pocházející od ptáků – vědci omylem obě hrozby ztotožnili. Vycházeli navíc z dalšího omylu: věřili, na základě slabých důkazů, že silné chřipkové epidemie přicházejí v jedenáctiletých cyklech. Dnes už se ví, že pandemie se takovými cykly neřídí. Prezident Ford bral očkování jako skvělou politickou šanci – v roce 1976 (2. listopadu 1976) totiž probíhaly prezidentské volby, v nichž se mu měl postavit demokrat Jimmy Carter. Gerald Ford shromáždil vědeckou radu, která se shodla na tom, že očkování je cesta, kterou se USA vydají. V červnu se objevily první problémy, které pak měly mít obrovské důsledky – některé z nich vidíme i v roce 2020. Začalo to ve chvíli, kdy výrobci oznámili, že jim bylo odmítnuto pojištění odpovědnosti. Požádali Kongres, aby je odškodnil, ale byli odmítnuti. U veřejnosti ale vznikl jiný obraz: korporace se bojí, že je jejich očkovací látka nekvalitní, proto za ni nechtějí nést zodpovědnost. V červenci 1976 proto Fordova vláda souhlasila s tím, že ponese zodpovědnost za náklady sama. Obraz vakcíny byl ale již poškozený. Od října 1976 začalo samotné očkování. Jako čtrnáctý se nechal veřejně vakcinovat prezident, ale příliš to nepomohlo. Naopak se objevilo podezření, že vakcinace je jen součástí politického boje a PR. A to teprve ty velké problémy začínaly: týž týden se totiž objevily informace, že v Pittsburghu zemřeli po očkování tři lidé, všichni na nečekané srdeční selhání. Přestože se nepodařilo objevit souvislost s očkováním, spustilo to vlnu stížností lidí na to, jak jim očkování zničilo život. Média nebyla v té době na něco takového připravená a přinášela tyto historky bez jakéhokoliv ověřování faktů – místo analýz se v nich objevovaly příběhy záhadných úmrtí, která byla spojována s očkováním. Lidé i některé státy začaly očkování odmítat. Například bulvární deník New York Post vydal článek s názvem „Scény z Pennsylvánské kliniky smrti“, kde popisoval emocionální ale nepravdivé situace, kdy lidé umírali jen okamžiky po očkování, v podstatě ještě s injekcí v ruce. Další oblíbenou fámou bylo, že mafie začala používat injekce vakcíny proti chřipce jako smrtící zbraň – tímto způsobem měl zemřít například mafián Carlo Gambino. A právě v této době se začaly objevovat i první případy opravdových zdravotních problémů, které vakcíny doopravdy způsobily. Přes stále silnější odpor veřejnosti stačily USA během pouhých deseti týdnů naočkovat asi 45 milionů občanů. Tak velké množství případů znamenalo i větší riziko některých vzácných nemocí. A u některých očkovaných se neočekávaně často objevoval takzvaný Guillainův-Barrého syndrom – autoimunitní onemocnění postihující nervovou soustavu a způsobující ochrnutí. V prosinci 1976 USA očkování ukončily. Celkem ho dostalo jen 20 procent populace. Podle deníku New York Times se jednalo o debakl a fiasko, za které nesly zodpovědnost politická unáhlenost a neodůvodněná sebedůvěra."
  Autor kar
  zdroj: ČT24, BBC, New York Times, ABC, Nature, Science, STAT News, WHO, CDC, JAMA, NCBI
  Nejhorší selhání vakcín způsobilo velké škody. Ale posunulo vědu i očkování vpřed
  https://ct24.ceskatelevize.cz/veda/3238780-nejhorsi-selhani-vakcin-zpusobilo-velke-skody-ale-posunulo-vedu-i-ockovani-vpred

 • P.

  Budou už brzy obžalováni z pokusu vraždy a genocidy národa, vědí, že končí, ale snaží se ještě poškodit, co se dá.

 • *

  Mně vadí, že OPOZICE OKAMURA nepožaduje ZRUŠENÍ NOUZOVÉHO STAVU a že polovina poslanců Okamurovců NECHODÍ DO SNĚMOVNY, Poslanecký klub Svoboda a přímá demokracie (19 poslanců), proč se paktujete s Babišblokem a Demoblokem, že polovina nechodí do Sněmovny? To je problém Babišbloku a Demobloku, že fingují neexistující "pandémii" a nechodí do Poslanecké sněmovny. PROČ SE PODÍLÍ I OKAMUROVCI? Zaměstnanci v zahraničních montovnách a supermarketech musí chodit do práce v plném počtu, zajímavé, že.
  V rozhovoru na ČT24 23. prosince 2020 Okamura navrhoval, aby vláda uspořila 380 milionů Kč, že stáhne vojáky z Mali, Nigeru, Čadu, ale proč nežádal stažení českých vojáků z Pobaltí? Babišova vláda skandálně vyslala Armádu ČR v červenci 2018 na hranice Ruska! 140 000 vojáků SSSR padlo při osvobození Československa! Hanebné!
  VIDEO Tomio Okamura živě na ČT24 o nových vládních opatřeních ve stupni 5 a o finančních kompenzacích (23.12.2020)
  https://www.facebook.com/tomio.cz/videos/182345836927886/
  A Okamura zradil voliče už 24. 10. 2020! Okamura v televizi: “Přestože jsem opoziční strana, tak opravdu teď bych rozhodně nevyvolával předčasné volby ani demisi vlády. přestože jsou s tou vládou rozhodně spokojeni nejsme. Je tam ČSSD, ta má úplně opačný program a dělá úplně protinárodní politiku ČSSD, takže s vládou spokojeni nejsme. Teď když vidíme ty ekonomické problémy, jak lidé jsou v nouzi, pojďme zatáhnout za jeden provaz. Pojďme odsouhlasit ty finanční a sociální kompenzace, abychom pomohli lidem. A bohužel, já vám řeknu ten důvod. Protože teď ve stavu legislativní nouze a nouzovém stavu může totiž návrhy do Sněmovny podávat pouze vláda a opozice nikoli. Ve stavu legislativní nouze my jako opozice můžeme pouze dávat pozměňující návrhy k vládním návrhům zákonů. To znamená v okamžiku, že by padla vláda, tak ty finanční a sociální kompenzace v podstatě dojde k neuvěřitelné prodlevě, kterou v podstatě už vůbec Česká republika a naši občané nemusí zvládnout a dostanou se do neřešitelných situací. Proto teď odpovědný politik rozhodně – přestože máme řadu výhrad – teď rozhodně nechceme tady pokládat vládu a vykřikovat něco o demisi, jako tady vykřikuje ODS a o nějaké destabilizaci. Mimochodem přečasné volby stojí odhadem cca 1 bilion korun, ehm, omlouvám se, 1 miliardu korun. Já chci říct, že ta 1 miliarda, kterou stojí přečasné volby, pojďme ji použít radši na pomoc potřebným občanům a pojďme teď tu situaci stabilizovat a to je náš návrh. Pocit jistoty, bezpečí, stability, finanční kompenzace. Pojďme na tomhle teď ka pracovat a ne, jako to předvádí ODS, prostě destabilizovat situaci a vyzývat k demisi a takovéhle podobné věci, to si nechme napotom.”
  VIDEO Okamura živě na ČT24 k vládním opatřením a situaci ministra zdravotnictví (24.10.2020)
  https://www.facebook.com/tomio.cz/videos/986067975219663
  TAKHLE SI OPOZICI NEPŘEDSTAVUJEME. HOĎTE SEBOU, OKAMUROVCI, NEBO PŮJDETE S BABIŠBLOKEM A DEMOBLOKEM.

 • *

  Babišova vláda také zabíjí lidi omezením operací a péče v nemocnicích.

 • *

  Babišova vláda lže, krade a zavádí tady totalitní režim!!!

 • Dosud nevysvětlili, jak jsou vakcíny účinné proti virům (mutujícím)?

  Nejsou! Účast herečky Jiřiny Bohdalové na kampani na kontroverzní vakcinaci potvrdila reklamní agentura i samotná herečka Bohdalová. Ta má za úkol přesvědčit masmédii vystresované důchodce, aby se nechali očkovat nedostatečně vyzkoušenou vakcínou, jejíž vedlejší účinky jsou zahalen hodně hustou mlhou. BLESK napsal, že za kampaň dostane 500 000,- korun, článek stáhl.
  https://www.arfa.cz/jejda-jirina-bohdalova-dostala-za-kampan-na-kontroverzni-ockovani-covid-19-castku-500-tisic-korun-a-kseft-ji-dohodil-prymula-napsal-blesk-pak-prispevek-stahli-volala-rozzurena-bohdalova-do-redak

Nejnovější články