Výběr zpráv ve stručnosti: přeloženo z ruských zdrojů

27.10.2021 19:08 2058 zhlédnutí
Autor článku
Redakce Skrytá Pravda

Úterý, 26.10.2021:

1; Deset zemí, jejichž velvyslance turecký prezident Erdogan označil za nežádoucí osoby kvůli výzvě k propuštění politického vězně, potvrdilo, že se nechtějí vměšovat do vnitřních záležitostí Turecka.
2; Tržní kapitalizace Tesly přesáhla jeden bilion dolarů. Vyplývá to z informací o obchodování na Newyorské akciové burze.
3; Podnikatelská sféra v Rusku informovala o přípravě na nepracovní dny. Salóny krásy (Mone a Chicago) angažují dodatečné síly pro zbývající dny.
4; Japonská vláda vyjádřila své znepokojení v souvislosti s nedávným společným proplutím ruských a čínských vojenských plavidel průlivy Cugaru a Osumi.
5; Rusko navrhlo Spojeným státům, aby se obě země zaměřily pouze na doručovací systémy prvního úderu, prohlásil ruský velvyslanec v USA Anatolij Antonov.
6; Ruští námořníci v Guinejském zálivu zachránili panamské plavidlo před piráty, oznámili v odboru informací a masové komunikace ruského ministerstva obrany.
7; Rada pro bezpečnost a obranu Ukrajiny obvinila Rusko z toho, že se Ukrajinci nechtějí očkovat. Alexej Danilov si myslí, že nálady Ukrajinců jsou výsledkem informační války Ruska proti Kyjevu.
8; Rada pro národní bezpečnost a obranu Ukrajiny zveřejnila seznam proruských Telegram-kanálů. Nedávno vydali příručku, jakými termíny se má pojmenovávat Majdan či přechod Krymu pod ruskou správu.
9; Černomořská flotila provedla střelby z pobřežních protilodních raketových komplexů.
10; Radnice ve Vilniusu rozdá studentům 48 tisíc balení jódu. Běloruská strana vidí prevence v něčem jiném: Dnes ministerstvo energetiky oznámilo začátek činnosti expertů z MAAE v Bělorusku.
11; Moldávie padla na zadek před „historickým“ dluhem vůči Rusku. Rozhovory o novém plynovém kontraktu mezi Ruskem a Moldávií skončily fiaskem. Moldávie tvrdí, že nemůže současně splácet dluh a zároveň platit možná až násobně vyšší cenu za plyn. Ohledně dluhu požaduje kromě toho ještě audit a doufá, že je to jen bublina.
12; Rusové se vyjadřovali k výhodám digitálního pasu. Kladně hodnotili pohodlí a praktičnost, na druhou stranu si 72% myslí, že podvodníci mohou zneužít digitální pasy k páchání zločinnosti. Čtvrtina dotazovaných připouští, že by používali oba (papírový i digitální) současně.
13; Probíhá světová válka v globálním světě. Právě probíhající světová katastrofa je důsledkem neschopnosti bránit rostoucím disproporcím, nerovnováhám a vyostřujícím se problémům.
14; Ilja Kiva v souvislosti s nedostatečnými zásobami uhlí vyzval Ukrajince, aby se připravili na hlad a smrt. Ve skladech je jen něco málo přes čtvrtinu potřebných objemů. Na některých elektrárnách to stačí jen na pár dní.
15; Ve Lvově demontují Hvězdu Vítězství na památníku Martovo pole. Demontáž probíhá v souladu s rozhodnutím výkonného výboru městské rady.
16; Rospotrebnadzor: Většina ruských testů dokáže identifikovat variantu AY.4.2. Tři nové případy byly odhaleny v Moskvě a Moskevské oblasti. Nová mutace má vyšší schopnost se šířit.
17; Ostudná kapitulace. V USA promluvili o dvou neúspěších Joe Bidena vůči Rusku: Washington nedokázal obhájit americkou energetickou nezávislost a nezabránil Rusům v dokončení plynovodu „Severní proud – 2“.
18; Výzkum ukázal, proč Rusové opouštění hotovostní platby. Bezhotovostní placení jim připadá hygieničtější.
19; Více než třetina (39%) ruských společnosti podporuje povinnou vakcinaci. Přitom 58% uchazečů o zaměstnání je proti povinné vakcinaci.
20; Více než polovina Finů považuje Rusko za vojenskou hrozbu. Vyplývá to z provedeného výzkumu.
21; Vám tak ještě někdy něco půjčíme... Soud v Amsterdamu uložil předání Krymského pokladu (Skytského zlata) nevyčíslitelné hodnoty, které bylo do Nizozemska zapůjčeno z krymských muzeí, nikoli zpět Krymu, nýbrž Ukrajině.
22; Přílet Benneta na setkání s Putinem znamená přiznání Izraele, že Rusko hraje zásadní roli na Blízkém Východě.
23; Rusko podá odvolání proti rozhodnutí o předání Skytského pokladu Ukrajině, prohlásila ředitelka Východokrymského historicko-kulturního muzea Taťjana Umrichina.
24; Zelenského triumfalismus: Po „skytském zlatu“ už zbývá jen získat k němu ten Krym...
25; Státní duma schválila v prvním čtení návrh zákona o zvýšení minimální mzdy od 1. ledna 2022 o 6,4% na 13.617 rublů.
26; Bylo zahájeno trestní řízení proti obyvateli Saranska, který vyhodil koťátko ze šestého patra. Zvíře pád nepřežilo.
27; Vladimir Putin projednal s Germanem Grefem výsledky práce Sberbanky a směry dalšího rozvoje.
28; Za Rusko na byl na Oscara navržen film „Uvolňujeme pěsti“ o jedné osetské rodině. Film byl už oceněn v Cannes. Režisérka filmu Kira Kovalenko je žákyní Alexandra Sokurova.
29; U Moskevského oblastního soudu migrant, který zavraždil dvě ženy, odmítl doživotní trest a požádal o trest smrti.
30; V USA připustili prodloužení práce Mezinárodní kosmické stanice až do roku 2030. Ruská strana se k tomu staví poněkud skepticky. Stanice bude fungovat do roku 2028. V let v roce 2030 již příliš nevěřím, prohlásil Dmitrij Rogozin.
31; V Kurganské oblasti přivázali náměstka prokurátora za hlavu za auto a táhli ho za sebou po silnici. Podezřelý byl zatčen a bude souzen podle paragrafu o pokusu o vraždu.
32; Marija Zacharova zhodnotila agresivní výroky Kyjeva o Rusku. Mezi politiky a úředníky Ukrajiny začala být v módě silácká, mnohdy komická vyjádření.
33; V Rusku byl potvrzen nový certifikát o vakcinaci proti koronaviru. V dokumentu jsou na dvou listech s QR kódem osobní data pacienta, potvrzení o očkování a informace o protilátkách a prodělaném onemocnění COVID-19.
34; Lukašenko odmítl fámy o tom, že se tajně nechal očkovat proti COVID-19 zahraniční vakcínou.
35; Ukrajinský ministr zahraničí Dmitrij Kuleba zveřejnil alternativu k „ruskému světu“. Tou by mohl být tzv. Lublinský trojúhelník – dohoda mezi Ukrajinou, Polskem a Litvou.
36; Patriarcha Kirill informoval o inovacích v Ruské pravoslavné církvi. Církev využívá elektronické technologie pro hlásání slova Božího, vytváří mobilní aplikace misionářského typu a aktivně rozvíjí komunitu kněží-bloggerů.
37; Ředitelka Institutu mezinárodních politických a ekonomických strategií Jelena Panina: Kolektivní Soros zastrašuje jadernou válkou. Reagovala tak na prohlášení německé ministryně obrany Annegret Kramp-Karrenbauer, která vyhrožovala použitím jaderných zbraní vůči Ruské federaci.
38; V polské vládě se objeví ministryně s příjmením Moskva. Premiér Mateusz Morawiecki oznámil změny ve vládě. Ministerstvo pro rodinnou politiku povede dvaačtyřicetiletá Anna Moskwa.
39; Roskosmos přenese část kosmických startů na kosmodrom v Jižní Americe. Kosmodrom Kourou funguje od roku 1968. Nachází se zhruba 500 km od rovníku.
40; V Telmanovském okrese Doněcké lidové republiky začaly plnohodnotné boje s ukrajinskou armádou. Ozbrojené formace Ukrajiny podnikly pokus prorazit frontu v okolí Staromarjevky, ale narazily na rozhodný odpor Národní policie.
41; Vojáci ukrajinské armády se roztahují v dobyté vesnici Doněcké republiky Staromarjevka, která leží v tzv. „šedé zóně“. Kopou zákopy. „Šedá zóna“ je podle dohod pásmo, kam nevstupuje ani jedna ze znepřátelených armád. Ukrajinská strana si ale z žádných dohod nic nedělá.
42; Ukrajina popírá okupaci Staromarjevky v Doněcké republice. Z Doněcké lidové republiky a z Ukrajiny přicházejí po bojové srážce přesně opačné zprávy.
43; Kyjev nenechá Poklonskou na pokoji, slibuje Kuleba. Otázkami extradice ruské velvyslankyně na Kapverdách Natalie Poklonské se zabývají ukrajinská generální prokuratura, ministerstvo spravedlnosti a ministerstvo vnitra.
44; V mateřské škole u Kyjeva došlo k výbuchu během spouštění topení. Nikdo nebyl zraněn. Děti se v tu chvíli v objektu nenacházely.
45; Generální štáb ukrajinské armády potvrdil likvidaci dělostřelecké jednotky Doněcké republiky dronem Bayraktar v okolí obce Granitnoje. Byly zveřejněny záběry se zabitými bojovníky Armády Doněcké lidové republiky natočené z dronu.
46; Ukrajinská armáda zahnala své vojáky do palebné pasti u obce Staromarjevka, kde se stali snadným cílem pro bojovníky Armády Doněcké republiky. 93. brigáda utrpěla ztráty. Celá akce obětování ukrajinských vojáků měla jediný smysl: otestovat schopnosti dronu Bayraktar, který pak zlikvidoval dělostřelecké zařízení, pálící po narušitelích šedé zóny.
47; Prezident Německa předal Angele Merkel oznámení o ukončení její pravomocí. Merkelová a členové jejího kabinetu budou dočasně vykonávat své pravomoci až do vytvoření nové vlády.
48; Američané zde chtějí dotáhnout situaci až k válečnému konfliktu. Poláci jsou naštvaní kvůli vojenským cvičením. Je to vlastně geniální! Stáhneme všechny síly na hranici, aby je útočící mohl zlikvidovat hned prvním úderem.
49; Německé ministerstvo hospodářství prohlásilo, že „Severní proud – 2“ nepředstavuje hrozbu.
50; Ukrajinský ministr zahraničí pohrozil Rusku „asymetrickou odpovědí“ na přerušení tranzitu plynu.
51; Nová čínská zbraň nechává družice explodovat zevnitř, píše hongkongský list South China Morning Post.
52; V Nové Moskvě probíhá hon na migranty. V oblasti operace je obrovské množství policistů. Kromě hlídek se psy byla zaznamenána i jízdní policie na koních.
53; The National Interest: Maďarsko se stane pro Zelenského velkým problémem a Rusko dostane nový trumf. V materiálu se mimo jiné říká, že Vladimir Zelenskij je prezidentem nejchudší evropské země.
54; Ukrajina se dostala do čela žebříčku zemí s nejrychlejším nárůstem počtu narkomanů.
55; Možná opravdu bude válka... O čem vyprávěly oběti ukrajinských vojáků? V Rusku vyšel film o důkazech neuvěřitelných zvěrstev ukrajinských dobrovolnických batalionů. V současné době se situace v Donbasu prudce zhoršuje.
56; Čeho se bojí Ukrajinci: Koronaviru, nezaměstnanosti, vzniku plnohodnotné války.
57; V ruské vládě požadují zpřísnění omezení proti COVID-19 v třinácti regionech Ruska. Příčinou jsou rostoucí rizika v oblasti poskytování lékařské pomoci pacientům.
58; Nejvyšší představitel Krymu komentoval rozhodnutí Nizozemského soudu ohledně „skytského zlata“: Skytské zlato bylo nalezeno v krymské půdě, tyto hodnoty jsou nedílnou součástí dědictví Krymu.
59; Nejvyšší představitel Doněcké republiky zahájil mezinárodní vědeckou konferenci „Doněcká čtení 2021“: vzdělání, věda, inovace, kultura a výzvy současnosti.
60; USA zařadily Ukrajinu na seznam zemí s „nejvyšší úrovní nebezpečí“.
61; OSN: 50% obyvatel čtyřicetimilionového Afghánistánu je bezprostředně ohroženo vyčerpáním a smrtí hlady. Kritická situace nastane už v listopadu, pokud nebudou chválena naléhavá opatření.
62; Bioložka srozumitelně vysvětlila, proč se v Rusku ještě nevytvořila kolektivní imunita: Proces očkování je pomalejší než schopnost viru mutovat.
63; Koronavirus v Rusku: 1.106 úmrtí v souvislosti s koronavirem a 36.446 nových případů.
64; Na Ukrajině banda policistů obchodovala se zbraněmi a municí. Během domovních prohlídek byl zabaven značný objem zbraní, munice, výbušnin a výbušných zařízení.
65; Koronavirová katastrofa: Ukrajina začala nakupovat kyslík v Polsku. Ukrajinský ministr zdravotnictví tvrdí, že je to rychlejší než vézt kyslík z Doněcké, Luganské či Záporožské oblasti.
66; Saakašiviliho spolustraníci vyzvali světové společenství, aby zachránili jeho život. Gruzínská vláda má v úmyslu Saakašviliho hospitalizovat, což se rovná jeho zavraždění.
67; Okraje Doněcka jsou pod palbou. Byl přerušen plynovod šachty.
68; Třiadvacetiletý rapper Ališer Morgenstern prohlásil v interview pro Ksenii Sobčak, že vůbec nechápe význam Dne Vítězství. Co nám je do nějakých 76 let starých událostí?
69; Mladý ruský vědec, který jako programátor spolupracoval na projektech včasného rozpoznávání rakoviny a chirurgickou léčbou rakoviny, byl ubodán na předměstí Oxfordu. Jednatřicetiletý vědec zemřel na následky mnohačetných bodných ran.
70; Na Ukrajině se opět probírá otázka původu státního symbolu – trojzubce. Teorií je asi třicet, ale nejpravděpodobnější je, že se původně jedná o cejch, který vypalovali majitelé farem do kůže prasat či hovězího dobytka.
71; Evropa: Opuštěné pomníky vojáků Rudé armády a přímo „kvetoucí“ monumenty obětem mezi homosexuály. Ve většině evropských zemí jsou pomníky osvoboditelů ohroženy demontáží nebo jsou pravidelně zneuctívány vandaly.
72; Převážně kurdští ozbrojenci pod vedením USA záměrně vyvolávají humanitární katastrofu na východě Sýrie.
73; NATO chystá válku s Ruskem, Putin razí „nový konzervativismus“ jako ruskou ideologii. V Kyjevě přistávají stále další a další letadla s náklady od amerických ozbrojených sil.
74; Ve Státní dumě uskutečnili telemost s vedením společnosti Google. Piskarjov vyjmenoval několik bodů, ve kterých poslanci očekávají od společnosti Google „práci na odstranění chyb“.
75; Ozbrojenci ukrajinské armády dostávají speciální techniku pro údery na Doněckou lidovou republiku.
76; Moldávie bude nakupovat plyn od Polska. Moldavská státní společnost Energocom se domluvila na zkušebních dodávkách jednoho milionu kubických metrů plynu.
77; Podplukovník SBU, který napadl pohraničníky, půjde před soud. Hrozí mu odnětí svobody až na 15 let.
78; Premiérka Moldávie navrhla Gazpromu, aby byl proveden audit moldavského dluhu. Gazprom je ochoten pokračovat v dodávkách jen za podmínky splacení dlužné částky.
79; Ukrajina se poprvé zúčastní zasedání výboru NATO pro otázky zbrojení. Informovala o tom tisková služba ukrajinského ministerstva obrany.
Zdroj: rusnext.ru, rusvesna.su
Informace o autorovi Redakce Skrytá Pravda

Líbil se vám článek?
(3 hlasů)
Domácí
Právníci Pro Libertate žádají o pomoc
Předchozí článek Redakce Skrytá Pravda  22.10.2021 1982
Právníci Pro Libertate žádají o pomoc
Denně se na náš Institut obracejí stovky lidí s prosbou o pomoc v tíživých životních situacích...
Bleskové zprávy
Výběr zpráv ve stručnosti: přeloženo z ruských zdrojů
Následujicí článek Redakce Skrytá Pravda  30.10.2021 2336
Výběr zpráv ve stručnosti: přeloženo z ruských zdrojů
Pátek, 29.10.2021:
11.03.2023 07:48 1427 zhlédnutí
Domácí
Milí Češi, Moravané a Slezané: a nyní směr Václavské náměstí za Českou republiku
Milí Češi, Moravané a Slezané: a nyní směr Václavské náměstí za Českou republiku

Nastal čas přestat mluvit, ale začít jednat. Toto setkání je první na nové bázi, v novém formátu. Stát...

21.12.2022 05:48 1709 zhlédnutí
Domácí
Orientační primárky prezidentských kandidátů cenzurovaných na České televizi
Orientační primárky prezidentských kandidátů cenzurovaných na České televizi

Samozřejmě tato anketa nebude obsahovat masmediální fanatické, protěžované, probruselské...

17.12.2022 04:58 1669 zhlédnutí
Zahraniční
Pozor, šmejdi zneužili terorizování Elona Muska k napadení údajné nesvobody a údajné cenzury Twitteru
Pozor, šmejdi zneužili terorizování Elona Muska k napadení údajné nesvobody a údajné cenzury Twitteru

O co jde: teroristé zaútočili na Elona Muska a hlásili jeho každý pohyb, aby byl bez ochranky...

27.11.2022 09:23 2796 zhlédnutí
Ekonomika
Je korupce zakázaným tématem v České republice?
Je korupce zakázaným tématem v České republice?

Redakční úvod: před Úřad vlády chodí dva muži s amplionem, pak před Ministerstvo obrany, před...

02.10.2022 08:01 4182 zhlédnutí
Domácí
Nyní by měl nastoupit nezávislý soud: Vystrčil a především Töpfer byl větší podvod než korespondenční s Trumpem v USA
Nyní by měl nastoupit nezávislý soud: Vystrčil a především Töpfer byl větší podvod než korespondenční s Trumpem v USA

Otázkou je, zda u nás ještě nějaký nezávislý soud je. I když poctivě, tam co to přešlo přes...

28.09.2022 19:08 2553 zhlédnutí
Domácí
Vrchní STBák Rakušan opět vyhrožuje: Bruselskou republiku si rozvracet nedáme!
Vrchní STBák Rakušan opět vyhrožuje: Bruselskou republiku si rozvracet nedáme!

Hned úvodem: dle odhadů protest proti totalitě a zločinům české vlády a poslanců, kteří zrujnovali Českou...

24.09.2022 15:22 2461 zhlédnutí
Domácí
Hluboký omyl: tyto volby nejsou referendem o vládě, ale inteligenci českého národa
Hluboký omyl: tyto volby nejsou referendem o vládě, ale inteligenci českého národa

Za totality zde byla ke konci dramatická vnitřní zadluženost, ale vysoká vzdělanost a inteligence v...

26.08.2022 12:09 2136 zhlédnutí
Domácí
Jindřich Rajchl: paní ministryně Černochová, přestaňte nám dělat ostudu a odstupte!
Jindřich Rajchl: paní ministryně Černochová, přestaňte nám dělat ostudu a odstupte!

Tak pan Jiří X. Doležal, jehož mentální stav je již delší dobu nezvratně poškozen nadměrnou...

19.08.2022 14:04 2816 zhlédnutí
Domácí
Okamuro, zaražte! Kolaborant František Vrabel není Ladislav Vrabel! Zklidněte prosím hormony a neútočte. Nebo vám přeskočilo?
Okamuro, zaražte! Kolaborant František Vrabel není Ladislav Vrabel! Zklidněte prosím hormony a neútočte. Nebo vám přeskočilo?

Několik dní sledujeme zákulistní tahanice, kde důvod je jediný: obrovské vzedmutí obyvatel a...

12.08.2022 07:59 1743 zhlédnutí
Ekonomika
Vážení čtenáři, od pondělí (lidé už se vrací z dovolených) budeme polopaticky probírat naši zoufalou ekonomickou situaci
Vážení čtenáři, od pondělí (lidé už se vrací z dovolených) budeme polopaticky probírat naši zoufalou ekonomickou situaci

Například, když vůdce národa Fiala tvrdí, že jsme ve válce, Stanjura tvrdí, že bude válečná daň a...

16.09.2022 12:37 2377 zhlédnutí
Domácí
VIDEO: Ruský agent prozrazen!  Premiér Fiala a tři starostové jsou ukryti neznámo kde!
VIDEO: Ruský agent prozrazen! Premiér Fiala a tři starostové jsou ukryti neznámo kde!

Dokument: tajné služby jsou v plné pohotovosti a experti jako Evropská hodnota Máca jsou zděšeni! Kam...

04.08.2022 04:34 2396 zhlédnutí
Domácí
Zločiny vlády za zablokování webů policie neodložila? Zdá se, že vyšetřovat musí! Plukovník Wagner tvrdě zaútočil!
Zločiny vlády za zablokování webů policie neodložila? Zdá se, že vyšetřovat musí! Plukovník Wagner tvrdě zaútočil!

V únoru plukovník Wagner ve výslužbě napsal k výbuchu ve Vrběticích: Vlastizrada BIS. Jsou na to...

22.07.2022 07:21 2071 zhlédnutí
Domácí
Otevřený dopis paní Bobošíkové a slečně Lipovské za kandidátku do Senátu paní Janu Zwirtek Hamplovou
Otevřený dopis paní Bobošíkové a slečně Lipovské za kandidátku do Senátu paní Janu Zwirtek Hamplovou

Paní Jana Zwirtek Hamplová žádá stažení diskuze u paní Bobošíkové, protože slečna Lipovská...

21.07.2022 10:52 916 zhlédnutí
Bleskové zprávy
Italský premiér Draghi podal rezignaci. Pozor: 21.7.2022! Definitivně!
Italský premiér Draghi podal rezignaci. Pozor: 21.7.2022! Definitivně!

Premiér Mario Draghi podal demisi na čtvrtečním setkání s prezidentem Sergiem Mattarellou. Zatím není jasné,...

29.06.2022 22:00 2633 zhlédnutí
Domácí
VIDEO: Koho kryje Česká televize? Witowská, Kolářové z TOP 09...
VIDEO: Koho kryje Česká televize? Witowská, Kolářové z TOP 09...
Pokračujeme dál! Kauza loupeže STANu na Palmovce má další stopu, která nás dneska zavede do České...
30.05.2022 17:19 2803 zhlédnutí
Bleskové zprávy
Šok: inflace v Německu vystoupila na 7,9 procenta, je nejvyšší od 70. let
Šok: inflace v Německu vystoupila na 7,9 procenta, je nejvyšší od 70. let

Tempo meziročního růstu spotřebitelských cen v Německu se v květnu zvýšilo na 7,9 procenta, což je...

26.05.2022 19:56 1634 zhlédnutí
Ekonomika
VIDEO: Proč ničí Fiala české občany 5x dražším plynem? A šíleně drahou Německem zdraženou naší elektřinou?
VIDEO: Proč ničí Fiala české občany 5x dražším plynem? A šíleně drahou Německem zdraženou naší elektřinou?

Je to šílené! Sledujte odbornou debatu vedení strany PRO zastoupené Jindřichem Rajchlem a hvězdným...

13.02.2022 00:50 1280 zhlédnutí
Zahraniční
VIDEO: Obrovské protesty proti covidteroru i v Německu
VIDEO: Obrovské protesty proti covidteroru i v Německu
Policie se střetla s demonstranty proti COVID vakcíně během masivního shromáždění v Berlíně...
12.02.2022 23:18 727 zhlédnutí
Zahraniční
VIDEO: Přenos z Canberry (Austrálie) proti covidovému teroru
VIDEO: Přenos z Canberry (Austrálie) proti covidovému teroru
Pochody proti zločinné vakcinaci do budovy parlamentu v Canbeře z různých míst Austrálie 12.2.2022.
12.02.2022 17:48 1203 zhlédnutí
Zahraniční
VIDEO: Přímý přenos z Ottawy: Kanada
VIDEO: Přímý přenos z Ottawy: Kanada

V Kanadě se situace také dramatizuje! USA chtějí válku v Evropě a za zády jim hoří koudel! Lidé...

12.02.2022 17:35 1114 zhlédnutí
Zahraniční
VIDEO: Přímý přenos z Francie: mohutné davy se slévají
VIDEO: Přímý přenos z Francie: mohutné davy se slévají

Občané na západě odmítají covidzločiny a žádají hlavy covidových teroristů. Ve Francii, Kanadě,...

03.02.2022 00:18 12 zhlédnutí
Bleskové zprávy
VIDEO: test
VIDEO: test

urururur

24.12.2021 14:32 1069 zhlédnutí
Domácí
Všem našim čtenářům, kteří věří, že svoboda a poctivost je víc než peníze!
Všem našim čtenářům, kteří věří, že svoboda a poctivost je víc než peníze!

Asi o vánočních svátcích bylo řečeno vše a navíc, mnohdy přejí i ti, co chtějí pouze citovým...

25.11.2021 19:30 1481 zhlédnutí
Domácí
Mimořádná zpráva:  prezident Zeman se vrací do nemocnice. Covid!
Mimořádná zpráva: prezident Zeman se vrací do nemocnice. Covid!

V den, kdy zločiny vlády dosahují podezření z teroristického roznášení covidu na zdravé lidi, aby...

19.11.2021 12:54 3003 zhlédnutí
Bleskové zprávy
Aktuálně.cz zablokovalo blogy Hnízdilovi, Zwyrtek Hamplové a Tománkovi
10.11.2021 07:52 3137 zhlédnutí
Bleskové zprávy
Výběr zpráv ve stručnosti: přeloženo z ruských zdrojů
30.10.2021 11:15 2336 zhlédnutí
Bleskové zprávy
Výběr zpráv ve stručnosti: přeloženo z ruských zdrojů
27.10.2021 19:08 2059 zhlédnutí
Bleskové zprávy
Výběr zpráv ve stručnosti: přeloženo z ruských zdrojů
22.10.2021 04:00 1982 zhlédnutí
Domácí
Právníci Pro Libertate žádají o pomoc
Právníci Pro Libertate žádají o pomoc

Denně se na náš Institut obracejí stovky lidí s prosbou o pomoc v tíživých životních situacích...

20.10.2021 18:39 2569 zhlédnutí
Bleskové zprávy
Výběr zpráv ve stručnosti: přeloženo z ruských zdrojů
17.10.2021 10:27 2438 zhlédnutí
Bleskové zprávy
Výběr zpráv ve stručnosti: přeloženo z ruských zdrojů
Výběr zpráv ve stručnosti: přeloženo z ruských zdrojů

Pokusíme se zde dávat informace, které píší v Rusku a uvidíme, jak se liší dnes, i po čase.

Nové články

K tématu