A vezmu si na pomoc Ježíšovo podobenství o rozsévačích: "Rozsevač ten slovo rozsívá." A toto podobenství o rozsevačích slov "blbečci, idioti a dezoláti". A pozemského místa Na Vítězné pláňi v Praze 4, kde se pohybovala podobná indiviua jako vládní četa "rozsévačů" inteligence. Inteligence z pasťáku.
Už jste pochopili Marfušu?
Bylo nebylo, v Praze 4 Na Vítězné pláni se vyrojila tlupa několika rozsévačů, kteří vyžadovali, abychom je my, mladší poslouchali na slovo. Sešla se tam tlupa několika přátel z "pasťáku". Byli jsme pro ně blbečci, dementi, tupci, žebrota, a chcípáčkové. Pouze slovo "dezoláti" ještě neměli ve svém slovníku. Byl vyspělý socialismus, dezolát neexistoval, pouze vexlák a somrák.
Tito přátelé z pasťáku byli somráci, protože od nás somrovali peníze, cigarety, svačiny, a úsluhy. (Jako naše vláda na Ukrajinu) Měli vlastní vnitří policii, která se skládala ze tří poddaných hlavního vůdce a kteří vykonávali trest, pokud vůdce nedostal to, co vyžadoval, který spočíval v nářezu koženým páskem, nebo hummánějším, že ten, co nedodal výpalné vůdcovi, musel ze školy až k bunkru odnést někoho na zádach a poprosit za odpuštění?
Už začínáte chápat Ježíšovo podobenství o rozsévačích a blbečky, o kterých mluví Černochová, Pekarová, či khaki plukovník Foltýn?
Ten čtrnáctiletý vůdce si také říkal plukovník, ale to byla podobenství čistě náhodné. Jeho příjmení bylo Servant. Jméno si nepamatuji.
A tento vůdce byl také silně nabit myšlenkou. Například, když se výjimečně dostavil do třídy, seřval soudružku učitelku, že učení je teror pro blbečky a on blbeček není, naopak, neumět psát a počítat je znak vůdcovství a kvality muže a plukovníka Servanta, protože tím ukazuje svoji sílu ducha. A inteligence znamená, že se nenechá znásilnit učením nějaké soudružky úči. Někdy do toho vložil slovo "soudružky pí*i". A soudružky učitelky si něvěděly rady, i školník se bál, protože byl větší a silnější ve čtrnácti létech, než on a vyhrožoval mu podpálením jeho kabinetu a krvavým terorem.
Neboli pro tyto výsostné mladé občany s pětkami jsme byli tupci, blbečkové a kreténi, protože jsme v šesté třídě uměli nejen číst a psát, a k tomu počítat, zatímco tito z pasťáku se dopočítali pouze k počtu cigaret. A tím byla jejich chytrost dokonalá.
Stále nevěříte, že nám Bible dává možnost srovnání?
Tato skvělá vůdcovská skupina ne nepodobná skupině nyní vládnoucích Černochových, Pekarových, khaki plukovníků či Fialů se do naší šesté třídy dostala dírou v zákonu. (Tvrdilo se, že ihned potom se zákon změnil, ale my to období odnesli. Oni byli inteligencí a vzděláním na úrovni druhé třídy, my byli šesťáci, oni už měli opustit školu, ale nebylo jim patnáct, tak do kriminálu nešli, ale v pasťáku už být od čtrnácti let nemohli a my jsme půl roku cca museli snášet jejich milou dobrotu inteligentních vůdců, kde ani intervence ředitele nic nezmohly. (Jako od naší vlády) |
(To si ale myslíme také a proto je zde nastavené zrcadlo)
Ministryně obrany Jana Černochová (ODS) hájila použití výrazu "blbečci" ve svém výroku z poloviny září na sociální síti X. Podle ní nejde o vulgarismus, ale o expresivní označení nerozumně či hloupě jednajícího jedince.
A to výše je odpověď z Bible o Ježíšově podobenství a rozsevačích, co slova rozsevají..:
Černochová a tahle parta se dostala k moci jako parta z pasťáku samozvaného čtrnáctiletého plukovníka Servanta Na Vítězné pláni, a ač svým jednáním se pak tato parta vrátila zpět tam, kam patří (na konci školního roku pro ně přijely vozy VB - Veřejné bezpečnosti, příslušníci je odvezli na určená místa a už jsme je více nespatřili) parta ve Strakovce je tam pořád.
P.S. Tento příběh není vymyšlený, skutečně se nám osobně stal, i jméno je pravé. Dnes tam je střední škola. Tenkrát tato škola u Nuselského mostu byla dva roky zavřená, protože náhodně po tomto incidentu začaly stropy padat (postavena na navážce) a musely se tam dát betonové injekce na zpevnění. A tak jsme " byli rozeseti do okolních škol".