VIDEO: Vládo, táhni do Brusele, když nepracuješ! Demisi!

17.02.2022 16:27 1363 zhlédnutí
Autor článku
Z povolených zdrojů
Absolutní blamáž. Vládní koalice těsně před hlasováním o vládním pandemickém zákonu zjistila, že nemají přítomnou potřebnou 101 na přehlasování zamítavého stanoviska Senátu, protože vládní poslanci opět nepřišli do práce!
 A proto se dnes ve tři ráno v závěru jednání Sněmovny nehlasovalo o pandemickém zákonu. Hnutí SPD požadovalo okamžité hlasování, tak jak bylo v plánu, což by kvůli nepřítomnosti vládních poslanců znamenalo definitivní zamítnutí pandemického zákona.
 
Vládní koalice si proto na sílu protlačila přeložení hlasování na pátek v 13h - asi až se vládní poslanci v klidu vyspí a znovu dorazí do práce. Podívejte se na video. A proč tedy vláda protlačuje pandemický zákon v legislativní nouzi, když jim ten zákon nestojí ani za to, aby jejich poslanci přišli hlasovat? Proč tedy celou dobu vyhrožuje vláda lidem, že když nebude rychle pandemický zákon, tak vyhlásí od března nouzový stav??? A pak ani vládní poslanci nepřijdou na hlasování… Vládní koalice by už měla ukončit tuto jejich parodii na vládnutí a podat demisi?
Informace o autorovi Z povolených zdrojů